Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kutyám megfogta a szomszédunk...

Kutyám megfogta a szomszédunk kismacskáját és kivégezte, kéne hogy emiatt legyen lelkiismeret furdalásom?

Figyelt kérdés
Átjött hozzánk és bent voltam amikor történt,már csak a tetetem találtam meg ahogy büszkén ült mellette a kutyám,megdicsértem,mert nem is baj csak a szomszéd meg kérdezte nem láttam-e,de tagadtam.Nem szeretjük a macskákat,ne is járjanak be,de a szomszéddal mit csináljak esetleg ha előfordul még,vagy ha kiderül?
2009. okt. 4. 14:42
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
88%
Háziasított állatoknál egyáltalán nem természetes, ha megölnek egy másik állatot. Nevelés kérdése és az hogy megdicsérted érte, egyáltalán nem jó nevelés. Nekem rotim volt, de még az éti csigát is úgy vette fel a földről, nehogy baja essék. Egyébként pedig akár éjjel is végigsétáltam volna vele a "nyóckerben" félelem nélkül. Szóval nem volt egy gyáva kutya, de megtanulta, hogy mi az amit ne tegyen.
2009. okt. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
45%

Megértelek, engem is zavarna, ha átjárna a szomszéd állata. Amikor még családi házban laktunk vidéken, a szomszéd kutyája jött át és megette a mi kutyánk maradékát. A mi kutyánk nagyon jámbor volt, hagyta. Ám egyszer akkor akart falatozni, amikor a mi a kutyusunk éppen kaját kapott... Elkapta a torkát, de amúgy nem bántotta, utána nem is jött át... :D

Szóval szerintem úgy tiszta a dolog, hogy elmondod, ez van. A macskák csavargósak, nekünk is sok eltűnt anno. Vagy elütötte egy autó vagy megmérgezték. Mert van aki szándékosan teszi, az mocsok dolog.

2009. okt. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
17%
Megérdemelte a macska, látta hogy ott a kutya akkor minek megy át? Megkapta ami jár .
2009. okt. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
77%

Csak nehogy majd megmérgezzék a kutyusodat.......Furcsa hogy vannak ilyen szivtelen emberek,mint te,és büszke vagy rà.

Egy macska àtmegy idegen helyre is,ez a rendje.De majd ha a kutyàd kiszalad az utra,valaki elüti,és tovàbb hajt,akkor ne csodàlkozz.Isten nem ver bottal.

2009. okt. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim válasza:
68%
Hogy lehet valaki ennyire szívtelken?!! ozt még hazudsz is a gazdijának!! ha én lennék a gazdija az BIZTOS ,h "agyonvernélek" a kutyáddal eggyütt.__ reméllem a te kutyáddal is hasonló fog történni,h megtud, milyen az!!!!!!!!
2009. okt. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim válasza:
71%
ÉNa kutyákat szeretem jobban, de te egy lelketlen szemétláda vagy.
2009. okt. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
56%

Te kedves kérdező egy gusztustalan, gerinctelen, hazug féreg vagy. Azt érdemled, hogy valaki kivégezze a korcsodat és utána megvonogassa a vállát.

Szívesen megdicsérném azt aki kinyuvasztja, ugyanis gyűlölöm az összes haszontalan korcsot. Csak az ember seggét nyalják, semmire nem valóak.

Szart zabálnak, büdösek, folyik a retkes nyáluk.. Még hogy a macska terjeszti a legtöbb bacit :DD

Jöhet a pontozás :)

2009. okt. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
42%

Hát, mondd meg, hogy megtaláltad a kertbe. Ez a kutya ösztöne, azért nem lehet hibás, mert széttépte.

Pl haweromnak van 1 labrador-vizsla keverék kutyája, 3 macskát tépett szét eddig, egyszer átjött hozzánk(nekünk is van macskánk) elment mellette, megszaglászta, és ennyi, nem volt semmi. Ilyenkor beindul a kutya vadászösztöne.Nem kell megdicsérni, de elverni sem.

2009. okt. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
20%

Ez tényleg egy meddő vita. Itt szidjátok a kérdezőt, hogy szívtelen, szemétláda és hasonlók, holott köze sincs a valós problémához. Ha nem dícsérte volna meg a kutyát és sajnálná a cicát, akkoris megtörtént volna a "gyilkosság".


A kutyát HIÁBA BÜNTETI MEG miután már rég megtörtént a dolog!!! Erre nem gondoltok? A kutyát megdícsérni és megbüntetni is közvetlenül azután kell, hogy megcsinálta azt, ami miatt megérdemli egyiket vagy másikat, percekkel az eset után már egyiknek sincs foganatja!!


PÉLDA:

Ülni tanítom a kutyám, parancsszóra leül, erre én bemegyek a házba valamiért, kijövök, teszek veszek, és akkor megdícsérem. Olyan mintha semmit sem csináltam volna, nem fogja tudni mihez kötni a dícséretet. De ha közvetlenül a leülés után dícsérem meg, azonnal rögzül benne, hogy "igen, ez egy jó dolog, a gazdi örül neki".


Ugyanez van a büntetéssel. Hiába ütöm meg a kutya orrát ha odapisil a szőnyegre, ha én közben a boltban voltam és csak akkor láttam, amikor már hazaértem. De ha rajtakapom az eseten, és akkor büntetem meg, akkor tudni fogja hogy ez rossz, ezt nem szabad, mert ezért fájdalom jár és kiabálás.


A kérdező ezzel kezdte: nem volt kinnt amikor történt, és már rég megtörtént a dolog mire megtalálta a tetemet, azóta a kutya már vígan mással foglalkozott az udvaron.


Úgyhogy felesleges a kérdezőt ostorozni, mert azzal hogy megdícsérte a kutyát se nem ártott, se nem használt.


Sajnáljuk a macskát, de ez van, a macska mászik-jön-megy, a legtöbb kutya meg kivan élezve rá. Így járt szegény macska. Egyébként a mi udvarunkra is bejár egy macska holott a kutyám már megkergette párszor (nem bántaná, fogott már macskát és csak nyalogatta, kölyök kora óta így áll hozzá) és a macska annak ellenére hogy minden esetben halálra rémülve hanyat-homlok menekül, mindig visszajön, tehát nincs túl sok esze.


A szomszédnak meg ne mondd meg az igazat, mert sokkal jobban fog neki fájni, mint így, mert így abban a tudatban lesz hogy biztos nincs semmi baja lehet hogy egy másik házhoz szokott át.

2009. okt. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
44%
Mit szólnál ha az idióta kutyádat széttépné egy nagyobb kutya mondjuk akinek a gazdája utálná az olyan kutyát mint a tiéd?Szegénységi bizonyítvány kell neked hogy még meg is dicséred érte.Én szégyelném ha ilyen lennék és inkább halgatnék nem még írogatnák is !
2009. okt. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!