Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós probléma, ezt vegyem...

Anyós probléma, ezt vegyem szakításnak?

Figyelt kérdés
Na szóval a párom bemutatott, kB harmadjára voltam náluk erre az a nő Olyna stílusban beszélt velem hogy nemigaz, sőt nekem is jött. Mert hogy én őt nem tisztelem.. Mondta nekem észre vette hogy nem szeretem őt , válaszoltam nem szeretlek a fiad szeretem. Innentől 1 órán át a sárga földig le hordott, felém állt sokáig nem szóltam. Meg elegeltem mondom hagyd abba porogj el. Erre nekem esett..Tisztelni olyan nőt nem tudok akinek a házában szalad a retek és úgy viselkedik mint egy irigy 14 éves peckes cafka.. A tisztelet nem a pozícióval, korral jár.. Ő követeli. Vissza kerette az eljegyzési gyűrűm mert ő vette. A fia gyozkodott hogy ne hagyjam el szeret megoldodik minden oké le nyeltem. Haza jöttem azóta a párom nem jelentkezik.. Sajnos az anyja nagyon be tudja folyasolni félek hogy nem engedi ki a házból, telefonját össze torhette.. Vagy ellenem beszélte :/ ez szakítás vagy pedig anyós állhat a háttérben?
2021. febr. 25. 13:01
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
89%

Ezt nevezik udvariasságnak. Mint amikor rossz kaját főzöl és a kapcsolat legelején még nem azt mondod"igen rossz amit főztél" mert ugye jó kapcsolatot akarsz.

Ha kérdeznéd anyóstól "Csúnya vagyok?" mire ő " Mint a bűn" akkor is azt gondolnád, csak kimondta amit gondol? :P

2021. febr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
96%

“Párod” egy órán keresztül hallgatta, hogy az anyja lehord téged? Meg te is tűrted?

Ajha!

2021. febr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
91%

Pl. Normális stílusban is lehet vele beszélni.


Szeretetről 3. alkalomra nincs miről beszélni még ennek ellenére te sem voltál jófej.


Annyival lelehetett volna zárni, hogy oké, majd ha tudunk normálisan beszélgetni akkor beszélgetünk. Én köszönöm szépen elmentem.

Az meg, hogy a pasi nem tud venni egy eljegyzési gyűrűt ( legolcsóbb is 30 ezer...) Az már ultra gáz,főleg hogy nem áll ki melletted + mi az hogy nem engedi ki a házból stb? Felnőtt érett férfi ilyet nem hagy. Vicc az egész

2021. febr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
96%
Ez van ha anyuci és apuci testvérek...
2021. febr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
100%
Hármótokat egymásnak teremtett a Jóisten, sose fogtok egymás mellett unatkozni. Szerintem költözz is oda.
2021. febr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
100%
"Pörögj el" :D :D :D :D
2021. febr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
31%

Fú, hallod, ha mindez igaz, örülj inkább, hogy megszabadulsz egy ilyen családtól.

Anyuka pici fia, hagyd a francba.

2021. febr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
97%

Ha egy kulturált mondattal nem tudtad megbeszélni vele hanem ilyen stílusban beszéltél vele, hogy " pörögj el, meg cafka meg stb" nem csodálkoznék ha egy büdös nagy pofont kaptál volna mellé...


Kíváncsi lennék azért a te ártatlanságodra.



Gondolom inkább támadtál, mintsem okosan leszerelted volna kultur üzemmódba...

2021. febr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
96%

valaki magyarázza el pls

nem cigó vagyok nem értem

2021. febr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
94%
Jobban jár a párod is meg az anyósod is ha megszabadulnak tőled. Hátha találnak normálisabbat.
2021. febr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!