Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? Nem szeretem a...

Mit tegyek? Nem szeretem a cicánkat. Ùgy érzem rosszul döntöttem.

Figyelt kérdés
2 hete vettünk magunkhoz egy fajtatiszta whiskas kiscicát. Most 9 hetes. Okos ügyes de mégis...van valami ami miatt nem tudom megszeretni. Van két gyermekünk, végülis miattuk ruhàztunk be a macskavàsàrlàsba. Kis panellakàsba lakunk nincs 60 nm. Nem mosakszik rendesen és kakis szagù. Undorodom mikor felugrik a vetett àgyba... Az alvàs is nehezen megy. Ràugrik a gyerekekre...nagyon akartuk de én màr rosszul vagyok tőle. Most a mama aki kerteshàzban lakik szintén kapott egy kiscicàt. Egyedül van . Azon gondolkozom hogy meggyőzöm a gyerekeimet hogy a maminàl jobban érezné magât... Mit tegyek?? Adjatok tanàcsot. Amùgy a gyerekek szeretik nagyon. Csak én nem. De én ggondozom.
2013. ápr. 11. 14:41
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
Egyébként meg micsoda anya vagy? Azt hiszed, hogy itt írogatod hogy szereted a gyerekeidet és megy a macska az úgy helyes?? Ha szereted a gyerekeidet akkor a macska maradt volna ott! Amúgy ha tudtad már előre akkor minek itt kérdezgetni? Milyen egy felelőtlen vagy, megveszed és csak mert finnyás és tisztaságmatyi vagy kirakod! Pfff rég hallottam már ilyen semmirekellő emberről!!!Nem találok rád szavakat komolyan mondom! Bárcsak téged is kiraktak volna!!!!
2013. júl. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

38 nem tudom hogy jössz ahoz hogy egy ismeretlen embert lesz@rozz! Nézz magadba mert fogyatékos vagy.

Nekünk is van 3 cicànk, abbol a legkisebb (nem korai) szintén kis büdi volt, sokszor volt pisis a kis bundàja, de szépen megtanult mosakodni:)

Gondozzàk a gyerekek! ha pedig tényeg annyira unod, add oda mamàdnak:)

2014. dec. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
ja, ezekre a senkikre pedig ne hallgass, betegek.
2014. dec. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:
Jelentem a cica nálunk van azóta is. 2 éves és csak annyi volt a baj, hogy meg kellett szokni. Imádom. Imádjuk. :) És akik gusztustalan dolgokat írtak azok. k...be! :)
2015. febr. 22. 14:51
 45/48 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy rendbe jöttek a dolgok :) Mondtam én, hogy kikupálódik a cicus :)))

36-os voltam

2015. febr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:

Újra bejelentkezem. A kaki szagú cicám (mert teljesen az enyém) már 7 éves. Imádat van, sőt van még két másik cicánk és egy kutyusunk is.

Most a kutyával kínlódunk picit, de ő kinti.

2020. jan. 6. 11:11
 47/48 A kérdező kommentje:

Visszaolvasva jókat nevettem a saját és a mocskolódók kommentjein is.

Amúgy minden pozitív hozzászólást így 7 év távlatában is köszönök!😊

2020. jan. 6. 11:12
 48/48 anonim ***** válasza:
Ez egy igazi HAPPY END 😃👍🙂
2022. ápr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!