Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem mondjuk el anyos es...

Nem mondjuk el anyos es aposjeloltnek, egy ideig ha lesz unokajuk, nagyon durva huzas? 28N

Figyelt kérdés
Egyenlore ez nincsen..Kinn elunk dolgozunk,de felmerult bennem,ha lesz gyerekunk addig amig nem szuletik meg nem szeretnem,hogy tudjak masok. Ez nem lesz kivitelezhetetlen hiszen sajnos ritkan talalkozunk. Tudom rosszul esne par embernek de nem hianyzik az aggodas. Igy inkabb ha a gyerek mar kb 4-5 honapos szolnank. Parom szerint ertheto de furcsa is az otlet. Az en anyukam mad helyzet mert en megis csak a lanya vagyok es az en testem ez, parom szuleinek nem vagyok a lanya nyilvan.

2019. aug. 8. 17:59
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
81%

"A kérdező kommentje:


En megfogadtam h HA lesz gyerek.. akkor ha felno pontosan leultetem es megkerem mondja el mennyit akar beszelni mi zavaro neki es hivjon nyugodtan DE en nem hivom ha azt mondja ne hivjam 10 napig. Biztos nem jo. De erte megtennem."


Persze kérdező. Mert 20 év alatt te semmit nem fogsz változni, semmilyen hatások nem fognak érni, befolyásolni a döntéseidet, hanem maradsz agyilag ezen a zokni szinten, ahogy elképzelted. Elárulom, hogy az emberek változnak, és a döntéseiket nem aza alapján hozzák meg, hogy egyszer régen elhatározták, hogyőaztánbiztosan...


Egyébként milyen problémamegoldás ez? A fennálló problémákkal szembe kell nézni, meg kell mondani, hogy figyelj Marika, elég, ha heti egyszer beszélünk, ha valami fontos dolog van, úgyis szólni fogunk, de zavar, hogy naponta bejelentkezel. Aztán kész.

Még terhes sem vagy, de már eldöntötted, hogy zaklatni fog. Esélyt sem adnátok rá, hogy ne így legyen, és hogy esetleg megtapasztalják ők is a babavárást. De te egy önző egoista nőszemély vagy, mert a "te tested". Az a gyerek ugyanúgy a párod gyereke is, és a szüleinek ugyanúgy az unokájuk lesz, mint anyádnak.

De te inkább ne szaporodj.

2019. aug. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
91%

"Tehat Neked oke az h heti 3X vagy 4X leellenorizzen anyos jelolt? Marmint a fian keresztul titeket.. hogy nem e haltatok meg nelkule"


Képzeld, anyukámmal naponta beszélek telefonon, és anyós is legalább kétnaponta beszél a férjemmel, van, hogy egy órán keresztül is. pedig mi nem külföldön lakunk, hanem gyakorlatilag fél óra távolságra mindkettőtől. Tovább megyek, rendszeresen találkozunk és vagyunk hétvégén együtt pár órát. Szerintem ez teljesen NORMÁLIS egy család esetében.

Én nem tudom, neked milyen családod lehet, én személy szerint örülök, ha tudok a családtagjaimról, nem is az, hogy "éhen halunk" egymás nélkül, de megbeszéljük, mik történtek, szóval normális szociális életet élünk egymással. És senki nem tekinti ellenőrizgetésnek.

Egyébként javaslom, hogy ha zavar az anyós "rengeteg" érdeklődése, akkor beszéljétek meg vele, hogy anyuka, minden héten mondjuk szerdán meg szombaton ebben és ebben az időpontban felhívunk, beszélünk egy fél órát, de máskor kérlek ne hívj, hacsak nem sürgős, mert ez és ez (kifogás arra, hogy zavar benneteket) van. De semmiképp nem kellene meglépni azt, hogy úgy bántok vele, mintha valami gyermekbántalmazó rokon lenne, aki elől rejtegetni kell a leendő picit.

2019. aug. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 A kérdező kommentje:
F.a.sz.a
2019. aug. 9. 11:46
 54/68 anonim ***** válasza:
83%

34-es!

Nekem nem gáz. Én köszönöm, jól megvagyok. Fiatalos ötvenesként dolgozom, a fennmaradó időmben is el tudom foglalni magam, nekem nem az életem kiteljesedése az unokázás. (Ő pitcháskodott, nekem meg egy gonddal kevesebb.)

2019. aug. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
82%
Bocsi, nem olvastam végig a válaszokat, de k u r v a egyszerű a dolog: Telefonszámodat megváltoztatod, így csak a férjedet tudja hívni, téged nem. Facebook-ról letiltod az anyóst és probléma megoldva. Nem értem, mit kell ezen ennyire remegni, pláne, hogy még terhes sem vagy, már előre készülődsz, hogyan csesszél ki az anyóssal, utána meg majd rinyál a szád, ha anyós bunkózik, meg le sem szar titeket, ugye?
2019. aug. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 A kérdező kommentje:

Ha le sem sz@rna minket kb csak epp hogy erdeklodne az lenne a Mennyorszag! :D

Igy meg 2-3 naponta szegeny ugyanazt a valaszt kapja h nincs semmi :D

2019. aug. 10. 15:39
 57/68 A kérdező kommentje:
Facen nincs fenn anyosjelolt. De a Viber-en meg Talk-on igen es ott eli ki magat. Ezeket en is hasznalom de nem miattuk.. letiltani nem fogom az nagyon serto :( akkor inkabb 1-2 nappal vagy joopar oraval kesobb reagaljak?
2019. aug. 10. 15:40
 58/68 anonim ***** válasza:
87%
Ja, érdekes, egy internetes oldalról nem tiltod le őt, mert az milyen sértő, de az unokáját majd tiltani fogod tőle hisz a kérdésben is ez szerepel. Tényleg, más is megírta neked, jobb is, ha nem szaporodsz ennyi ésszel meg pláne.
2019. aug. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
83%
Hm. A kérdező korlátozná, hányszor telefonáljon anyósjelölt a fiával (heti 3x-t soknak tartja!), nem mondaná meg a párja szüleinek, hogy unokájuk született. Már előre azon agyal, hogy tudna minél kevesebb kapcsolatot létesiteni a párja szüleivel. Ez gáz. Remélem, párodnak majd lesz gyereke, és nem tőled. Az ég óvjon mindeb anyóst ilyen lelkületű menytől. Nem vagyok anyós, csak egy "meny". Így ez a véleményem.
2019. aug. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 A kérdező kommentje:

😂😂😂😂

Akkor jo lesz. Nem masnak akarok megfelelni.


Arra voltam kivancsi h mas mennyire el ugy ahogy nem neki kenyelmes

2019. aug. 11. 13:09
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!