Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » 3 hete szültem és anyósom...

3 hete szültem és anyósom egyszer sem jött le magától mert fél óra biciklivel ide, csak akkor jön ha párom hozza le kocsival, ez szerintetek normális dolog?

Figyelt kérdés
és azt sem kérdezi meg mikor itt van hogy mit segítsen csak a babával foglalkozik órákon át, pedig látja hogy mennyire ki merült vagyok. Nem is főz rám
2020. febr. 5. 10:47
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
94%
Ha meg minden nap ott lógna, sertepertélne a konyhádban, akkor meg az lenne a bajod. Pont jós sose. Anyós legyen a talpán, aki ki tud igazodni a menyecskéken. 😂
2020. febr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
94%
Egyetértek az előttem szólókkal. Nem írtad, mennyi idős anyós és milyen kondiban van, de kétszer fél óra biciklizés lehet, hogy már megterhelő neki. Ha segítséget szeretnél, nyisd ki a szád és kérd meg néhány apróságra, de azt ne várd el, hogy főzzön rád, ugyan miért lenne az az ő dolga? Vagy ha nem kérsz segítséget, akkor pihenj, amíg ő a babával foglalkozik.
2020. febr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
92%
Kinek szultel gyereket? Mert ugy tunik nem magadnak, hanem csak a facebookra....
2020. febr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem fél óra biciklizés sok ebben az időben. Más meg örül, ha az első hetekben nem zargatják sokat.

Ezek szerintem megy hozzátok, kíváncsi a babára. Ennyi elég.

Elhiszem, hogy nincs erőd még főzni is. De meg lehet oldani. Rendeljetek. Van már egy csomó menüs hely, viszonylag olcsón. Vagy a férjed is hozhat valamit, ha jön hazafelé a munkából.

Te szüleid nem a közelben laknak?

2020. febr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
56%
Mai kismamák /tisztelet a kivételnek / nagyon el vannak kényelmesedve. Ki vannak szolgálva maximálisan. Ha nem így van fel vannak háborogva! Mondhat ám mos azt, hogy bezzeg az én időmben! Akkor nem volt így felszerelés a háztartás. Nem volt eldobható pelenka, mosni kellett, tárcsás mosógépben /ha volt / A baba ruháját kézzel mostuk, hogy ne szakadjon szét a mosógépben. Stb. Mégis volt időnk főzni is! Persze a kertet művelni kellett, az állatokat ellátni. Lehet, hogy a baba kárára, mert nem fogtuk egésznap. Megetettük, rendberaktuk és letettük a kiságyba. Az igazi foglalkozás este a fürdetésnél volt. Így is felnőttek, egyetemet végzett szorgos emberek lettek! 70 éves nagyi vagyok
2020. febr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
92%
Én de örültem volna, ha lett volna egy nagyi aki órákon át a babával foglalkozott volna, és nem a gyerekkel a nyakamban kellett volna 1 héttel a szülés után főznöm, mosnom, takarítanom.
2020. febr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
100%

Tehát meglátogatott titeket, akkor mi a problémád? Miért kellene egy idősebb embernek a tél közepén egy órás bicikliútra indulnia egyedül, csak azért mert te szültél?

És hogyan képzelted, főzzön meg rátok, majd vigye el biciklivel?

Miért nem kéred meg a férjed, hogy főzzön, az övé a gyerek, nem az anyjáé, ezt ne felejts el.

2020. febr. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
90%

"Nem is főz rám"


Az uszító trollkodást fejezd be légyszíves.

2020. febr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
13%

A szüleim nagyszüleim mindig hoztak valami apróságot.

Sose vártam el h fözzenek mossanak rànk.

Nem is volt szükségünk rá.

Ha mi megyünk baba látogatòba valami sütit viszek.

Ha közeli ismerös még fözök is.Szerintem ez illem kérdése.

Egy nagyi sem jött ide aztán kikapták az ágybol òrákig babázni.

Söt kérdezés nelkül ki sem vették az ágybol.

Nekem is tulzas az h odamegy raadasul gondolom elvarja h a párod ugorjon mert ö babázni akar.


Sosem megyünk segitség nèlkül sehova szerintem.

Szerintem kamu kerdes de ha nem.

Ici picit igazad van.Gondolom nem ti hivjatok

Ö akar menni.akkor szerintem a minimum h visz egy kis sütit.

Vagy egy etelhordoba egy kis etelt.Föleg ha kocsival viszik.Elférne nàla.


Te is tulreagalod de az anyosod sem ismeri az illemet.

En szarul ereznem magam h odapofatlankodok egy friss anyukahoz es annyi nincs bennem h megkerdezzem elmosogassak e

vagy megkerdezni kell e segitseg

ugyis nem lesz a valasz,de az illem ezt kivánja

2020. febr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
97%
Nem is főz rád? Akkor éhen halsz kérdező.
2020. febr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!