Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Apám le akar lőni egy macskát,...

Apám le akar lőni egy macskát, ötletek, vélemények?

Figyelt kérdés
Egy macska éjjelente átjár hozzánk és apa galambjait zargatja illetve volt már olyan, hogy meg is támadta őket. Apa emiatt le akarja lőni. Azt mondtam neki, hogy ha megteszi feljelentem, mire ő azzal érvelt, hogy a macska meg a galambjait viszi el. Mit tehetnék esetleg? Vagy hagyjam?
2011. aug. 3. 21:17
 11/92 anonim ***** válasza:
72%

hmm..ötlet?? A legjobb a légpuska. Várja meg míg leül valahova és puff. Bele nem hal de ha rendesen megcsípi többet nem látjátok arrafele xd


én meg téged b@sználak úgy pofán h az összes fogadat kiköpöd te féreg..és csak azért mert olyan kedvem van.

2011. aug. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/92 anonim ***** válasza:

szerintem az ilyen cicának nincs is gazdája,nekünk is van macskánk a szomszédok pedig baromfikat(is) tartanak de ő sosem csinált ilyet.Ill nálunk falun .. is így lövöldöznek..

off:/ saját apádat feljelenteni?! az is érdekes

2011. aug. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/92 anonim ***** válasza:
62%

Héé embereeek!!!

A macska nem hülye!!

Elég 2-3szor elzavarni a cicát és kész oda soha többet nem megy. Mi hozzánk is átjárkált egy fekete macska és elvitt 1 kisnyulat ( újszülöttet ). Na onnantól én kimentem a pajtába és mikor halottam h jön bottal megvertem elég rendesen. ezt 2 napig eljátszottuk volt mikor nappal is jött. Azóta nem láttam a macskát. De kiderült, hogy haver macskája. Az a dög még a mai napig felismeri a képem és ha meglát elfut. :D

2011. aug. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/92 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy érdekes feljelenteni a saját szülőmet, de akkor mit tehetek?
2011. aug. 3. 21:35
 15/92 anonim ***** válasza:
37%

hát ilyet hiába írsz csak leszidnak...

a városiak nem értik ezt!

falun tényleg másképp zajlanak ezek a dolgok :)

2011. aug. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/92 anonim ***** válasza:
24%

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:31


elvitte a kisnyulat aki megnőtt volna aztán felzabáltátok vna..gondolom egy hülye primitív vidéki p@raszt vagy..szarrá vernélek ha tehetném..megnyomorítanálak..éreted???!!!!! kvára féljél!!!!és mindenki aki bántja az állatokat!!!!

2011. aug. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/92 anonim ***** válasza:
83%

Fú gyerekek, az élettől is elment a kedvem. Egy macskáról és néhány galambról beszélünk, Ti meg olyan alpári és emberhez nem méltó stílusban vitáztok, hogy a gyomrom kifordul.

Kérdező, figyeljétek ki a macskát, és vizipisztollyal adjatok neki. Az is el fogja venni a kedvét szerintem.

2011. aug. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/92 A kérdező kommentje:
Mi városiak vagyunk, csak kertes házunk van.
2011. aug. 3. 21:36
 19/92 anonim ***** válasza:
te meg jelentsd fel az apádat.ettől leszel különb mint ő!
2011. aug. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/92 A kérdező kommentje:
De nem gáz feljelenteni a saját apámat? Vagy a dolog súlya már indokolttá tenné?
2011. aug. 3. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!