Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3hete befogadtam 1 cicát....

3hete befogadtam 1 cicát. Kóbornak véltem. Élből doki. Be chippeltetem oltattam, féregtelenítve, bolha irtva. És mi történik?

Figyelt kérdés
Ma láttam plakatolva, hogy keresik😥ugye nem kell vissza adnom? 8honapos kb és csütörtökre van időpontom

2019. márc. 12. 21:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim ***** válasza:
81%
A múltkor láttam egy angol tv-műsort macskamentőkről. Nekik az az álláspontjuk, hogy ha szabadon kószál egy macska és nincs benne chip, akkor annak etetője talán lehet, de gazdája nincs. Ilyenkor ellátják és új gazdit keresnek neki...
2019. aug. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 anonim ***** válasza:
Szia, mi újság van azóta veletek?
2021. okt. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 anonim ***** válasza:
0%
Nem olvasom végig. Jellemző, a magyar lop, csal, hazudik. Utálnak minket mindenhol. Nem tudjátok, mi a becsület. Emberség ohne. De jó hogy nem itt lakom.Ezekből a fiatalokból vajon mi lesz, az anyja már erre neveli a kölykét.
2023. febr. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 Catfan2 ***** válasza:

Mi újság? Lett új cicád?

Vagy megtarthattad?

2023. ápr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!