Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kutyám megfogta a szomszédunk...

Kutyám megfogta a szomszédunk kismacskáját és kivégezte, kéne hogy emiatt legyen lelkiismeret furdalásom?

Figyelt kérdés
Átjött hozzánk és bent voltam amikor történt,már csak a tetetem találtam meg ahogy büszkén ült mellette a kutyám,megdicsértem,mert nem is baj csak a szomszéd meg kérdezte nem láttam-e,de tagadtam.Nem szeretjük a macskákat,ne is járjanak be,de a szomszéddal mit csináljak esetleg ha előfordul még,vagy ha kiderül?
2009. okt. 4. 14:42
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező te annyira primitív és hülye vagy, hogyha eggyel több iq-d lenne, már lehetnél mondjuk légycsapó.
2009. okt. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
74%

Én cicás gazdi vagyok...

Én bennt tartom a cicáimat, mert azon túlmenően, hogy imádom őket és családtagok nálunk, nem szeretném, ha valami bajuk lenne. Sajnos a cicát nem lehet "megkötni", ha kinnt van tartva, akkor benne van a pakliban, hogy egy autó elüti vagy egy másik állat megtámadja. Te nem vagy hibás, mondhatjuk azt is, hogy a kutyád sem, ő csak ösztönből cselekedett.

2009. okt. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
86%
Na, visszaszívom, amit az előbb írtam. ha te ennek örülsz, csak azért, hogy ne lépj macskaszarba, akkor rohadj meg a kutyáddal együtt.
2009. okt. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem az aki azt írja, hogy ha átmegy a kutyája a szomszédba és a szomszéd kutya széttépi és megérdemli, az nem szereti igazán a saját kutyáját sem.

Egyébként 4 kutyám és 3 macskám van.

Egy 20 házas kis utcában lakunk, ahol az egyik szomszéd elütötte a macskánkat. Még csak annyit sem mondott, hogy bocs, pedig nagyon jól esett volna.

Volt ilyen kutyánkkal is, hogy elütöttek, ráadásul traktorral és az sem szólt semmit.

De az nem jut eszedbe, hogy az a macska egerészni volt nálatok? Az meg nem lenne rossz gondolom, ha nem menne be a spájzba s rágná össze az élelmet.


Nem vagyunk egyformák, nem kötelező mindenkinek egyformán szeretni mindent és mindenkit. De a hazugság az emberi tulajdonság és nem állati, mert se a kutya, se a macska nem hazudik.

Ha nem akarod, hogy rád is igaz legye a rossz szomszédság török átok mondás. Akkor mond el. Az, hogy itt kérdezed, az azt jelenti, hogy mégis van lelked és ezek szerint lelkiismeret furdalásod is. Mindenki megnyugodna (Te és a szomszéd is) ha elmondod, ez van.

Nekem a négy kutyám 2 háznál van, a három macska, pedig egy helyen. Lenne a másik helyen is macska, de az egyik kutya itt is széttépett egy macskát. Én megbüntettem érte és megtettem mindent, hogy leszokjon róla, de sajnos nem sikerült. Ezért itt így nincs cicc. Egy igazi állattartó megérti az állatok ösztöneit, de az emberek hazugságait nem.

2009. okt. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
84%
Elég primitív vagy már ne is haragudj. Megérdemelned, hogy feljelentsenek,mert ilyenekre tanítod a kutyadat. Tök jó,hogy gyereked is van,majdcsak olyan kis tuskó lesz az is,mint te,hisz ezt látja példának
2009. okt. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
84%
én imádom a kutyákat így azt nem is bántanam,de téged fososra vernélek a szomszéd helyében ha utólag megtudnám mi történt
2009. okt. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
85%
minden indulat nélkül: a háziállat magántulajdonnak számít, elpusztítása pedig rongálásnak. akkor is, ha a te kutyád volt, felelős vagy érte. egy bocsánatkéréssel el lehet nyilván intézni, mert ember nem tehet erről (hacsak dícsérettel nem bíztatja a kutyáját az ilyen viselkedésre, de ez a saját lelkiismeretére an bízva).
2009. okt. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem lelkiismeret kérdése. Annak a kismacskanak is legalább annyi joga volt az élethez mint a kérdezőnek. Akit megráz a kerítés mert lopni megy az megérdemli a sorsát,de egy kisállat nem. Érdekes módon a mi kutyánk van olyan értelmes hogy csak megugatja őket hogy elmenjenek az udvarrol.nevelés kérdése,arról pedig a gazda tehet
2009. okt. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
100%

A mi macskánk folyton szomszédol és egy kivételével az összes szomszéd oda van érte, mert összefogdossa az egereket. Múltkor mondták is, mikor találkoztunk az utcán, hogy az a kedves kiscica, milyen jó. Egyetlen egy nem szereti, mert füvesít és bele piszkolt a közepébe, de ő is elviseli, ha odamegy, mert az egereket még annyira sem szereti és hiába az egérfogó meg a sok csoda dolog, a macskánál jobbat még nem találtak fel erre a célra. A madarak, békák, legyek nem zavarnak, hogy bejárnak és piszkítanak? Már bocs, de ép eszű ember felfogja, hogy nem üvegbúra alatt él, és ami tud, az látogatást tesz a kertjében. Nehogy azt hidd, hogy a kutyák olyan jól neveltek, többnyire csak nem tudnak kijutni, de a macskáknak nem akadály a kerítés. És, hogy miért megy oda? Mert nem minden kutya bántja a macskákat, egy kicsi meg főleg nem tudja az ilyeneket.

Szerintem költözz panelba, ha ennyire nem tudod elviselni a koszos macskákat a kertedben. Kertes házban ezzel együtt kell élni és el kell fogadni, mert ha meg is feszülsz akkor is be fognak menni, amik tudnak. Nem is értem az ilyen miért megy kertesbe. Ezek írnak ki ilyen kérdéseket, hogy a szomszédnál kukorékol a kakas hova forduljak, idegesít.

2009. okt. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
84%

Szívtelen, gonosz ember vagy. Szégyellheted magad!

Isten nem ver bottal, úgyis visszakapod az élettől.

2009. okt. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!