Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós probléma, ezt vegyem...

Anyós probléma, ezt vegyem szakításnak?

Figyelt kérdés
Na szóval a párom bemutatott, kB harmadjára voltam náluk erre az a nő Olyna stílusban beszélt velem hogy nemigaz, sőt nekem is jött. Mert hogy én őt nem tisztelem.. Mondta nekem észre vette hogy nem szeretem őt , válaszoltam nem szeretlek a fiad szeretem. Innentől 1 órán át a sárga földig le hordott, felém állt sokáig nem szóltam. Meg elegeltem mondom hagyd abba porogj el. Erre nekem esett..Tisztelni olyan nőt nem tudok akinek a házában szalad a retek és úgy viselkedik mint egy irigy 14 éves peckes cafka.. A tisztelet nem a pozícióval, korral jár.. Ő követeli. Vissza kerette az eljegyzési gyűrűm mert ő vette. A fia gyozkodott hogy ne hagyjam el szeret megoldodik minden oké le nyeltem. Haza jöttem azóta a párom nem jelentkezik.. Sajnos az anyja nagyon be tudja folyasolni félek hogy nem engedi ki a házból, telefonját össze torhette.. Vagy ellenem beszélte :/ ez szakítás vagy pedig anyós állhat a háttérben?
2021. febr. 25. 13:01
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
97%

Mindenki ezt mondja?


De arra nem válaszolsz, hogy egyáltalán minek tűrted el? Élvezted vagy mi?


Normális ember kb az első 10 percbe mondta volna hogy na goodbye...


Pasi jelentkezett azóta? Ezt se tudjuk meg hogy hány évesek vagytok...

2021. febr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
94%
Sweet home Alabama level 10000000000
2021. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
52%

#35

Egyetemistaként és egyetemről kiesve 160ezer forint két gyűrűért még sok volt, anyukáink ezzel szerettek volna támogatni minket.

Mondjuk nem kellettek volna feltétlenül ilyen drága gyűrűk, de ez amolyan ajándék volt nekünk. Hm.. végülis tényleg fura :D

2021. febr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
94%

Na és hányszor kérték vissza a gyűrűt? :)

Sokszor?

Vélelmezem azért a párod ha nem is 160 ezres gyűrűt,de a 30 ezres gyűrűt az első fizujából csak megtudta volna venni nem? :)


Vagy hova siettekek, hogy a diplomaosztóra gyűrű is kellett? :) Na ugye!


A "nem tud venni" meg a jó fej szülő mikor szívesen veszi a kettő közt orbitális különbség van.


Mellesleg faluhelyen sem illik... Pasinak kéne venni vagy legalább ne hangoztassa hogy nem ő vette...



Persze már nagy divat ha középsikolai szalagavatón meg ballagáson van leánykérés... Persze akkor anyuci fogja fizetni

2021. febr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim válasza:
98%
Kolompár Rómeó és Lakatos Júlia történetét olvashattuk. Egyébként valaki aki megfejtette a kódot mondja már el, hogy mi az, hogy szalad a retek, mert halvány ötletem sincs.
2021. febr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
27%

Lényegében anyu vette az enyémet, anyósom a férjemét úgyhogy végeredményben max a saját gyerektől kérhetik vissza :D


Persze tudott volna venni olcsóbbat, akár nemesacélt is.


Hát siettünk, 8 év után :D

Vagy hát én siettem, egy férfinak végülis mindegy h házasság vagy élettársi kapcsolat :D

2021. febr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
93%
Én magam vettem az eljegyzési és a jeggyűrűket is, looser vagyok.
2021. febr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
94%

Ahogy írod a ti sztoritok megint más...


Mert a saját gyereküknek vették meg, ez sem mindegy.


Náluk lehet megvolt a félsz ha szétmentek akkor legalább megy a gyűrű a zaciba, nem volt kidobott pénz.


Mégsem az anyódos vette neked a gyűrűt...valld be hogy másabb :)



" Szalad a retek" = kosz van és rendetlenség ( legalábbis szerintem de ez elég romás)

2021. febr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
97%
45 az olyan mint a "pecek" kifejezés, na ott vált egyértelművé számomra minden (bár addig is gyanús volt) :D
2021. febr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
91%

#48

Végülis igazad van :)

2021. febr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!