Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy bírom ki? Hogy nyugodjak...

Hogy bírom ki? Hogy nyugodjak meg?

Figyelt kérdés
Párom szüleihez is megyünk majd mindenki mindenkivel nagyon kedves. Mégis gyomoridegem van. Nincs rá okom de már "200" a vérnyomásom,rosszul vagyok szédülök. Normálisak velem,de minden alkalommal látszik rajtam,hogy iszonyú rosszul vagyok,nem tudom elengedni magam. Nem sértett meg senki. Gyakran hárítunk,tagadunk mert nincs más választásunk,igyekszem elszeparálni magunkat de meghagyni azt a korrekt viszonyt ami megillet mindenkit. Én vagyok a nő.

2019. dec. 25. 21:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/111 A kérdező kommentje:
Hàt :D nem vetem bele magam a vitákba, ha kell kiállok önmagamért (vagy másért is),de leginkább elmegyek onnan ahol a konfliktus van.. nem hiányzik. Túl rövid az élet ahhoz h bántsuk egymást.
2019. dec. 26. 12:39
 42/111 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem gyógyitod magadat, a párodat is megbetegited!Milyen gyerekkorod volt a szüleid hogyan bántak veled!?
2019. dec. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/111 anonim ***** válasza:
90%
Min csodálkozol, ha a párod anyja a te anyukádtól próbálja megtudni, hogy mi van veletek?! Bezzeg anyukádnak elmondod a dolgaitokat, de a párod családja előtt csend van. Csodálom, hogy ezután még meghívnak magukhoz. A kedves párodat se értem, hogy tűrheti ezt el.
2019. dec. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/111 anonim ***** válasza:
88%
Ha én így viselkedtem volna a férjem szüleivel, úgy kivágtak volna a családból, mint cicát kakkantani. Miért vagy ilyen undok? Nem is adtak okot erre a viselkedésre! Próbálj egy picit alkalmazkodni, nyisd ki a szíved feléjük. Ők nem az ellenségeid. Egy kis családi beszélgetésbe még nem halt bele senki. Változz meg, légy nyitottabb. Kezeltesd magad, mert ez hatalmas probléma neked. Így elfogod veszíteni a párodat is. Előbb-útóbb.
2019. dec. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/111 A kérdező kommentje:
Nem mondunk el mindent az én családtagjaimnak. Jaj nem vagyok undok én kedves vagyok velük! Csak mindig rosszul vagyok! :'( Én úgy nőttem fel,hogy próbáltak nyitottá nevelni kicsiként de elutasító voltam.
2019. dec. 26. 15:24
 46/111 anonim ***** válasza:
90%

Kiállsz magadért? Most jót nevettem.

A te bajod csak annyi hogy beteg vagy. Ami nem szégyen. Kb. mintha daganatod lenne. Menj el orvoshoz, akarj változtatni és máris nem lesznek ilyen problémáid. :)

2019. dec. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/111 anonim ***** válasza:
92%

"én kedves vagyok velük!"

Nagyon kedves dolog folyton hazudozni, tényleg...

2019. dec. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/111 A kérdező kommentje:
:(
2019. dec. 26. 17:18
 49/111 anonim ***** válasza:
26%
Hány éves vagy?
2019. dec. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/111 anonim ***** válasza:
67%

#49

Remélem nem árulok el orbitális titkot a kérdezőről (mivel az előző kérdéseiben 100x leírta), 24 éves.

2019. dec. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!