Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy bírom ki? Hogy nyugodjak...

Hogy bírom ki? Hogy nyugodjak meg?

Figyelt kérdés
Párom szüleihez is megyünk majd mindenki mindenkivel nagyon kedves. Mégis gyomoridegem van. Nincs rá okom de már "200" a vérnyomásom,rosszul vagyok szédülök. Normálisak velem,de minden alkalommal látszik rajtam,hogy iszonyú rosszul vagyok,nem tudom elengedni magam. Nem sértett meg senki. Gyakran hárítunk,tagadunk mert nincs más választásunk,igyekszem elszeparálni magunkat de meghagyni azt a korrekt viszonyt ami megillet mindenkit. Én vagyok a nő.

2019. dec. 25. 21:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/111 anonim ***** válasza:
90%
Mar az elozo harom kerdesednel is leirtak neked, hogy beteg vagy viccen es hulyezesen kivul. Menj el orvoshoz, ez mar terapias kategoria, nem a gyakorira valo.
2019. dec. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/111 anonim ***** válasza:
88%
Keress fel szakembert. Hosszútávon csak ez fog megnyugtatni.
2019. dec. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/111 anonim ***** válasza:
91%
Jaj ne! Már megint ez a díló kérdező...
2019. dec. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/111 anonim ***** válasza:
90%

Mit nem tudhat a szülő? Hogy mit ettetek??? Miért? Utána a boltban anyós elmondja a szomszédnek: képzeld a fiamék töltöttkáposztát ettek!!!

Jézusom... Tényleg beteg vagy...

Egy családban elmondunk ilyet. Ez semmi.

Megk3rdezi mi van veletek? Szörnyűség!!!

Fogalmad sincs milyen amikor tényleges probl3mával kell szembe nézni.

2019. dec. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/111 anonim ***** válasza:
93%
Aztán szerencsétlen anyós megkérdezi, hogy jól aludt-e a gyerek éjszaka a kérdező meg hiperventillálva lehányja kifelé menekülve a küszöböt a tapintatlanság miatt. Ne legyen babátok, légyszi, amíg nem gyógyítod ki magad ebből a posványból ami most a fejedben van.
2019. dec. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/111 anonim ***** válasza:
91%

"De már nem lehet bízni senkiben,annyi rosszat hallok!!!! Így az ártatlanokban se tudok bízni."

Paranoia a javából. Szakembertől kérdezd, hogy mit csináljál, csak ő tud segíteni. A párodat is vidd magaddal, rá is ráfér...

2019. dec. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/111 anonim ***** válasza:
69%
Milyen gyakran beszélsz a szüleiddel?
2019. dec. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/111 anonim ***** válasza:
8%

Milyen az amikor faggatnak a kapcsolatotokról?

Miket kérdeznek?

Mi is hazudunk, de kölcsönös megegyezéssel, mert a két anyós irigy és rosszindulatú.

Anyóshoz én is gyomorideggel megyek, mert egy aljas féreg és ég és föld vagyunk. Vegyél be valami enyhe feszültségoldót. Vannak ilyen gyógynövényes cuccok.

2019. dec. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/111 A kérdező kommentje:
10:52 koszonom! Vettem be igen :D es valoban jobb. Az orvos nem hajlando felirni az anti depresszanst. Mert kb elalszom a leggyengebb nem anti depresszanstol is. Nalunk nem irigyek egymasra anyukaja es az enyem de a parom anyukaja probalt infot kicsikarni az en anyukambol mikor talalkoztak. Nulla sikerrel mert megkertem hogy ne,es parom is..Szoval volt okunk! Amugy joindulatu emberek,nem tudom de rosszul vagyok. Koszi a tippet.
2019. dec. 26. 11:02
 40/111 anonim ***** válasza:
92%
Ha a jóindulatú emberektől is rosszul vagy, akikkel (legalábbis szerinted) szeretitek is egymást, a tisztelet is megvan, akkor hogy tudod túlélni az életet, ami mindenféle emberekkel tele van?...
2019. dec. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!