Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » 3 hete szültem és anyósom...

3 hete szültem és anyósom egyszer sem jött le magától mert fél óra biciklivel ide, csak akkor jön ha párom hozza le kocsival, ez szerintetek normális dolog?

Figyelt kérdés
és azt sem kérdezi meg mikor itt van hogy mit segítsen csak a babával foglalkozik órákon át, pedig látja hogy mennyire ki merült vagyok. Nem is főz rám
2020. febr. 5. 10:47
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
95%

Remélem, hogy kamu kérdés.

Ha nem, akkor itt a válaszom: ebben az időben én sem tekernék 1 óra hosszát. Főleg, hogy sok helyen nem a legjobbak az utak, nincs rendes kerékpárút, kátyús úton kell tekerni miközben melletted száguldoznak az autók, kamionok, stb. Ha segítség kell, nyisd ki a szád, kérd meg! Bár szerintem eleve az is segítség, hogy a babával foglalkozik mert te addig tudsz mást csinálni.

2020. febr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
93%
Azta... ez most komoly? Ugye nem? Se anyósomtól, se édesanyámtól nem vártam el, hogy helyettem végezze a házimunkát vagy "főzzön rám". Ha jöttek, es babáztak, végre én is kikapcsolódtam, és élveztem a felnőtt társaságot.
2020. febr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem tudsz főzni kérdező? Szülés közben mindkét kezed is műtötték?
2020. febr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
68%

Szegeny kérdező tök kiborulhatott, mire ezt a sok szemetet végigolvasta.

Honnan jön ez a sok károgó majom? Tiszta öröm ez az ország. Bezzeg facebookon folyik a nyál mindenki szájából: de szép vagy, de szeretlek.

Ide már csak a x,,r jut?


Csak mondom, a régi időkben, amikor még otthon szültek, a közeli -távolabbi családtagok hordták az asszonykának a kaját.

Nem volt olyan hu..e , hogy szüles után 3. napon főzzön, negyediken meg felforduljon

2020. febr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
0%

A 3. Nappal valaki sztorizott az elejen. Látom hogy a kérdésben három het van.

Ő szeretné ha az anyósa kényeztetné. Van ilyen. Mikor ha nem most?

2020. febr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
7%
"Csak mondom, a régi időkben, amikor még otthon szültek, a közeli -távolabbi családtagok hordták az asszonykának a kaját." Csak mondom: ez hülyeség. Nem egy időstől hallottam, hogy pár napra a szülésre ugyanúgy dolgozott az anya mint előtte. Az meg magyar licenc hogy évekig otthon van valaki szülés után. Nem hogy játssza a sértődöttet, mert egy hónapra a szülésre nem ugrálják körül mintha halálos beteg lenne...
2020. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
Csak csöndben jegyzem meg: rég komoly bajok vannak ha a kedves anyuka egy hónap alatt nem alkalmazkodott az új helyzethez. Más se tud pihenni a pici gyerek mellett, de nem rinyál hogy nem főz rá senki.
2020. febr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
0%
Gyermekágyas asszonynak hordták a kaját pont.
2020. febr. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó, régen nem volt olyan hogy gyerekágy. Kb egy hetet pihentek majd mentek vissza a földre dolgozni.
2020. febr. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, ahogy az ötvennyolc százalékos mondja. Egy hét, addig a bába átjárt hogy segítsen fürdetni (ezt onnan tudom hogy dédim bába volt) és utána ugyanúgy főzött-mosott takarított dolgozott a friss anya, mint előtte. A gyereket meg vitte magával a földre ki, Árnyékos helyen,a közelében hagyta a babát. Ha az felsírt odament hozzá, etette, tisztába tette, és ment vissza dolgozni. Nem tudták megengedni maguknak hogy évekre kiessen valaki a munkából, nem volt gyes, gyed....
2020. febr. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!