Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Apám le akar lőni egy macskát,...

Apám le akar lőni egy macskát, ötletek, vélemények?

Figyelt kérdés
Egy macska éjjelente átjár hozzánk és apa galambjait zargatja illetve volt már olyan, hogy meg is támadta őket. Apa emiatt le akarja lőni. Azt mondtam neki, hogy ha megteszi feljelentem, mire ő azzal érvelt, hogy a macska meg a galambjait viszi el. Mit tehetnék esetleg? Vagy hagyjam?
2011. aug. 3. 21:17
 61/92 anonim ***** válasza:
67%

Ezekkel a tanácsokkal semmit sem tud kezdeni a kérdező, ha valóban olyan az apja, amilyennek mondja... Bár a kérdező helyében én is megmozgatnék minden követ. Ha mégsem sikerül, és a macskának "lőttek" (szó szerint), akkor pedig biztosan a rendőrségre mennék. Egyébként édesapádnak honnan van fegyvere? Remélem legálisan, bár ha valódi éles lőfegyvert ilyesmire használ, akkor így is-úgy is teljesen biztos, hogy börtönbe fog kerülni. Valószínűleg akkor is, ha te nem jelented fel, mert a lövést biztosan meghallják a szomszédok is... Hiszen macskairtásra tudtommal még nem lehet legálisan fegyvertartási engedélyt szerezni.


Egyébként ha valóban így gondolkozik a fater, akkor már bocs, de én elvinném agyturkászhoz :(


Amúgy hány éves vagy, ha már szóba került?


F/18 vega

2011. aug. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/92 anonim ***** válasza:
52%

eszembe jutott valami!!!!

vegyél elemes macskariasztót!!!!:)


[link]


..és igen..fanatikus állatvédő vagyok..és leszarom h ki mit gondol erről..és feljelenteném apámat..de szerencsére apámnak van lelke.

2011. aug. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/92 A kérdező kommentje:

Amúgy 19 (:


Az igazsághoz hozzátartozik, hogy apa eléggé érdekes világnézetet vall, akarom mondani nem sok értelmes megnyilvánulását láttam eddig. Többnyire makacs, hajthatatlan és tele van bénábbnál-bénább ötletekkel.


Utolsó: Áh, ez szuper ötlet!

2011. aug. 3. 23:40
 64/92 anonim ***** válasza:
29%
23.19 Ezt tényleg komolyan gondolod, Jelentse fel a saját apját, akit szeret, felnevelte! Egy bolhazsák miatt, akit lehet, hogy holnap pont te fogsz elütni, Ne felejtsd el, hogy a galamb és a macska is a tápláléklánc része, tehát, a macska megeszi a galambot a gazda lelövi a macskát (ha úgy vesszük ugyanolyan tulajdona a galamb, mint mondjuk a kutyája, a lova, a háza), a macskát eltemetik, ebből fű nő, a fűnek magja lesz, amit a galamb megesz. Ezért feljelenteni, te tényleg egy tipikus greenpeas-es, odakötözős, éhezős állatvédő vagy,
2011. aug. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/92 anonim ***** válasza:

23:46


igen.teljesen komolyan gondolom.de te persze ezt soha nem fogod tudni felfogni.mert egyszerű vagy mint egy kavics.és ezt nem sértésnek szántam.csak te vagy az a tipikus ember aki néz de nem lát.

2011. aug. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/92 A kérdező kommentje:

23:46


Apa alkoholista, azt hiszem a "felnevelésről" innentől már lehet sejtésed.

2011. aug. 3. 23:52
 67/92 anonim ***** válasza:
52%
Ha tényleg ilyen idős vagy, fogd meg a macskát és add oda a gazdájának és azt jelentsd fel, hogy vigyázzon a macskájára!
2011. aug. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/92 A kérdező kommentje:
Ha elolvastad volna az eddigi fejleményeket, akkor tudhatnád, hogy számunkra nem ismeretes a gazdája.
2011. aug. 3. 23:56
 69/92 A kérdező kommentje:
Már tudom mit fogok tenni. Részemről a téma lezárva.
2011. aug. 3. 23:58
 70/92 anonim ***** válasza:
47%

"greenpeas"


Lol, sugárzik az intelligencia és a jóltájékozottság :)

2011. aug. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!