Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » 3 hete szültem és anyósom...

3 hete szültem és anyósom egyszer sem jött le magától mert fél óra biciklivel ide, csak akkor jön ha párom hozza le kocsival, ez szerintetek normális dolog?

Figyelt kérdés
és azt sem kérdezi meg mikor itt van hogy mit segítsen csak a babával foglalkozik órákon át, pedig látja hogy mennyire ki merült vagyok. Nem is főz rám
2020. febr. 5. 10:47
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
100%
Előző nekem is ez jutott eszembe a "nem is főz rám" mondatnál. Kicsit szomorú, hogy míg normális kérdésekre alig válaszolnak, az ilyen kamukon totál felhúzzák magukat és ömlenek a felhergelt válaszok...miközben a "kérdező" nevetgél magában.
2020. febr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
100%

Provokáló kérdés De:


A férjed mit eszik, ha te nem főzöl?


A férjét is etetni kell, mint egy kisbabát egy nőnek?

2020. febr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
85%
a mai kismamák azt hiszik csodát tettek amiért szültek és ezzel el van intézve a dolog ( pedig nem csak szülni kell tudni utána jön csak a java) anyós nem köteles neked főzni, mert nem halálos beteg vagy, hanem egy kismama...a babával való foglalkozás is segítség amúgy, mert addig sem kell babáznod, hanem pihenhetsz. Nagyanyám szavaival élve "A tehén is tud szülni"
2020. febr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
94%

Fél óra biciklizés nem kevés egy idősebb embernek. Főleg télen.

Én a helyedben örülnék, hogy anyósom nem jár ránk folyamatosan, rendelni meg lehet. Fizess be valahova menüre, nem drága.

2020. febr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
93%
Eddig ki főzőtt rád? A szüléstől nem esett le a kezed. Ami viszont engem megfogott a kérdésedben,az,hogy te a saját gyerekedre féltékeny vagy. Neked az nem tetszik,hogy a mama a gyerekkel foglalkozik,és nem veled,nem neked ugrál. Az ilyenek szokták kiakadni,és bántani a gyereket. Főleg ha senki sem ért meg,és mindenki egy elkényeztetett pi..ának tart. Keress fel egy pszichológust,aki rávilágít arra,hogy ebben a helyzetben nem téged kell körbe ugrálni,hanem neked a gyerekedet,akinek te vagy az egyetlen támasza ilyen kicsi korban. Inkább örülj neki,hogy foglalkozik a picivel. Több órát babázik,addig bármit össze lehet dobni.
2020. febr. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy tiszta szégyen hogy ilyen a legtöbb férj. Mit ennének ha anyci , vagy a pót-anyci akit meg is dugnak (a feleség) nem főz rájuk?

Éhen halna a sok nyomoronc, mert amilyen életképtelenek azt se tudják hogyan kell egy szendvicset csinálni.

2020. febr. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
72%

Én is ezt akartam irni,

nàlunk a férjem megtanult pár ètelt megfözni mert addig én föztem

de segiteni akart igy nekem jol esett ha összedobott valami kaját

volt sokszor mirelit kaja is😀🙏🏻de igyekezett

A kerdezönek van ferje is,ö miert nem tud fözni????Nem kell többfogásos menü de rántott hùs sültkrumplival nem tart semeddig😀

Szerintem is provokatig kérdès engem is ez a férjed mit eszik? szöveg fogott meg

2020. febr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
61%
Nem feltétlenül provokatív. Vannak férfiak akik még ételt sem hajlandóak melegíteni. Ismerek ilyet. Ha a párja nem rakja elé a kész ételt, akkor kibont egy zacskó chipset. De ha a hűtőbe ott a kaja, akkor is chipset eszik, mert ő nem hajlandó megmelegíteni. Az a nő dolga...
2020. febr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
68%

Látod akkor egyen egy zacskò csipszet😀

Vagy amit éppen talál,ha nem hajlandò megmozdulni

az h maga miatt nem föz,okè

de ilyenkor hatalmas segitsèg ha néha néha besegit a férfi a konyhában.

az én férjemnek semmi érzéke hozzá😀de tanulgatja😀

néha mèg sütni is szokott😀pl meglepett multkor sajtos stánglival😀

igaz h az anyját hivta fel skypon és végig kisérte a sütést de nagyon finom lett😀

2020. febr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
82%

Örülj neki! Sokkal jobb így, mint egy fontoskodó energiavámpírral! Hidd el!


Saját véleményem szerint nekem még ez is sok lenne amúgy :D Nem kell semmilyen anyós! Majd megyünk hozzá havi egyszer, az épp elég! Még sok is...

2020. febr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!