Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap elöt beoltattam a kis...

Tegnap elöt beoltattam a kis cicámat, és kapott féreghajtót én azt mondtam az állatorvosnak h nem férges de azt mondta ezt bekel adni neki féreg hajtó gyogyszer de észre vettem hogy a kakájába féreg van ez baj? Ma vettem észre

Figyelt kérdés
A gyógyszer kihajtja majd belöle? a féreg nem él döglöt kellene agodnom?
2022. jún. 18. 22:27
 81/117 anonim ***** válasza:

Vanda, hiányzol...! Hogy vagy? Lassan egy hete, hogy nem írtál, és a privire sem válaszoltál...aggódom.

❤❤❤

2022. júl. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/117 anonim ***** válasza:

...én hasonlóképpen - nézegetem az oldalt, de az utóbbi időben nem láttam frissítést.


Remélem, jól van.

2022. júl. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/117 A kérdező kommentje:

Sziasztok a leptopomat le ejtettem az ágyról mert bele akadt az infuzióba. És a szüleim haza vitték mert ahol felkel hajtani ott eltört. Sokba került a megcsináltatása. Hövöhéten kiengednek. Valoszínüleg a cicámat haza hozattam Szilvitöl haragszok rá mert be fújta parfümmel és nem evett alig mászkált csak feküdt de csak távolrol fújta be nagyon aggodom a cicámért az én cicám alapbol jó illatu mert szoba cica. :'( félek hogy baja lessz. Itt töltöttem a szülinapomat a kórházba. Igazábol jóléreztem magam mindenki itt volt aki számított. Lehet baja a cicámnak? Azt mondta anya semmi baja nem lessz mert lemosták róla a parfümöt. De én úgy tudom hogy a parfüm az a cicáknak méreg. Ti hogy vagytok én jobban vagyok fájnak a kezeim meg a medence csomtom anya szerint azért mert sovány vagyok és híznom kéne hétfön lesz vizsgálat aztán hátha kedden haza engednek. Meséljetek tik is hogy vagytok hogy telik a napotok. Nekem úgyan ugy mint eddig alvás rajzolás stb a szülinapi törtámbol úgy akartam enni hogy nem szondán keresztül ettem belöle de ki is hánytam hát nem tudom milesz de már szerernék nórmális életet élni és szeptembertöl suliba menni. Neharagudjatok hogy nem írtam de nem tudtam írni. Néztem azt a sorozatot hogy Az agancsos fiu nagyon jó sorozat hibridek röl szól hogy. Egy vírussal kezdödöt ami után csak hibridek születtek. De nem a virus okozta azt hogy hibridek szülessenek jó a sorozat.



Szeretem az ojan filmeket mint az Agancsos fiu. Meg néztem azt is hogy



Az volt a címe HIBRID nagyon komoly egy kisérlettel világra hoztak egy ember szerű hibrider és akik ezen dolgoztam a nőnek a DNS-és bele frecskendezte abban az élőlénybe de ez az élőlény gonosz lett mert bele szeretett ez az élőlén a nőnek a férjébe és lefeküdt vele a nő féltékenylett és ez az élőlény bele hatolt a nőbe is van 2.része ahol a nő ijen lényt szül. Csak az még nem jött ki.



Jobban lesz a cicám nem eszik csak fekszik mondta anya nem rég. Ma hozta el anya szilviéktöl a cicámat mert szilvi befujta és latta hogy nincs jól nem evett és az apja felhívta anyát és egyböl anya érte ment az uncsim fog rá vigyázni úgyis egyedül van Dávid nincs ott hon nyaral a keresztszüleinknél. Meséljetek tik is most

2022. júl. 23. 13:48
 84/117 anonim ***** válasza:

Szia!


#sok vagyok (#16, ..., #80, #82)


Nagyon örülök, hogy írtál, féltünk, hogy rosszabbul lettél és emiatt nem tudsz vagy nincs kedved írni... de nagyon örülök, hogy jól vagy, és "csak" a notebooknak lett baja... sajnos előfordulhat ilyen baleset - gondolom, a zsanér törött el, esetleg a kijelző vagy az átvezető szalagkábel tud még sérülni a környéken (ha merevlemez van benne, az még sérülékeny, de sokat ki tud azért bírni).


Drukkolok, hogy minél hamarabb hazaengedjenek, mondjuk kedden, ahogy írod (az már elég közel van), de a lényeg, hogy a héten valamelyik nap már otthon lehess.


Gondolom, nem rossz szándékból fújta le, inkább tudatlanság vagy pillanatnyi hülye ötlettől vezérelve...

...viszont a cica elég sokszor mosdik, és a bundáján lévő dolgokat gyakorlatilag lenyalja magáról, a szervezetébe kerül.

Nem tudom, konkrétan mennyire mérgezők cicára ezek a dolgok, de, ha rosszul van, nem eszik, vigyék el szüleid állatorvoshoz minél hamarabb.

Tudom, vasárnap ez elég nehéz dolog, de szokott lenni ügyelet nagyobb városokban, én felkeresnék vele egy orvost... ha mérgezése van, a doki tud neki adni szurit, ami segíthet, de minél hamarabb el kell vinni hozzá.

Persze nincs kizárva, hogy magától is kiheveri, de ne várjatok vele, ha nincs jól, inkább egy állatorvos vegye kezelésbe.

A legjobb lenne, ha pontosan meg tudnátok mondani, milyen parfüm volt ez, esetleg a flakonon írnak-e valamit az összetevőkről.

Remélem, jobban lesz ő is hamarosan, keressetek ügyeletes állatorvost neki holnap.


Sajnos a sok ágyban fekvés miatt, meg lehet, a soványság miatt is fájhat a kezed és medencéd - igen, jó lenne, ha tudnál hízni, hogy legyen rajtad némi súly és "tartalék", gondolom, ennek megfelelően próbálnak azért táplálékot bevinni a szervezetedbe.


Gondolom, a gyomrodnak hirtelen nagy változás volt a torta - nem értek hozzá, de valószínűnek tartom, hogy szépen lassan majd vissza fognak állítani rendes ételre, de először az egyszerűbbekre, amik könnyebben emészthetők... viszont lehet, hogy, amit most kapsz, az speciális (kímélő), és/vagy nagy energiaértékű táplálék, gondolom, az orvosok tudják, mit és mikor érdemes próbálni.

Nem tudom, mi kell hozzá, de próbálj hízni kicsit, most ez az egyik legfontosabb szerintem - meg persze az, hogy otthon lehess végre a saját ágyadban.


Én is remélem, hogy minél hamarabb vissza tudsz térni a normál kerékvágásba és teljesen normális életet élni. Melletted vagyok és melletted vagyunk, hogy minden a lehető legjobban alakuljon.


Nem haragszunk, hogy nem tudtál írni, csak féltettünk... de így már minden rendben. :)


Remélem én is, hogy jobban lesz a cicád, de vigyék el állatorvoshoz minél hamarabb (vasárnapi ügyeletre pl.), hogy segíteni tudjanak neki... van olyan szuri, amit általános mérgezéskor be szoktak adni, tudnak neki adni "infúziót" is, ha szükséges, meg tudják nézni a lázát, szóval tudnak neki némi ellátást adni.


Köszönöm, én jól vagyok, holnap én is megyek kicsit nyaralni (kb. egy hétre) Balatonra.

Az én cicám is egyre nagyobb már, meg persze rossz is. :)

A kutyámmal már egész jól összebarátkoztak viszont - eleinte féltem, hogy bántaná (idegen cicákat kergeti, és, bár volt neki cicája korábban, kicsit hevesen indított az új jövevénynél)... viszont már teljesen elfogadja, a cica meg néha rászáll, rámászik, (karom nélkül) pofozza... néha már a kutyát sajnálom, de amúgy szoktak játszani.


Örülök az üzenetednek, írj majd még.

2022. júl. 24. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/117 A kérdező kommentje:
Szia anya azt mondta egyáltalán nem eszik csak kézböl is csak nehezen. De játszani már játszik éjszaka. Majd írok többet álmos vagyok később írok.
2022. júl. 24. 13:31
 86/117 anonim ***** válasza:

#sok :)


Szia!


Remélem, jól lesz hamarosan a cicád, de azért egy állatorvost, amint lehet, felkeresnék vele.

Az biztató azért, hogy játszik már, meg valamennyit azért tudnak enni adni neki.


Pihenj csak, próbálj erősödni.

Lassan itt a jövő hét, szorítok, hogy minél hamarabb otthon lehess.

2022. júl. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/117 A kérdező kommentje:
Anya írt nekem viberen a cica kakijába műfenyőfa levelevan benne nagyon sok megy a hasa a cicának ez a baja. Ha ki kakálja jobban lessz? Apa 5kór kel anya meg 9re megy dolgozni és 2íg van állatorvos nem tudják elvinni. Apának meg pesten kell lennie 17órára 13:10kor végez és ígyis oda kell majd telefonálnia hogy késnifog. Tárgyalás Hétfőn 17:00óra kor. Kocsi ügyben
2022. júl. 24. 18:13
 88/117 anonim ***** válasza:
34%

Ez a cica nagyon beteg. Orvoshoz kene juttatni surgosen!

Kerjetek meg valakit, hogy vigye el, ha a szuleid nem tudjak.

2022. júl. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/117 A kérdező kommentje:
a karácsony fának a tű levelét fossa kifele. De kit? A felnőttek mind dolgoznak Zsofi szülei is anya hívta öket senki nem ér haza 2órára. De már játszik meg szaladgál anya azt mondta hátha kimegy belőle és nem lessz baja.
2022. júl. 24. 18:21
 90/117 A kérdező kommentje:
Haza megyek holnap reggel megszökök elviszem a cicámat az állatorvoshoz. Tudom hova dugja anya a lakáskulcsot soha nem viszik magukkal mert nem egy időben érnek haza
2022. júl. 24. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!