Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem mondjuk el anyos es...

Nem mondjuk el anyos es aposjeloltnek, egy ideig ha lesz unokajuk, nagyon durva huzas? 28N

Figyelt kérdés
Egyenlore ez nincsen..Kinn elunk dolgozunk,de felmerult bennem,ha lesz gyerekunk addig amig nem szuletik meg nem szeretnem,hogy tudjak masok. Ez nem lesz kivitelezhetetlen hiszen sajnos ritkan talalkozunk. Tudom rosszul esne par embernek de nem hianyzik az aggodas. Igy inkabb ha a gyerek mar kb 4-5 honapos szolnank. Parom szerint ertheto de furcsa is az otlet. Az en anyukam mad helyzet mert en megis csak a lanya vagyok es az en testem ez, parom szuleinek nem vagyok a lanya nyilvan.

2019. aug. 8. 17:59
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy nyugodtan. Velünk is eljátszotta egyszeri leány (konkrétan férjem lánya). Egyik nagyszülőpár sem léphetett be hozzájuk 8 hétig, és még utána 4 hónapig nem foghatta meg senki a gyereket.

Most már szabadulna, idepasszolná boldogan, csakhogy én már túlléptem ezen (mondjuk nekem nem volt nehéz, én csak a nagypapa felesége vagyok). Kb. most tart ott, hogy begolyózik a fiatalasszonyka (lett közben rá egy évre egy másik is nekik.)

Vigyázni kell, mert ez kétélű dolog.

2019. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
96%
És akkor csodàlkoznak egyesek, hogy rossz a kapcsolatuk az anyóssal🤦
2019. aug. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
95%

Ez nagyon rossz elképzelés. Megalapozod vele életed hátralévő részére a rossz anyós menny viszonyt.


A párod szüleinek nem vagy a lánya, ez igaz, viszont a párod a fiúk, aki ugyanúgy szülője az unokájuknak.

2019. aug. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
77%
#31 az egy dolog, hogy egy kezdő kismama túlparázza a dolgokat, de az, hogy neked ennyivel idősebbként is ugyanannyi eszed van, inkább neked gáz.
2019. aug. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 A kérdező kommentje:

Total jogosan aggodok. Mivel anyos 2-3 naponta felhivja vagy ir paromnak h "mi ujsag veletek fiam vagy gyerekek" !?????!!! Mi szukseg erre. Pokolla teszi azt az idot. Ugy erzem azt hiszi ha nem hivna 2-3 naponta parom azt hinne meghalunk nelkule. Pedig igy halunk bele.


Ez a 2-3 nap zaklatas ? Amugy nem aruljuk neki el mi van. Csak azt irja vagy mondja parom "semmi sincs anyu tovabbra sem de kosz a kerdest puszilunk titeket" mindiiiig ugyanaaaz.

2019. aug. 8. 23:51
 36/68 anonim ***** válasza:
95%
Joisten gyere le... :/ Te nem vagy százas.
2019. aug. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
100%
Ha rátok sem bagózna akkor az lenne a baj. Majd ha lesz gyereked rájössz hogy igenis érdekel hogy mi van vele, aggódsz érte jól van e. Különben is nem hiszem hogy az hogy 2-3 naponta rátok ír az olyan sűrű és zavaró lenne.
2019. aug. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 A kérdező kommentje:
Tehat Neked oke az h heti 3X vagy 4X leellenorizzen anyos jelolt? Marmint a fian keresztul titeket.. hogy nem e haltatok meg nelkule
2019. aug. 9. 00:54
 39/68 anonim ***** válasza:
29%
Meg is értelek, meg nem is. Nekem is abszurd, hogy ha megszülöm a gyerekemet, az egy idegen asszony unokája is egyben, de ez, amit kitaláltál nem megoldás. Vagy nem szülsz, vagy keresel egy árva fiút, de ez nevetséges.
2019. aug. 9. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
95%
3 naponta felhívja a SAJÁT gyerekét az zaklatás? Miért te havonta beszélsz a saját anyáddal? Vagy az nem gond ha a te anyád hív kétnaponta? Szerencsétlen anyósod, gondolom pezsgőt bontott mikor elhagytad az országot.
2019. aug. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!