Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy bírom ki? Hogy nyugodjak...

Hogy bírom ki? Hogy nyugodjak meg?

Figyelt kérdés
Párom szüleihez is megyünk majd mindenki mindenkivel nagyon kedves. Mégis gyomoridegem van. Nincs rá okom de már "200" a vérnyomásom,rosszul vagyok szédülök. Normálisak velem,de minden alkalommal látszik rajtam,hogy iszonyú rosszul vagyok,nem tudom elengedni magam. Nem sértett meg senki. Gyakran hárítunk,tagadunk mert nincs más választásunk,igyekszem elszeparálni magunkat de meghagyni azt a korrekt viszonyt ami megillet mindenkit. Én vagyok a nő.

2019. dec. 25. 21:17
 61/111 A kérdező kommentje:
Bárhonnan érek haza ez van..rosszullét. Közeli rokonok esetében szintúgy.:(( Ott a helyszínen nem észrevehető mert kontrollálom magam.
2019. dec. 27. 15:50
 62/111 A kérdező kommentje:
Párom rokonaival való találkozáskor nincs semmi veszekedés,mégis lever a víz itthon és fáj mindenem. Mintha megvertek volna. (Pedig nem :) )
2019. dec. 27. 15:51
 63/111 anonim ***** válasza:
76%
A gyökereket is érdemes lenne kikutatni: mikor alakult ez ki, miért érzed úgy, hogy magad köré tekert burokkal védekezned kell, mert csak akkor vagy biztonságban. De máris jó úton haladsz. Az jó kezdet, ha ott nem látszik rajtad semmi, próbáld meg pozitívumként értékelni a vendégséget és eleve úgy odamenni. Biztos van benne valami jó, pl kedves emberek, jó kaja, de ha más nem, akkor jó gyakorlóterep. Mikor sikeresen teljesítetted a társalgást és mentek haza, jutalmazd meg magad: vegyél valamit vagy sétáljatok egy romantikusat a csillagok alatt vagy menjetek el táncolni. Ne várd meg a negatív testi érzéseket, hanem kerülj elébük valami pozitívval.
2019. dec. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/111 A kérdező kommentje:
Köszönöm ❤️❤️
2019. dec. 27. 17:16
 65/111 anonim ***** válasza:
94%

Most, hogy leírtad a tüneteidet, nem vagy te pánikbeteg?

Ezen lehet segíteni.

2019. dec. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/111 A kérdező kommentje:
De az vagyok sajnos. :(
2019. dec. 28. 12:32
 67/111 anonim ***** válasza:
46%
De mért nem mentél már pszichológushoz?
2019. dec. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/111 anonim ***** válasza:
33%
anyosek tudjak? vagy legalabb a parod?
2019. dec. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/111 A kérdező kommentje:
Ezt szeretném ùgy meggyógyítani,hogy a lelki betegség,a gyógyulás se látszódjon csak a végeredmény-kifele. Nem mutatom ki,hogy rosszul vagyok..benn szenvedek. Az ünnepek alatt is úgy kikészültem mintha kinn dolgoztattak volna 40 fokban egy mezőn..-pedig nem :D
2019. dec. 28. 17:20
 70/111 anonim ***** válasza:
82%
Ha náthás lenél, azt is szégyellenéd? Bizalmi kapcsolatban, mint amilyen a párod, de normális emberek esetén akár a párod szülei is beleférhetnek, vagy bárki más, aki barát, ezt nem kell titkolni, hanem teljesen természetesen lehet róla beszélni. Nem kell néma szenvedésre ítélned magad, és a titkosítás feszültsége miatt még megtöbbszöröznöd a feszültséget. Sürgősen keress egy pszichológust, most rögtön, ahogy elolvastad a választ. Rengeteg pszichológus van, persze helye válogatja a sűrűségét, nagyvárosban nyilván több. Holnap felhívod vagy ma írsz neki. Nyugodtan vállalhatod önmagadat, ha téged szerető emberek vesznek körül. Nem kell tökéletesnek látszanod, lehet bajod. Másnak is van.
2019. dec. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!