Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem mondjuk el anyos es...

Nem mondjuk el anyos es aposjeloltnek, egy ideig ha lesz unokajuk, nagyon durva huzas? 28N

Figyelt kérdés
Egyenlore ez nincsen..Kinn elunk dolgozunk,de felmerult bennem,ha lesz gyerekunk addig amig nem szuletik meg nem szeretnem,hogy tudjak masok. Ez nem lesz kivitelezhetetlen hiszen sajnos ritkan talalkozunk. Tudom rosszul esne par embernek de nem hianyzik az aggodas. Igy inkabb ha a gyerek mar kb 4-5 honapos szolnank. Parom szerint ertheto de furcsa is az otlet. Az en anyukam mad helyzet mert en megis csak a lanya vagyok es az en testem ez, parom szuleinek nem vagyok a lanya nyilvan.

2019. aug. 8. 17:59
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
93%

Huuh, kérdező van baj nálad.


2-3 naponta felhív,és érdeklődik?

Ez a zaklatás?

Ha mindennap átmenne, ott ülne órákig és mondaná mit csinálj.


Nem mondod el, hogy terhes vagy?

Hát ne mond el.

Ennyi eszed van kábé.

2019. aug. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
95%
Te inkább ne szülj gyereket, mert konkrétan nem vagy normális érzelmileg.
2019. aug. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vagy kérdező és amit akarsz még nagyobb hülyeség ,miért baj ha hetente 1x-2x felhív titeket a párod anyukája ,enyém is felhív hetente 1-2x és megkérdezi hogy vagyok mire én semmi különös megkérdezi hogy vannak gyerekek ,azt ennyi én meg megkérdezem hogy van ő azt kész .
2019. aug. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
100%

Én szinte naponta felhívom anyám.

Mi zaklatás van abban, ha hetente párszor beszél a fiával? Nem vagy százas kérdező.

2019. aug. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__anyos-ap..


Nyugalom emberek, mindjárt vége a szünidőnek! :D

2019. aug. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
100%
Nagy az Isten állatkertje.
2019. aug. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 A kérdező kommentje:

Mert ha gyerek lesz.. zaklatna folyton.. milyen kellemetlen mar :(

Ha nem engem nyilvan parom hivna fel heti 3-4x is akar h mi van.. miert mi van.....


Tobben velem egyetertve ugy gondoljak h ezek az emberek maganyosak es azokon toltik ki akiken tudjak..

2019. aug. 9. 09:46
 48/68 anonim ***** válasza:
100%

Engem a hideg ráz az anyósomtól hozzáteszem okom is van rá. DE ! Sosem tennék ilyet , hogy nem osztom meg vele ezt az örömöt.

Ebben az esetben bizony félre teszem a dühöt és a többit és nem csak magamra gondolok.

2019. aug. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
100%
Arra lennék kíváncsi, hogy te, annak idején milyen kapcsoltatot tartasz majd a gyerekeddel. A heti 2-3 érdeklődő hívás bőven a normális kategória.
2019. aug. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 A kérdező kommentje:
En megfogadtam h HA lesz gyerek.. akkor ha felno pontosan leultetem es megkerem mondja el mennyit akar beszelni mi zavaro neki es hivjon nyugodtan DE en nem hivom ha azt mondja ne hivjam 10 napig. Biztos nem jo. De erte megtennem.
2019. aug. 9. 10:18
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!