Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » 3 hete szültem és anyósom...

3 hete szültem és anyósom egyszer sem jött le magától mert fél óra biciklivel ide, csak akkor jön ha párom hozza le kocsival, ez szerintetek normális dolog?

Figyelt kérdés
és azt sem kérdezi meg mikor itt van hogy mit segítsen csak a babával foglalkozik órákon át, pedig látja hogy mennyire ki merült vagyok. Nem is főz rám
2020. febr. 5. 10:47
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
90%
Kerdezo eskuszom nem vagy normalis! Mi a phaszeert fozne rad..ki vagy te? Te nem hogy orulnel. Mas ember ilyen anyosert imadkozik ami neked megadatott!!!!! ....
2020. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
93%

Nem főz rád??? Miért kellene főznie?

Nem "segít"? Úgy érted, nem végez házimunkát?

A férjed hozza?

Ne haragudj, de ku.rva hideg van most a biciklizéshez egy idősebb embernek.

Amúgy meg magatoknak szültél, nem az anyósnak.

2020. febr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
83%
Örültem volna ha nem akart volna állandóan a pofámba lenni szülés után. Enyém már a csillagokat is kehozta volna csak itt lehesden nonstop nálunk de én inkább megfőztem magam csak legyen magánéletünk és szűk családi kör apa én és a baba nem plusz hivatlan vendégek.
2020. febr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
100%
Amíg az anyós foglalkozik a gyerekkel, addig nyugodtan meg tudsz főzni.
2020. febr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
92%

Hát ebben az időben én sem bicikliznék 2x fél órát, pedig fiatal vagyok bírnám, de hülye nem vagyok....

Attól még, hogy szültél szerencsére megvan mind a két kezed-lábad, egyáltalán nem kell, hogy kiszolgáljon anyósod. Szültél, nem pedig ágyhoz kötött beteg vagy. Egyébként szerintem már az is hatalmas segítség, hogy babázik, így te kicsit ki tudnál kapcsolni és mással foglalkozni. Nyilván az ember imádja a babáját, de már az is felüdülés tud lenni hetek után, ha nyugodtan be tud tenni egy mosást és ki tud teregetni. Nem köteles főzni rád egyáltalán. De ha pedig segítségre van szükséged, akkor ki tudod ám nyitni a szádat, gondolom. Inkább örülj, hogy nem kontárkodik bele a dolgokba, és nem tukmál rád erőszakkal, kéretlenül semmit.

2020. febr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
93%
De a kérdező nem főzni akar, hanem ingyen cselédet. Gondolom az is tetszene a libának, ha nem csak megfőzné a kaját az anyós, de fizetné is.
2020. febr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
72%
A férjeddel ne szexeljen véletlen helyetted?
2020. febr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
96%

Nem köteles kiszolgálni, segíteni. Te gyereked, nem neki szülted.

Főzzön rád a párod vagy anyád.

Amúgy meg lehet megterhelő neki a biciklizés, könnyen megfázik, stb.

2020. febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
84%

El lett kapatva a kis p.itsád kedves kérdező. Most meg nyíg a szád, hogy anyós a babával foglalkozik, és nem veled.

Amíg anyósod a babával van, addig nyugodtan tudsz/tudnál ebédet főzni.

A férjed mit eszik, ha te nem főzöl?

2020. febr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
92%
Napi provokativ kamu kérdés...✔
2020. febr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!