Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Apám le akar lőni egy macskát,...

Apám le akar lőni egy macskát, ötletek, vélemények?

Figyelt kérdés
Egy macska éjjelente átjár hozzánk és apa galambjait zargatja illetve volt már olyan, hogy meg is támadta őket. Apa emiatt le akarja lőni. Azt mondtam neki, hogy ha megteszi feljelentem, mire ő azzal érvelt, hogy a macska meg a galambjait viszi el. Mit tehetnék esetleg? Vagy hagyjam?
2011. aug. 3. 21:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/92 anonim ***** válasza:
38%
Engem idegesít a szomszédom. Konkrétan zargat azzal, hogy mindenbe bele akar szólni. Most akkor lelőhetem?
2011. aug. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/92 anonim ***** válasza:
Nekünk van galambunk, és macskánk is, egyszerűen alapból "macskabiztosra" építettük a dúcot. A macskának ösztöne a vadászat, ahogy mi is levágunk egy állatot/húst veszünk, aztán ételt készítünk belőle, a macska is csak táplálkozik. Ha olyat eszik meg, amit nem kéne, akkor jönnek az alternatív megoldások, elzárás, stb. Az ilyen "lelőjük, agyonverjük, kihajítjuk az autóból" emberek miatt tart ott az állatvédelem ahol. Fel kéne fogni, hogy a macska(kutya, ló, minden más állat) is élőlény, neki is fáj a lövés, emberre sem lövünk, ha idegesít. Mindig mosolyognak az emberek, ha mondják, hogy te mit éreznél, ha beléd lőnének, pedig a macska ugyanezt érzi.
2011. aug. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!