Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Apám le akar lőni egy macskát,...

Apám le akar lőni egy macskát, ötletek, vélemények?

Figyelt kérdés
Egy macska éjjelente átjár hozzánk és apa galambjait zargatja illetve volt már olyan, hogy meg is támadta őket. Apa emiatt le akarja lőni. Azt mondtam neki, hogy ha megteszi feljelentem, mire ő azzal érvelt, hogy a macska meg a galambjait viszi el. Mit tehetnék esetleg? Vagy hagyjam?
2011. aug. 3. 21:17
 31/92 anonim ***** válasza:
rendben..primitív vagyok..de a lényeg h te nem vagy az!!!:)
2011. aug. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/92 A kérdező kommentje:
Istenem. Nagykorú vagyok már, és azt mondjátok meg, hogy ha megteszi feljelentsem-e avagy sem?!
2011. aug. 3. 22:00
 33/92 anonim ***** válasza:

azt tedd amit a lelked diktál..hallgass a szívedre..ne az eszedre..azt soha nem bánod meg!!!!

(én feljelenteném)

2011. aug. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/92 anonim ***** válasza:
52%

Én mindenképp feljelenteném. De nem számít egyébként, hogy valaki nagykorú-e. Akárhány évesen is lehet feljelentést tenni.


F/18

2011. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/92 anonim ***** válasza:
Ülj le vele beszélni! Utána már könnyen jelentget fel az ember, de meg kell vele értetni, hogy ez így nem jó, és súlyos büntetést (akár börtön!) is kaphat érte! Annyi más mód van a macska távol tartására (fel is soroltunk neked rengeteget, válogass), azok közül válasszon.
2011. aug. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/92 anonim ***** válasza:
52%
"Istenem, nagykorú vagyok már..." Úgy kéred ki magadnak mintha kiírtad volna a kérdés alá. Azért mert ideges vagy ne engem ossz ki mert gondolatolvasónak kéne lennem! Én megpróbáltam neked sok és működő tanácsot adni nagyon szívesen aranyos volt a köszönöm.
2011. aug. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/92 A kérdező kommentje:
Én megkérdeztem, gyakorlatilag még neki állt feljebb és én voltam a szar.
2011. aug. 3. 22:10
 38/92 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagykorú vagy, akkor ne a feljelentgetésen járjon az eszed, hanem nézd meg, hogy a macska hol tud bemenni, és mi kell ahhoz, hogy az a rés megszűnjön. Utána mondd neki, hogy ha megveszi hozzá az anyagot, segítel neki megcsinálni a rést, és ő is nyugodtabb lesz, neked sem kell azon agyalni, hogy most feljelentsd-e a saját apádat, vagy nem!!!


Az nem megoldás, hogy a saját szülődet jelentgeted, azzal még az alap-probléma nincs megoldva, attól még a következő macska fog bemenni, mindaddig, amíg egyetlen galambotok is lesz. Ha mind elfogy, a macskák is elfogynak.

2011. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/92 anonim ***** válasza:
51%
de most itt az emberek 30% állatbarát..a másik 70% állat gyűlölő v közömbös az állatok iránt..gondolom Te a 30%-hoz tartozol mert megkérdezed h feljelentsd e a saját apádat..így talán elfogadod az h azt mondom h jelentsd fel..mert akinek ezt el kell magyarázni h nem ölünk állatokat..az soha az életbe nem fogja felfogni h mit jelent ez. tehát fel kell jelenteni..mert talán attól beszarik.más visszatartó erő nincs ilyenekkel szemben.
2011. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/92 anonim ***** válasza:
19%
apámat soha az életben nem jelenteném fel egy macska miatt.bajkereső barátom nem tudom ,hogy te mit eszel mert ha ilyen nagy állat védő vagy akkor tudnod kéne hogy a növények is élnek és éreznek tehát növényi eredetű táplálékot, sem állati eredetűt sem kéne fogyasztani. leszólod a vidékieket ők adnak neked enni falun kicsit másabbak a törvények itt ölni kell ,hogy te ehessél.
2011. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!