Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kutyám megfogta a szomszédunk...

Kutyám megfogta a szomszédunk kismacskáját és kivégezte, kéne hogy emiatt legyen lelkiismeret furdalásom?

Figyelt kérdés
Átjött hozzánk és bent voltam amikor történt,már csak a tetetem találtam meg ahogy büszkén ült mellette a kutyám,megdicsértem,mert nem is baj csak a szomszéd meg kérdezte nem láttam-e,de tagadtam.Nem szeretjük a macskákat,ne is járjanak be,de a szomszéddal mit csináljak esetleg ha előfordul még,vagy ha kiderül?
2009. okt. 4. 14:42
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
61%
Tudod, az ilyen emberekre szokták mondani, hogy egy antiszociális szörnyeteg. Nem az a baj, hogy nem rajogsz a macskákért, hanem hogy egy cseppnyi jóérzés, empátia sem szorult beléd. Az a macska ugyanúgy tartozott valakihez, ugyanúgy szerette valaki mint te a kutyádat. Képzeld magad a szomszéd helyzetébe és nézz már magadba egy kicsit. Nem, nem a macska hibája volt, a macska oda jár,ahova akar, mert természetéből fakadóan szabad, individualista lény. Ha olvastál volna valaha az állatok viselkedéstanáról, akkor mindezt tudnád. Az, hogy nincs lelkiismeret-furdalásod sőt meg is dicsérted a kutyát, egyértelműen azt bizonyítja, amire már fentebb is rávilágottam. Más: a macska nem koszos állat, az ürülékét gondosan elkaparja, naponta többször mosakszik (ellentétben a kutyával). Gyönyörű példát mutatsz a gyermekeidnek a szociális érzékenységről, empátiáról, felelősségvállalásról (ugyabár a szomszéd képébe hazudtál, hogy semmi közöd a dologhoz) gratulálok.
2009. okt. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem meg ne csinálj nagy ügyet belőle... Van a mondás ugye hogy aki hülye, haljon meg. Ha a macska hülye, és nem fél a kutyáktól, az az ő hibája, nem a tiéd. Én se szeretem, ha mindenféle macska össze vissza járkál a kertemben, lehugyozzák a virágaim, répát, stb..., és utánna érzem rajtuk a macskahugyot.
2009. okt. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
64%
B*MEG ez egy kölyökmacska volt!!!!!!!!!!!!!!!! Ha a te kutyád kölyökorában odamegy valakihez, az agyonveri és még büszke is rá annak örülsz? Egy fiatal állat nem tudja, hogy kell elszaladni, védekezni! A te kis drága kutyád is ugyanolyan hülye volt pici korban!
2009. okt. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
19%
Hiába 0%-os a válaszom, akkoris nekem van igazam, és nektek fáj az igazság, hát puffogjatok ott a gép előtt ülve nyugodtan, szemellenzővel együtt DE AKKORIS NEKEM VAN IGAZAM. További szép napot :)
2009. okt. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
65%

16:45, ez legyen a legnagyobb örömöd az életben:)

neked is további kellemest.

2009. okt. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
64%

Jesszusom!A te ebed egy fenevad!És még meg is dicséred,sőt még büszke is vagy rá!Ilyet csak primitív emberek csinálnak!Mit szolnál hozzá,ha elütnék a korcs kutyádat?

"Nem szeretjük a macskákat,ne is járjanak be!"Ide figyuzz!A macska szeret kóricálni,ez a természetük!Ne várjátok má el a cicusoktó,ho ne mennyenek át más telkére!És még hazudsz is a macsek gazdiának!

Te egy hazudós f*éreg vagy!

Egyébként nekem kutyám és macskám egyaránt van!

2009. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
84%

Ilyenkor inkább szídd meg a kutyát. Mert ha ezért megdicséred, azt hiszi, hogy jót tett, és máskor is ezt tezsi majd. Pedig nem tett jót. Egyrészt nem veszélyes rátok a cica. Másrészt meg gondolj bele mekkora fájdalom az a cica gazdáinak.

Mond el nekik mi történt. Lehet hogy most is éppen őt keresik. Még hetekig csak reménykedni fognak, de hiába. Jobbat teszel velük ha megmondod, úgy ők is hamarabb feldolgozzák. Ez a minimum...

2009. okt. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
97%

Az egyik rokonunk is így áll hozzá, hogy utálja a macskákat, megdicséri a kutyát, ha elkapja, a kutya meg már teljesen ráállt, hogy elkapja a macskákat. Ő meg büszke rá.

És tudod kik szerint a leggusztustalanabb a hozzáállása? A gyerekei szerint...

Különben a kutyád szarjában előbb fognak turkálni a gyerekeid, mert a macska takarosan elássa, amit csinál. Az énekes madarakat sem fogatjuk meg a kutyával, mert leszarják a kerítést...

2009. okt. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 A kérdező kommentje:
A macskahúgy szag valóban borzasztó és ha az én kutyám bemenne a más portájára és az ottani esetleg erősebb kutya kivégezné,akkor megérdemelné,mert minden kutya védi a portáját,nálunk is ez történt,de jól tette és kész!!!!Ez pont olyan amikor a baromfi átrepül a szomszédba mert a gazdája nem képes levágni a szárnyát és még neki áll feljebb mert a kutya elpusztítja,hát???A parasztnak üzenem hogy az anyja a paraszt!!!!
2009. okt. 5. 13:22
 40/64 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon szomorú hogy még te sértegetsz másokat .A kutyás topicba miért nem tetted fel a kérdésedet ?Félsz hogy ott sem adnának igazat neked?Én ismerek olyan kutyásokat akik az állatokat szeretik és ebbe nem csak a saját kutyájuk tartozik bele.
2009. okt. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!