Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós probléma, ezt vegyem...

Anyós probléma, ezt vegyem szakításnak?

Figyelt kérdés
Na szóval a párom bemutatott, kB harmadjára voltam náluk erre az a nő Olyna stílusban beszélt velem hogy nemigaz, sőt nekem is jött. Mert hogy én őt nem tisztelem.. Mondta nekem észre vette hogy nem szeretem őt , válaszoltam nem szeretlek a fiad szeretem. Innentől 1 órán át a sárga földig le hordott, felém állt sokáig nem szóltam. Meg elegeltem mondom hagyd abba porogj el. Erre nekem esett..Tisztelni olyan nőt nem tudok akinek a házában szalad a retek és úgy viselkedik mint egy irigy 14 éves peckes cafka.. A tisztelet nem a pozícióval, korral jár.. Ő követeli. Vissza kerette az eljegyzési gyűrűm mert ő vette. A fia gyozkodott hogy ne hagyjam el szeret megoldodik minden oké le nyeltem. Haza jöttem azóta a párom nem jelentkezik.. Sajnos az anyja nagyon be tudja folyasolni félek hogy nem engedi ki a házból, telefonját össze torhette.. Vagy ellenem beszélte :/ ez szakítás vagy pedig anyós állhat a háttérben?
2021. febr. 25. 13:01
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
92%
🤣🤣🤣
2021. febr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
91%
Vonyítok🤣😂
2021. febr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 Davina ***** válasza:
90%
#62 én is!!🤣🤣🤣
2021. febr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd már meg mi lett végül kérdező :)
2021. febr. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
100%
Minek neked olyan csávó, aki nem tud kiszakadni anyuci szoknyája alól? :D
2021. febr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
Egy szakítás 2 ember felelőssége, szóval ez így még kevés. Ha párod tényleg az anyját válassza akkor jobb hogy előbb kiderült, mert akkor másban is gyenge lenne dönteni a küzdősebb variációért.
2021. márc. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
És ez nagyon helyes, hazudni soha nem jó. Bár ez tényleg bántó lehetett neki, és néha jobb inkább csendben maradni. Ha azóta tudtál pároddal találkozni, én beszélnék a helyedben vele, hogy neked ez nem jó, és ha nem változik x időn belül (mondjuk egy hónap) akkor szakítasz vele. És ha nem változik tényleg tedd meg, mert ha ez nem használ, akkor semmi sem fog. (De reménykedek, hogy igen, és jó lesz neked :D )
2021. márc. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
Már mondtam egyéb kérdésnél is hogy az anyós csak a bajt hozza rád. Felejtsd el és leközelebb maradj távol a nőtől aki a legnagyobb riválisod.
2021. máj. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!