Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem mondjuk el anyos es...

Nem mondjuk el anyos es aposjeloltnek, egy ideig ha lesz unokajuk, nagyon durva huzas? 28N

Figyelt kérdés
Egyenlore ez nincsen..Kinn elunk dolgozunk,de felmerult bennem,ha lesz gyerekunk addig amig nem szuletik meg nem szeretnem,hogy tudjak masok. Ez nem lesz kivitelezhetetlen hiszen sajnos ritkan talalkozunk. Tudom rosszul esne par embernek de nem hianyzik az aggodas. Igy inkabb ha a gyerek mar kb 4-5 honapos szolnank. Parom szerint ertheto de furcsa is az otlet. Az en anyukam mad helyzet mert en megis csak a lanya vagyok es az en testem ez, parom szuleinek nem vagyok a lanya nyilvan.

2019. aug. 8. 17:59
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
97%

A gyereknek pont ugyanannyi köze lesz az anyóshoz mint a te anyádhoz. Nem is tudom hogy gondoltad ezt, hogy neked több közöd van hozzá. Hát az apjának nincs hozzá ugyanannyi köze?

Amúgy meg nem kötelező felvenni a telefont és egyáltalán miért téged hívogat, miért nem a saját gyerekét? A párodnak szépen a sarkára kellene állni és megmondani neki, hogy vegyen vissza. De ehelyett te inkább ilyan kacskaringós, gyerekes módon akarod megoldani.

2019. aug. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
100%
1000 km-re van. Talán átteleportál, hogy zaklatni tud?Mesélj már, hogy zajlik egy ilyen zaklatás.
2019. aug. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
89%

Az en anyukam mad helyzet mert en megis csak a lanya vagyok es az en testem ez, parom szuleinek nem vagyok a lanya nyilvan.



Miért? A párod nem az ő gyerekük? vagy a párod nem lesz ott a gyerek készítésénél? Vagy hogy gondoltad?

2019. aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
92%
Ne olvasd el, ha írogat. Ne vedd fel a telefont. De azért beszelhetsz vele néha.
2019. aug. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet, ha az a cél, hogy nulla kapcsolata legyen az unokával, téged tiszta szívből gyűlöljön, a fiával pedig megromoljon a kapcsolat.
2019. aug. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz vagy, arra nem gondolsz, hogy ez a párodnak esetleg rosszul esik, hogy a te szüleid tudhatnak róla, az övéi meg nem? Mert biztosan így lesz, ha nem mondja is, így lehet elrontani a kapcsolatokat.
2019. aug. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon durva húzás. Részemről fel sem fogom, hogy merül ez fel olyan rokonok között, akikkel amúgy azért jóban vagytok. Hogy érzékeltessem veled, pl. képzeld el, hogy ha van testvéred, akkor szól, hogy: Gizi, nem mondtam még, de képzeld el, már négy hónapja nagynéni vagy! Vagy mondjuk anyukád közli, hogy kislányom, kisöcséd született (persze ez a korától függ, hogy lehetséges-e, csak a szituáció miatt mondom). Vagy: örökbefogadtunk! :D

Röviden szólva, szerintem baromság, és az biztos, hogy egy életre elidegeníted magadtól anyós-apóst ezzel: soha nem fogják megbocsátani, neked biztosan nem, a fiuknak talán, azzal a felkiáltással, hogy "az a nő beszélte rá!" Magyarán mindennek te leszel az oka. Megéri neked egy életre a rossz kapcsolat a gyereked nagyszüleivel?

Igenis, joguk van tudni, elvégre a fiuk gyereke, ugyanúgy, ahogy nálad pl. anyukád is halálra sértődne, ha nem mondanád el.

2019. aug. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
96%

"Az en anyukam mad helyzet mert en megis csak a lanya vagyok es az en testem ez, parom szuleinek nem vagyok a lanya nyilvan."


A férjed a baba apja, ő is szülő. Igencsak visszatetsző dolog, hogy a férjed szüleid másodlagos nagymamának nézed, holott ugyanolyan nagyszülők, mint a te anyukád.

Ne csodálkozz, ha vérig lesznek sértve. Joggal.


Írtad, felmerült benned. Rettentő kíváncsi vagyok, hogy a férjed mit szól ehhez az igencsak egyoldalú elgondolásodhoz.

2019. aug. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 A kérdező kommentje:

Szuper.. akkor se mondjuk el. De nyilvan nem evekig.


Vagy nem veszem fel a telefont. Mondjuk engem akkor hiv am ha parom nem veszi fel. Marpedig megmomdta neki h nem fogja felvenni mert zavaro ennyit. Illetve ha ir arra se ugrik parom h na azonnal irni kell valaszt. Ha nem sos.igazatok van varjon.


De ilyen tavolsagbol vegulis mindegy megsertodik e. De amig kicsi a gyerek itt nem aludhat rokon. :((

2019. aug. 8. 19:09
 20/68 anonim ***** válasza:
97%
Még terhes sem vagy,de már úgy viselkedsz, mint akit kikészítettek a hormonok. A te anyukád tudhat róla, a férjedé nem. Hatalmas pitsa lehetsz te.
2019. aug. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!