Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? Nem szeretem a...

Mit tegyek? Nem szeretem a cicánkat. Ùgy érzem rosszul döntöttem.

Figyelt kérdés
2 hete vettünk magunkhoz egy fajtatiszta whiskas kiscicát. Most 9 hetes. Okos ügyes de mégis...van valami ami miatt nem tudom megszeretni. Van két gyermekünk, végülis miattuk ruhàztunk be a macskavàsàrlàsba. Kis panellakàsba lakunk nincs 60 nm. Nem mosakszik rendesen és kakis szagù. Undorodom mikor felugrik a vetett àgyba... Az alvàs is nehezen megy. Ràugrik a gyerekekre...nagyon akartuk de én màr rosszul vagyok tőle. Most a mama aki kerteshàzban lakik szintén kapott egy kiscicàt. Egyedül van . Azon gondolkozom hogy meggyőzöm a gyerekeimet hogy a maminàl jobban érezné magât... Mit tegyek?? Adjatok tanàcsot. Amùgy a gyerekek szeretik nagyon. Csak én nem. De én ggondozom.
2013. ápr. 11. 14:41
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
93%
Amikor megvettétek, akkor is tudtad hogy lakásban lesz. Ezt most a saját lelki ismereted megnyugtatására találtad ki, hogy "szabadabb élet", meg kertes ház. Azért mert el akarod paterolni otthonról azt a kis állatot, akiért felelősséget vállaltál. Sajnálom hogy a gyerekeid is ezt fogják tanulni tőled.
2013. ápr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
93%
csak szimplán a kifogásokat szereted, mert eddig nem tudtad hogy utálod a macskákat. te már eldöntötted hogy a cica megy, csak a bűntudatod nem hagy nyugodni
2013. ápr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
91%

Te most azt várod itt el,hogy valaki biztasson.

Szaporítótól vettél egy cicát,gondod az,hogy kaki szagot érzel amit lehet,hogy valóban beképzelsz.

A macskák tiszta állatok és nem lenne semmi baj ha a cica még pár hétig az anyjával maradt volna.

Szólj annak akitől vetted,hogy nem kell és kész,ha valóban érdekli a cica sorsa akkor visszaveszi,bár a véleménye meglesz,e itt is megvan szerintem mindenkinek.Miután 2 gyereket nevelsz undorodsz a cicától,pedig pár pelust már elintéztél :)

2013. ápr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 Vicuska87 ***** válasza:
85%

A macska szaporítótól lett vásárolva, és ne is csodálkozz, hogy nem tisztálkodik rendesen, hisz 9 hetesen még az anyja mellett a helye!

Remélem oltva van, és féregtelenítve a gyermekek mellett, és ivartalanítva is lesz későbbiekben! A cica fajtatiszta lenne, akkor a szerződésben benne lenne hogy csak benti tartásra, de egy tenyésztő nem ad el cicát 9 hetesen, amikor még az immunrendszere sincs kifejlődve neki!

Amit tudsz érte tenni: elviszed állatorvoshoz, babycat tápot adsz neki, vagy kittent, és főtt csirkehusit csont nélkül, tejet szigorúan tilos!

2013. ápr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:
Hùha.... Szal mindenkinek az a véleménye hogy egy felelőtlen bunkò vagyok??? Imàdon a gyerekeim. A cicat pedig idegennek érzem nem valò lakâsba. A gyerekeim kakija sosem zavart. Ez más. Ő nem a gyerekem.
2013. ápr. 11. 15:59
 16/48 A kérdező kommentje:
Oltva + féregtelenìtve van. Nekem pont az a bajom hogy ém imàdon a rendet. De miòta itt a kis bestia vakaròdzok és àllandòan takarìtok.
2013. ápr. 11. 16:03
 17/48 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek,beképzeled ezt az egészet.7 macskával élek és élek,bár én gyerekkel nem tudnék mit kezdeni,van ilyen.

Hívd fel akitől vetted mert ez a légkör a cicának se kedvez hosszútávon.

2013. ápr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
93%
A gyerek rovatba menjél akkor a gyerek imádatoddal, itt erre nem kíváncsi senki, mint ahogyan a gyerekeid kakijára sem. Csak megjegyezték hogy ha a gyerek szärt bírod, akkor nem lehet gond egy kis állatéval sem. Add inkább oda a cicát egy állatszerető embernek, hirdetésekben rengetegen keresnek cicát, pld.apród.hu.
2013. ápr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:
Nem mondid kedves utolsò hogy az àllatot jobban kellene szeretnem a gyerekeimnél? Te normàlis vagy? Olvasd màr el a kiírt kérdésemet és arra vàlaszolj ha tudsz érdemlegeset. Ne szapulj. Van az úgy hogy téved az ember. Te biztosan nem tèvedtél még soha. Annak a pàr kommentelőnek köszönöm aki pròbàlt normàlisan válaszolni. A többieknek csak annyit hogy tuti nem akarok olyan lenni mùgyint ti. Pfù.....ùgyhogy a macska megy.
2013. ápr. 11. 16:33
 20/48 Vicuska87 ***** válasza:
100%
Nem szeretném már tovább szíttani a tüzet... de ugye nem gondolod, hogy egy 9 hetes kiscica kint a nagy világban eltudja látni magát egyedül?
2013. ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!