Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem merek gyereket vállalni...

Nem merek gyereket vállalni anyós miatt?

Figyelt kérdés

Anyósommal és apósommal együtt élünk. Lányukként szeretnek, viazont ha szóba kerül az unoka, anyós rögtön azzal jön, hogy majd ő segít mindenben, mett így meg úgy nehéz a babával, egyedül biztos nem tudnánk. Hogy a testvéreinek is ő ment át megmutatni,hogy kell szoptatni, stb. De én nem akarom ezt majd.Meg csak viccelődésből mondta férjem egyszer,hogy majd ha gyerek mellett nem lesz idő főzni, rendelünk

....erre anyósom megint kezdte az okoskodást, hogy egy kismama nem ehet csípős ételt, hanem sok levest és főzeléket kell majd ennem. Most komolyan meg akarja már ezt is mondani, hogy mit ehetek? Meg nâlam sajnos egészségügyi probléma is van, lehet, hogy,mesterséges úton kell megtermékenyíteni, de erre is pofákat vágott, és mondta férjem, de így hátha ikrek lesznek, erre anyós benyőgi, hogy az ikrek egyszerre sírnak... azért vagyok bajban,mert amúgy jóban vagyunk mint írtam, de ha a gyerektéma van, akkor annyira más lesz... lehet,hogy tényleg csak jó szándék van benne, de nekem az önbizalmam rombolja ez porig és már őszintén elmegy a kedvem az egésztől. Amúgy meg ő nagyon szeretne unokát. Na ez a másik, ha én annyira unokát szeretnék, én bíztatnám a menyem, és nem a kedvét venném el. De az is lehet túlreagálom, szerintetek? Elköltözni nemtudunk, családi házban lakunk,mi az emeleten.


2020. okt. 27. 12:15
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
35%
Hol hit, ott szeretet. Hol szeretet, ott béke. Hol anyós, ott vége!
2020. okt. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!