Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3hete befogadtam 1 cicát....

3hete befogadtam 1 cicát. Kóbornak véltem. Élből doki. Be chippeltetem oltattam, féregtelenítve, bolha irtva. És mi történik?

Figyelt kérdés
Ma láttam plakatolva, hogy keresik😥ugye nem kell vissza adnom? 8honapos kb és csütörtökre van időpontom

2019. márc. 12. 21:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
15%
Találsz az utcán egy pénztárcát. Tudod kié, de mégsem juttatod el hozzá, mert szerinted nálad jobb helye lenne. Nem számít, hogy másnak mennyire fontos?! Millió másik macska van a menhelyeken, akiknek még annyi sem adatik meg, mint ennek az 1nek az eredeti gazdijánál. Gondolkozz el ezen és legyen benned annyi emberség, hogy visszajuttatod a cicát.
2019. márc. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
93%
Az ivartalanítást szerintem se mond le, egyrészt, mert mint költség, jogosan követelheted, és ha eléggé kóbornak nézett ki (tehát el lett hanyagolva) akkor nagyon nem kizárt, hogy inkább nálad hagyják, csak ne kelljen fizetni.
2019. márc. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, mi öt szeretnék, főleg anyum miatt nem lehetett itt 2ev gyász időn új cica, de bele olyan szerelmes ő is én is😍❤️és ha pénteken hívjuk, hogy itt van és labadozik de meg vennénk??? Jó ötlet lehet?
2019. márc. 12. 23:19
 24/74 anonim ***** válasza:
62%

Pénteken felhívod, hogy most láttad a plakátot, de addigra már féregtelenítés, bolhairtás ivartalanítás miegymás, xyz költséged van benne. Ha ezt rendezi, akkor visszakaphatja.

Az sem baj, ha szólsz neki, hogy a hívást rögzíted (és tényleg).

Ne te menj már le kutyába, komolyan.

2019. márc. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 A kérdező kommentje:
Igazad van. Csak úgy meg szerettük. 😭
2019. márc. 12. 23:37
 26/74 anonim ***** válasza:
82%

Állj már ki magatokért! Basszuskulacs.:D

Én nem is hívnám...eltünt,elveszett? Miért,hogyan történhetett ez? Miért csak most plakátolt?????



Így járt,amúgy se volt se ivartalanítva,se csippelve NEM foglalkoztak vele, valszeg kijárós/kerti dísz macska volt. Ennyi.

Becsületesek vagytok,ez dícséretes,de ez pont nem az a helyzet ahol még nektek kellene meghunyászkodni!

2019. márc. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 lalluvia válasza:
79%
Szerintem se add vissza, 3 het utan keresik? Aki igazan szereti a kutyajat/macskajat az nem bir ki ennyi idot mig kezebe veszi a dolgokat. Es igen, van olyan, hogy egy eloleny nalam jobb helyen van, azert, mert tudom, hogy en jobban gondoskodok roluk mint az atlag. Eszedbe ne jusson visszaadni. Gondolj arra, hogy ha olyan felelotlenek voltak, hogy elvesztettek a cicat, es 3 het mulva jutott eszukbe kiplakatolni, akkor ki tudja milyen korulmenyek kozott elt. Egesz eletedben arra fogsz gondolni, hogy van a cica es el e meg. NE HIVD FEL OKET. es ne is beszelj errol senkinek. nalad jobb helyen van, az allat jolete a legfontosabb, nem a felelotlen tulajok picsogasa 3 het utan. Apold az operacio utan es orulj az uj cicadnak ;) hidd el, nem fogod megbanni.
2019. márc. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
80%

Ne foglalkozz a plakattal, tarsd meg es legyen szobacica.

Csinaltasd meg az ivartalanitast es kesz.

En is befogadtam egy kijaros macskat :ivaros volt verekedett minden macskaval , tiszta veres es sebes volt az arca.En megelegeltem ...elvittem orvoshoz ivartalanitottam,oltattam stb. Most mar boldog szobacica.

Aki kijaros macskat tart az ne csodalkozzon ha ellopjak, elviszik, megolik, elutik stb. Ha elakarod kerulni macskabiztos kerites.

2019. márc. 13. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
54%
Mindenről kérj számlát! A helyedben Meg tartanám szobacicának. Amúgy is mivel bizonyítja, hogy az övé volt? Te legalább be chippeltetted, gondozod. Nem is értem hogy lehet úgy állatot tartani, hogy nem tudom, hogy biztonságban van e (kinti cica fogalma). Örüljenek, hogy nem autó ütötte el.
2019. márc. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 A kérdező kommentje:
Köszönöm a meg erősítést. Igazatok van, akkor ivartalanítás és meg tartás lesz.🐱❤️❤️❤️❤️
2019. márc. 13. 08:28
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!