Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem mondjuk el anyos es...

Nem mondjuk el anyos es aposjeloltnek, egy ideig ha lesz unokajuk, nagyon durva huzas? 28N

Figyelt kérdés
Egyenlore ez nincsen..Kinn elunk dolgozunk,de felmerult bennem,ha lesz gyerekunk addig amig nem szuletik meg nem szeretnem,hogy tudjak masok. Ez nem lesz kivitelezhetetlen hiszen sajnos ritkan talalkozunk. Tudom rosszul esne par embernek de nem hianyzik az aggodas. Igy inkabb ha a gyerek mar kb 4-5 honapos szolnank. Parom szerint ertheto de furcsa is az otlet. Az en anyukam mad helyzet mert en megis csak a lanya vagyok es az en testem ez, parom szuleinek nem vagyok a lanya nyilvan.

2019. aug. 8. 17:59
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
84%
Akkor ugye az se lesz probléma hogy ha meghalnak nem mondják el nektek csak miután már a rokonok széthordták az örökséget? Bár ha van kis eszük egy ilyen húzás után úgy kitagadnak titeket hogy még a nevetek is elfelejtik..akkor is ha ti lesztek bajban.
2019. aug. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 A kérdező kommentje:

Az is 12 agyban aki szerint mindenkire azonnal ratartozik,ha valakik csaladot alapitanak. Van aki mar akkor elmeseli,ha csak tervezik a kozos gyereket.. van aki csak akkor ha a 6.honapban van.. vagy kesobb.. nem mondtam olyat h el lenne titkolva. Sokan azert alltak mellettem bar nem az anonym kerdesem alatt..hanem az eletben.. mert ha ne adj isten baja lenne a gyereknek nem szulethetne meg stb.. ne ezen csamcsogjon mindenki...


Utolso nagyon vicces vagy.. nem volt szo vegleges eltitkolasrol de olyan nulla a logikad h nem erted. Ne eroltessuk. Szerintem terhesseg 5-6.honapjaig tok butasag elmondani..sajnos lehet baj de ne legyen (barkinel).. igen akkor mar latstik de arra gondolok aki tavol el a rokonoktol es nem latjak amig nem szol vagy nem latogat.

2019. aug. 16. 10:32
 63/68 A kérdező kommentje:
*latszik
2019. aug. 16. 10:33
 64/68 anonim ***** válasza:
100%
De nem mindegy hogy a terhesség 6. hónapjában szóltok vagy mikor már van egy 4-5 hónapos gyereketek. Nem kicsi a különbség, az a te bajod ha nem érted a különbséget.
2019. aug. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 A kérdező kommentje:
Esetleg a 2 idopont kozott realis lesz (majd). Az nem serto.
2019. aug. 16. 17:15
 66/68 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még azelőtt mondjátok azért el, hogy megszületik.
2019. okt. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 A kérdező kommentje:

A legjobb az lesz ha 7 honap korul mondjuk el addig nem. Es azert mert: akkor mar biztos jol latni pl egeszseges e jol van e a gyerek minden rendben aztan a masodlagos de szamit h fiu vagy lany :D


Most annal rosszabb nincs ha valaki 2 honaposan vilagga kurtoli mindenkinek anyoseknak is.. majd szegeny elvetel vagy a babaja beteg es el kell venni.. Ez borzalmas!! Kesobb meg mar "stabilabb" hogy megmarad eletben marad,egeszseges..


Talan tenyleg csak a szuletes elott erdemes szolni.. Aki meg hapog h miert nem elobb annak elmondom ezt ..csak megerti. :)

2019. okt. 16. 09:50
 68/68 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj h a gyerek szuletes utan is meghallhat bolcsohalalban meg honapokig, aztan meg erheti barmi betegseg, baj. Ennyi erovel minek is elmondani egyaltalan. Beteg vagy
2019. dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!