Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » 3 hete szültem és anyósom...

3 hete szültem és anyósom egyszer sem jött le magától mert fél óra biciklivel ide, csak akkor jön ha párom hozza le kocsival, ez szerintetek normális dolog?

Figyelt kérdés
és azt sem kérdezi meg mikor itt van hogy mit segítsen csak a babával foglalkozik órákon át, pedig látja hogy mennyire ki merült vagyok. Nem is főz rám
2020. febr. 5. 10:47
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
0%

Tudod, te mi az a gyermekágy?

Vagy azt állítod, hogy a már nem élő felmenőim nem mondtak igazat?

Nem azt mondtam, hogy három hónapig hédereztek az ágyban.

De. Milyen dolog leírni egy három hete szült kismamának, hogy levágták kezed-lábad a szüléskor, hogy nem tudsz főzni? mert ilyen válasz is volt.

2020. febr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
Jogos válasz, mivel nem haldoklik, csak a gyerek mögé bújva kihasználna másokat. És igen, veled ellentétben tudom mi az a gyermek ágy-ahogy azt is tudom hogy SENKI nem hordott hónapokig kaját másnak, csak a mai ellustult, egoista libuskák várják el ezt, holmi díjazandó teljesítménynek beállítva hogy szültek. HA nem boldogul a szülésre majd egy hónappal-ami még császár után sem igaz, kivéve ha nem akar-akkor ott a férje, oldják meg, ne a szomszédból, anyósól várja hogy körülugrálja, csicskuljon neki.
2020. febr. 21. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
100%
51es, mert szülés után nem lesz munkaképtelen. Nem 6 fogásos ebédet meg vacsorát kell főzni, de egy tepsis húst rizzsel pl gond nélkül össze tud rakni akkor is ha közben a kanapén héderezik.
2020. febr. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
97%

Megboldogult nagyanyám 8 gyereket szült. Mind a 8 gyereknél az első fél évben otthon volt a gyerekkel. Az első 1 hőnapban tonna számra vitték neki a kaját a szomszédok a messziről érkezett rokonok.


Ezt azért tudom, mert mikor megszületett a gyerek még élt, nekem is tonna számra hozta a kaját, kérdeztem, hogy miért, hiszen tudok főzni. Akkor mesélte, hogy régen ez volt a szokás.

2020. febr. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
Már ahol.
2020. febr. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:

54 köszönöm

55 nahát

2020. febr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:

Nekem is hordták a jó ismerősök a kaját minden szülés után vagy két hétig. Nagyon jólesett. Meg tudtuk volna oldani enélkül is. Senkitől nem vártam el.

Ezt hívják mifelénk komatálnak.

A mai világban nem lehet gond, ha nincs kívülről segítség a kaja terén. Nem kell a húslevest a tyúk levágásával kezdeni.

2020. márc. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!