Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Apám le akar lőni egy macskát,...

Apám le akar lőni egy macskát, ötletek, vélemények?

Figyelt kérdés
Egy macska éjjelente átjár hozzánk és apa galambjait zargatja illetve volt már olyan, hogy meg is támadta őket. Apa emiatt le akarja lőni. Azt mondtam neki, hogy ha megteszi feljelentem, mire ő azzal érvelt, hogy a macska meg a galambjait viszi el. Mit tehetnék esetleg? Vagy hagyjam?
2011. aug. 3. 21:17
 41/92 anonim ***** válasza:
az állatokat szabadon kell tartani mert joga van hozzá ,állat" védő" a gazdának meg meg kell védeni a macskától
2011. aug. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/92 anonim ***** válasza:
59%
igeeen..egy jobbágynak egészen más felfogása van az életről és az értékekről..
2011. aug. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/92 anonim ***** válasza:
72%

"apámat soha az életben nem jelenteném fel egy macska miatt."

Az egy dolog, ha a családodat bizonyos szempontból előnyben részesíted, viszont ha úgy nézed a dolgot: melyik a nagyobb bűn? A gyilkosság, vagy ha feljelented egy családtagodat?


"bajkereső barátom nem tudom ,hogy te mit eszel mert ha ilyen nagy állat védő vagy akkor tudnod kéne hogy a növények is élnek és éreznek tehát növényi eredetű táplálékot, sem állati eredetűt sem kéne fogyasztani."

Szerintem ezt kár volt felhoznod, ugyanis egyrészt semmi köze ehhez a témához, másrészt ezekről a dolgokról úgy látom, fogalmad sincs. Ha mégis érdekel, akkor nézz körül a Vegetarianizmus témakörben, vagy írj privát üzenetet! Nem egy kérdés foglalkozott már ezidáig ezzel...


"leszólod a vidékieket ők adnak neked enni falun kicsit másabbak a törvények itt ölni kell ,hogy te ehessél."

Remélem ez a rész nem nekem szólt, mert akkor közlöm hogy kva nagy tévedésben vagy. Egyrészt kisvárosban élek(épp hogy városnak minősül), és jelentős részben magunknak termelünk. A többi családtag nem vega és ők is. Szóval ne legyen nagy a szád, hogy ti szolgáltok ki engem! A falu dolga egyébként is ez, ha nem tetszik költözz te is városba! A törvények nem másak a falun sem, sőt az egész országban ugyanazok.


F/18 vega

2011. aug. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/92 anonim ***** válasza:
27%
anyád lehet jobbágy te........
2011. aug. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/92 anonim ***** válasza:
Vega srác: orvostanhallgatóként mondom, hatalmas marhaság az egész vegetáriánus étrend, és mennyi kárt okoz a szervezetnek, de nem ez a kérdés. És kikérem magamnak a jobbágyozást! Rokonaim többsége falusi, és ez egy undorító beszólás! Azon kívül, hogy utálom a macskákat (de nem bántanám őket), nagyon állatvédő vagyok, ezért ajánlok megoldásokat a kérdezőnek a jelentgetés helyett. De nem szabad így beszélni egy másik emberrel!
2011. aug. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/92 anonim ***** válasza:
18%
nem a vegetáriánusra értetem!
2011. aug. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/92 anonim ***** válasza:
mi a baj a jobbágy jelzővel? nem szégyen az...annyira:D
2011. aug. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/92 anonim ***** válasza:

ma 22:39

Nem szeretek ingerülten válaszolni, de tanulj egy kis történelmet, és tiszteletet, hogy mit is jelent az a jobbágy, mert látszólag halvány lila gőzöd sincs. A kétkezi munka sosem "ciki", a mezőgazdasági sem kivétel ez alól. Félig Pesten élek, félig egy kisvárosban, és rengeteg rokonom falusi, egytől egyig becsületes emberek. NINCS JOGOD SÉRTEGETNI SENKIT!

2011. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/92 anonim ***** válasza:
aki a jobbágyot írta az mi ,úr az nem lehet, paraszt megint nem, jobbágy az csak szeretne lenni.valami gyárban rabszolga!!!!!
2011. aug. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/92 anonim ***** válasza:
77%

Remélem az én tanácsomra hallgatni fogsz! Többen írták már, de te csak kérdezgetsz tovább. Pedig a válasz előtted van!


Édesapád ha feljelented, buta vagy!

Azt is elmondom miért! Mert ugyan azt az utat választoad, mint apukád! A könnyebbet!

Fogd a kalapácsot és irány a munka! Könnyebb feljelenteni édesapád, mint dolgozni?

Nem csak kérni kell, segíteni is, főleg ha elmúltál már 18 éves!

Mond meg édesapádnak, hogy nem szeretnéd, hogy börtönbe kerüljön, és nem is fogod engedni, ezért segítesz neki macska biztossá tenni a Galambok helyét!

Beszéddel nem mented meg a cica életét, de egy kis közös munkával igen! Nem feljelentgetni kell, ezt könnyű tanácsolni mindenkinek, hanem kicsit jobbá kell tenni az embereket és saját magunkat! Meg kell mutatni nekik, hogy van más megoldás is!


Ha tényleg érdekel a cica, már meg van apukáddal a hétvégi közös programod!

2011. aug. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!