Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem mondjuk el anyos es...

Nem mondjuk el anyos es aposjeloltnek, egy ideig ha lesz unokajuk, nagyon durva huzas? 28N

Figyelt kérdés
Egyenlore ez nincsen..Kinn elunk dolgozunk,de felmerult bennem,ha lesz gyerekunk addig amig nem szuletik meg nem szeretnem,hogy tudjak masok. Ez nem lesz kivitelezhetetlen hiszen sajnos ritkan talalkozunk. Tudom rosszul esne par embernek de nem hianyzik az aggodas. Igy inkabb ha a gyerek mar kb 4-5 honapos szolnank. Parom szerint ertheto de furcsa is az otlet. Az en anyukam mad helyzet mert en megis csak a lanya vagyok es az en testem ez, parom szuleinek nem vagyok a lanya nyilvan.

2019. aug. 8. 17:59
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
95%
A babavárás örömétől elzárni őket szerintem óriási hiba. Ha valakinek beleszólós anyósa van, az én vagyok, de ilyen eszembe nem jutott volna. Ha nyomul telefonon, meg kell tanulni udvariasan lerázni, de ilyen élménytől ne foszd meg őket, kérlek.
2019. aug. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
95%
Ez nagyon gyerekes dolog. Én sosem voltam jóban az anyósommal de így is azt gondolom hogy ugyanannyi joga van tudni, ugyanolyan szinten az ő unokája is. Ugyanúgy viszem is hozzá attól függetlenül hogy mi nem vagyunk jóban. Hetente-kéthetente néhány órát kibírok vele.
2019. aug. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
100%
Úristen.... Mást fölösleges is írni
2019. aug. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
100%

"Ezert jobbnak latom. Mintsem a konfliktust h miert nem beszelek 2 hetente a majdani allapotrol.."


Most komoly, két hetente felhív, hogy mi a sz@r van veletetek, és az nektek sok? Gondolom, ha nem hívna, akkor az lenne, hogy milyen szemét, nem is érdeklitek.

Hatalmas bunkóság, amire készülsz, de itt a fő hunyó a párod, ha ebbe belemegy. Ha csak nem bántalmazták vagy hanyagolták el súlyosan a szülei, ezt nem érdemlik. Ez nem is sértő, vagy duzzogásra késztető dolog, ez bántó, fájdalmat okozó húzás. Nem szoktam rosszat kívánni, most sem teszem, csak gondolj bele: fiatok születik, s a leendő menyed lejátssza veled ugyanezt. Neked hogy esne? Függetlenül attól, hogy te az anyósok gyöngye lennél, tudjuk, és csak fél évente hívnád fel a gyerekedet, hogy megtudj róluk valamit. Ellenben leendő menyed anyja már rég unokát dajkál, amikor te még azt sem tudod, hogy a gyerek egyáltalán megfogant. Csak ha már vizionálunk...

2019. aug. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
97%
Ez kamu. Ennyire ostoba EQ/IQ nulla nyomorék nem lehet senki. Épp unatkozik valamelyik 14 éves suli után.
2019. aug. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
34%

Én most vagyok 16 hetes. A 12. hétig senkinek nem mondtam el, akkor a szűk családnak.

Azok persze kipofázták.


Én megmondtam, hogy ha bárki a gyerekkel kapcsolatban zaklatni, faggatni, okoskodni, vagy bármit ugatni mer, azzal soha többé nem kommunikálok sehogyan.


Beparáztak és csend van, ahogy kívántam :)

2019. aug. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 A kérdező kommentje:
Ez viszont jo otlet!
2019. aug. 8. 20:02
 28/68 anonim ***** válasza:
100%
Ne csodálkozz, ha az anyósod rgy életre megutál, és a párod ellen is hergel akár, ami adott esetben a ti kapcsolatotokat is megronthatja.
2019. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem, igen, nagyon durva hùzàs! Èn mèg vàrnèk a gyerekkel a helyedben. mèg hàzasok sem vagytok. Gyerekes ès buta dolog, amire kèszülsz! Amugy, ha külföldön vàllaltok gyereket, nem lesz könnyü az biztos. Csak a pàroddal, se rokonsàg , senki. Èn àtgondolnám a gyerektèmàt. Mondom ezt ùgy hogy èn is itt kinn èlek,màr 2 gyerekkel. Sok extrèm szituàcióval mögöttünk. Ha pàrom anyja nèha nem jönne segìteni, màr becsavatodtunk volna. Ha valaki gyereket vàllal, akkor gyereket tartsa szem elött!!! Ès ne a saját önös èrdekeit. Felhàborító ès aljas dolog amire kèszülsz.
2019. aug. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
90%

" De amig kicsi a gyerek itt nem aludhat rokon. :(("


Kérdező, te már előre ETTŐL fa...szolsz, hogy ott akar majd aludni, vagy ki akar menni látogatóba?

2019. aug. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!