Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós probléma, ezt vegyem...

Anyós probléma, ezt vegyem szakításnak?

Figyelt kérdés
Na szóval a párom bemutatott, kB harmadjára voltam náluk erre az a nő Olyna stílusban beszélt velem hogy nemigaz, sőt nekem is jött. Mert hogy én őt nem tisztelem.. Mondta nekem észre vette hogy nem szeretem őt , válaszoltam nem szeretlek a fiad szeretem. Innentől 1 órán át a sárga földig le hordott, felém állt sokáig nem szóltam. Meg elegeltem mondom hagyd abba porogj el. Erre nekem esett..Tisztelni olyan nőt nem tudok akinek a házában szalad a retek és úgy viselkedik mint egy irigy 14 éves peckes cafka.. A tisztelet nem a pozícióval, korral jár.. Ő követeli. Vissza kerette az eljegyzési gyűrűm mert ő vette. A fia gyozkodott hogy ne hagyjam el szeret megoldodik minden oké le nyeltem. Haza jöttem azóta a párom nem jelentkezik.. Sajnos az anyja nagyon be tudja folyasolni félek hogy nem engedi ki a házból, telefonját össze torhette.. Vagy ellenem beszélte :/ ez szakítás vagy pedig anyós állhat a háttérben?
2021. febr. 25. 13:01
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezõ bementél az ajtón és csak ugy neked állt,hogy te nem tiszteled?Egyébként,hogyan tudsz te egy olyan pasival lenni,ahol "szalad a retek":)

Itt 2 dolog van a pasi szakitott veled és az anyósnak jelölt elküldött téged,ahova gondolta.

2021. febr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
95%
A stílusod alapján te se vagy egy minta menyecske! Irány a Mounika 😃
2021. febr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
94%
Jobb, mint a Mónika Show! Nem lehetne ebből sorozat?
2021. febr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
95%
Ahelyett, hogy összeveszel vele, igazán megmutathattad volna micsoda csoda menyecske lennél. Foghattad volna a felmosót és egy porrongyot, majd kitakaríthattad volna a kérót.
2021. febr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
94%

Érdekes őt kiosztottad,de itt meg kussolsz :D egy kérdésre se tudtál válaszolni...


Naaa pörögjé eeee

2021. febr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező ne menj eeeeel moreh, írd le a folytatást és H hány évesek vagytok mert csak 20an kérdeztük meg kb
2021. febr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
93%
Há'hol vagy csajje? Gyere vissza!
2021. febr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
94%
Elpörgött 🤣🤣
2021. febr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
93%
El,mint a búgó csiga :)
2021. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
93%
Elszaladt, mint a retek
2021. febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!