Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? Nem szeretem a...

Mit tegyek? Nem szeretem a cicánkat. Ùgy érzem rosszul döntöttem.

Figyelt kérdés
2 hete vettünk magunkhoz egy fajtatiszta whiskas kiscicát. Most 9 hetes. Okos ügyes de mégis...van valami ami miatt nem tudom megszeretni. Van két gyermekünk, végülis miattuk ruhàztunk be a macskavàsàrlàsba. Kis panellakàsba lakunk nincs 60 nm. Nem mosakszik rendesen és kakis szagù. Undorodom mikor felugrik a vetett àgyba... Az alvàs is nehezen megy. Ràugrik a gyerekekre...nagyon akartuk de én màr rosszul vagyok tőle. Most a mama aki kerteshàzban lakik szintén kapott egy kiscicàt. Egyedül van . Azon gondolkozom hogy meggyőzöm a gyerekeimet hogy a maminàl jobban érezné magât... Mit tegyek?? Adjatok tanàcsot. Amùgy a gyerekek szeretik nagyon. Csak én nem. De én ggondozom.
2013. ápr. 11. 14:41
1 2 3 4 5
 21/48 skyton ***** válasza:
89%
Nem vagy bunkó. De egy kisállat tartása felelősséggel jár. Keress neki új gazdit, aki szereti és gondoskodik róla.
2013. ápr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
100%
"A macska megy" Aha, és hová? Gondolom az út szélére, egy dobozban. Legalább menhelyre vidd te szerencsétlen!
2013. ápr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:

A macska megy. A mamihoz. Egy másik 9 heteshez.

Bennt lesz tartva. Nem értem miért csinàltok bohòcot magatokbòl a nagy àllatimàdatotokkal. Előbb tanuld meg figyelmesen végigolvasni a z összes kommentemet. Ès ne nèzz àllatkìnzônak. Lehetnék egyszerűen allergiàs is rà nem? Akkor is tűrjem meg? Èn nem akarom bàntani. Nem is tettem. Kirâlylâny mòd él itt. De én nem bîrok együtt élni vele. Ùgyhofy meggyőzzük a gyetekeket hohy a macska kinti âllat

2013. ápr. 11. 16:58
 24/48 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsétlen gyerekeid!!!


Mit tanulnak tőled? Felelősségvállalást biztos nem.

Max. hisztériát, tisztaságmániát.


Ha ennyire "szereted" a gyerekeid, miért nem gondolsz rájuk is?

Megszerették ezt a kis állatot, erre te kihajítod, mert a királynőt zavarja a macskaszőr.

Tudtad, hogy ez lesz.

Szánalmas nő vagy, nem anya.

2013. ápr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a cicát meg a gyerekeidet is.Tudod a gyerekválalást is átgondolja az ember hisz egy életre szól,így van ez az állatokkal is.Kérlek kutyát se vegyetek magatokhoz!Sőt semmi állatot,mert nem bírod bár ez elöbb is kiderülhetett volna hisz köztudott,hogy az állat is űrít kivéve a plüss.Legalább a mami bírja.
2013. ápr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 skyton ***** válasza:
100%
Az ivartalanítást azért ne felejtsétek el!!
2013. ápr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
98%

Gratulálok a gondolkodásmódodhoz.

Amikor megvetted a szerencsétlen kis állatot, akkor is tudtad, hogy panelban laksz. Szerintem csak nem bírsz felelősséget vállalni, ezért akarod kihajítani, és mivel emiatt bűntudatot érzel, ideírtál, mert azt hitted, igazad adunk neked és ápolgatjuk a pici lelkedet.

Sajnálom szegény gyerekeid, egyrészt a macska miatt, másrészt mert ezt a felelőtlen, idióta hozzáállást fogják a "kedves" anyjuktól eltanulni..

2013. ápr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha már mindenképpen mennie kell a cicának, akkor tényleg annyit tegyél meg érte, hogy jó helye legyen és ne az utcán egy dobozban végezze. Nem ő akart hozzátok kerülni, ti vettétek meg, akkor már ennyit érdemeljen. Tudom, azt írtad, hogy kertes házba megy egy másik cica mellé. Az jónak tűnik, csak tényleg oda kerüljön!
2013. ápr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
90%

Miért várod el egy 9 hetes kiscicától, hogy minden nap rendesen mosakodjon, mint a felnőtt macskák? Ebben a korban még normális esetben szopnak, és közben az anyjuk tisztogatja meg nekik a nyelvével. Gondolom a gyerekeidtől sem vártad el amíg kicsik voltak, hogy tisztába tegyék magukat.

A cica idővel majd elkezd rendszeresen és alaposan mosakodni, de nyilvánvalóan te ezt már nem fogod megvárni, mert már döntöttél a sorsáról. Nem akarok ítélkezni, csak egyvalamire kérnélek meg. Rájöttél, hogy nem szereted a macskát. Arra is, hogy nem bírod elviselni ha felugrik valahová, vagy nem hagy aludni (mert egy állatnak is vannak igényei, bármilyen furcsa is), ezért ha lehet ezek után ne ess bele még egyszer ugyanebbe a hibába, és ne vegyél magadhoz semmilyen állatot. Halakat sem. Jobb lesz nekik, hidd el.

2013. ápr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
100%

Én próbálok hinni abban, hogy megváltozik a hozzáállásod. Egy kiscica az első hetekben nem probémamentes élőlény, de hamar tanul és gyorsan fejlődik.

A 9 hetes még elég pici, de én 4 hetesen kaptam a cicámat (tenyérben elfért) és az első két nap komoly kétségeim voltak, hogy képes leszek-e boldogan viselni a vele járó nehézségeket, tényleg kell-e ez nekem.

Aztán pár nap után amikor láttam, hogy apró méretével igyekszik felkapaszkodni az almosdobozba dolgát végezni, próbál ügyetlenül mosakodni, mászik fel a nyakamba és ott megnyugodva elalszik, már imádtam. Akkorra már elfelejtettem az összekakilt-pisilt szatén ágyneműt és az éjszakai 3 óránkénti visító sírást..

Ha Neked így sem megy, jobb helyen lesz a Mamánál.

2013. ápr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!