Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Apám le akar lőni egy macskát,...

Apám le akar lőni egy macskát, ötletek, vélemények?

Figyelt kérdés
Egy macska éjjelente átjár hozzánk és apa galambjait zargatja illetve volt már olyan, hogy meg is támadta őket. Apa emiatt le akarja lőni. Azt mondtam neki, hogy ha megteszi feljelentem, mire ő azzal érvelt, hogy a macska meg a galambjait viszi el. Mit tehetnék esetleg? Vagy hagyjam?
2011. aug. 3. 21:17
 81/92 anonim ***** válasza:
0%
Valóban mi vagyunk a tápláléklánc csúcsán, főleg mert mindenevők vagyunk, és az egészséges élethez húsra és növényre is szükségünk van. Viszont, amit nem eszünk meg (és a macska ilyen, nem érdekelnek a kínaiak), azt nem szabad indokolatlanul megölni! Ezért lenne sokkal jobb, ha a kérdező nem csak jelentgetne (mint egy idi*ta, főleg, mert nem történt bűncselekmény), hanem elvinné a macskát menhelyre, ahol neki is jobb.
2011. aug. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/92 anonim ***** válasza:
57%
És ha amúgy van gazdája? Normális helyen szabadon élnek a macskák...
2011. aug. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/92 anonim ***** válasza:
45%
Normális helyeken pont, hogy nem hagyják, hogy kóboroljon a macska, mert elüthetik, elkaphat valamit stb. Ha nincs rajta nyakörv, akkor menhelyre kell vinni.
2011. aug. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/92 anonim ***** válasza:
38%

05:36


boldogok a lelki szegények...a tápláléklánc csúcsán..

2011. aug. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/92 anonim ***** válasza:
66%

Vidéken a cica háziállat, és nem szobacica!

A cicák szerintem élvezik, hogy ilyen nagy játszóterük van! Vétek bezárni őket!


A nyakörv viszont szerintem is fontos a cicának, ha elkóborol, vagy ha baja történik tudják értesíteni a gazdit!

(Bár a nyakörv nem védi meg a cicákat gyilkolászni vágyó beteg emberektől!)

2011. aug. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/92 anonim ***** válasza:
11%
macskát szemközt kell lőni ,apunak meg vigyél egy üveg bort , mert még mindig az ő konyháján eszel aztán kasza gyerek vagy ,s elmész a rendőrségre jelentgetni.
2011. aug. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/92 anonim ***** válasza:
38%

19:15


a lényeg h te kurv@ okos vagy..meg etnikum.

2011. aug. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/92 anonim válasza:

ma 19:37


Ez aztán igazán értelmes mondatra sikeredett.

2011. aug. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/92 anonim ***** válasza:
22%
te etnikumos kis k..... még a portádon van addig cica mikor átjön az én portámra és b-gatja a galambjaimat onnantól dúvad és szétlövöm az agyát utána a fejedhez b....
2011. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/92 anonim ***** válasza:
19.37 van egyáltalán van fogalmad,hogy az etnikum mit jelent.
2011. aug. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!