Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy mondhatott ilyet anyósom?...

Hogy mondhatott ilyet anyósom? Miért gondolja úgy hogy ő mindenki és minden felett ítélkezhet?

Figyelt kérdés

A férjemmel az egyik nagyon közeli barátunknak beteg kisbabája született,sajnos már kétszer került a halál közelébe, újra kellett éleszteni, epilepsziás és nem lélegzik megfelelően, sajnos meg fog halni hamarosan.

/A terhesség alatt néhány vizsgálaton kétértelműek voltak az eredmények (meg az elején az első pár hónapban), de több orvos is vizsgálta és végül (5-6 hónap körül) úgy állapították meg hogy nincs látható rendellenesség. 28 évesek nincs beteg a családban. /

Anyósom mikor megtudta rögtön azt mondta,ez kizárólag csak az anya hibája, miért nem vetette el. Mit gondolt egy ilyen nyomorékkal mit fog kezdeni.?!

A férjem mondta neki hogy azért ez nem ilyen egyszerű. Néha tévedés is van és ha elvetetik. Erre anyósom rá vágta hogy ha a férjem beteg lett volna nem tartották volna meg. Egy "ilyen" nem kell a családba.

Undorító szerintem amiket mondott, meg ahogy, semmi együtt érzés nincs benne.

Én is kismama vagyok a 3. babánkkal és őszintén semmit se remélek csak hogy egészséges legyen, főleg ebben a helyzetben.

De ez a hülye (bocsánat de nem tudok jobb szót rá) nem érti meg hogy maga a szülés is illetve a terhesség is rejt számos veszélyt, bármikor lehet baj.

Azt hiszi hogy ő tud mindent és abszolút nem érti meg a másik véleményét.

Hogy vannak ilyen emberek?

Persze én is lehet hogy az abortusz mellett döntök, de nem voltam ilyen helyzetben fogalmam sincs mit tettem volna. De úgy érzem erős tőle ez a bírálat.


2020. márc. 22. 14:56
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
82%

nem magadnak szülsz mondván mindegy mi bajod lesz Én nem vetettelek el, tehát atomkirály szülő vagyok-.-"

Azért szül az ember gyereket, mert minden jót megakar adni neki, ami ILYEN súlyos betegség esetén, mint a kérdezőé már alapból dől, hisz nemhogy boldog lenne, lehet szegényke nem is él sokáig és az alatt is szenved.

Nem a családnak és nem magadnak szülsz, hanem azért mert életet akarsz adni és azt is jól akarja alapesetben az ember csinálni...

2020. márc. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
"Nem a családnak és nem magadnak szülsz, hanem azért mert életet akarsz adni és azt is jól akarja alapesetben az ember csinálni..." De, magadnak szülsz. És a jól csinálod ott kezdődik hogy nem szülsz tudatosan beteg, nyomorék, fogyatékos gyereket csak mert babázni óhajtasz.
2020. márc. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!