Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós probléma, ezt vegyem...

Anyós probléma, ezt vegyem szakításnak?

Figyelt kérdés
Na szóval a párom bemutatott, kB harmadjára voltam náluk erre az a nő Olyna stílusban beszélt velem hogy nemigaz, sőt nekem is jött. Mert hogy én őt nem tisztelem.. Mondta nekem észre vette hogy nem szeretem őt , válaszoltam nem szeretlek a fiad szeretem. Innentől 1 órán át a sárga földig le hordott, felém állt sokáig nem szóltam. Meg elegeltem mondom hagyd abba porogj el. Erre nekem esett..Tisztelni olyan nőt nem tudok akinek a házában szalad a retek és úgy viselkedik mint egy irigy 14 éves peckes cafka.. A tisztelet nem a pozícióval, korral jár.. Ő követeli. Vissza kerette az eljegyzési gyűrűm mert ő vette. A fia gyozkodott hogy ne hagyjam el szeret megoldodik minden oké le nyeltem. Haza jöttem azóta a párom nem jelentkezik.. Sajnos az anyja nagyon be tudja folyasolni félek hogy nem engedi ki a házból, telefonját össze torhette.. Vagy ellenem beszélte :/ ez szakítás vagy pedig anyós állhat a háttérben?
2021. febr. 25. 13:01
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
95%

"az a nő Olyna stílusban beszélt velem"


ennek az írásnak az elolvasása után komolyan érdekel, hogy milyen stílus az, ami a kérdezőt kiakasztja

2021. febr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
96%
Az alap tisztelet mindenkinek jár, kortól függetlenül, amíg normálisan viselkedik. Szerintem ez nálad nem őszinteség, hanem bunkó vagy. Nyers stílusban mindenkit alázol, majd azt mondod, "dehát csak őszinte voltam". Nem ismerem a teljes történetet, így nem tudok konstruktív véleményt alkotni, de sokat elmond, hogy a gyűrűt az anyja vette, tőle függ, hogy párod elhagyhatja a házat, így a párod még nincs 18 vagy életképtelen, képes elnézni, ahogy marakodtok, nem képes megvédeni, miért voltatok együtt? Olyan, mintha te is az anya szerepet töltenéd a kapcsolatban.
2021. febr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
96%
A pasi se normális és te sem. Nem is kell ide esküvő. Épp elég ciki, hogy nem ő vesz gyűrűt és nem áll ki érted, de a te stílusod is borzalmas és cseppet sem vagy kultúrált.
2021. febr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
95%
Azért ne haragudj, de te is jó tahó voltál másnak a házában, erre ne legyen nagy arcod. Anyósodnak való is egy elég egyszerű asszony lehet, ebben legalább hasonlítotok. De ez az inas is, mekkora egy életképtelen lehet, hogy előbb az anyjának csicskul, utána meg könyörög egy ilyennek is... Gondolom, leadja a fizut vagy nem tudom. Szörnyű.
2021. febr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
94%
😂😂😂 ennek a folytatása nagyon érdekel
2021. febr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
95%
Ez megérne egy Mónika-show epizódot 😂😂😂
2021. febr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 A kérdező kommentje:
Ebből tényleg jó Mónika show lenne 😂
2021. febr. 25. 13:48
 28/68 anonim ***** válasza:
95%

L: " Csókolom Manci néni, hogy tetszik lenni?


M: hát te lány.. most már szarul hogy látlak... Eddig jó voltam de jössz azt felzabálsz te is mindent..


L: jajj Manci néni ne tessék már ilyet nekem mondani, nem eszek én sokat nem azért jöttem


M: te engem nem tisztelsz, ne feleseljél velem!


L : naaa én nem magát szeretem hanem a fiát tudja Mancika néni, pörögjön el inkább ehhh


Többit tudjátok 🤣🤣🤣



Pistike eközben focit nézz és mélyen hallgat 🤣

2021. febr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
96%
A rettenetes föredmvény mellett, amit olvastam nekem az jutott eszembe hogy kérdező csak így letegezi az anyóst egyből? Kemény :D
2021. febr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
95%

Az a legszánalmasabb az egészben, hogy a pasi otthon lakik anyucival és egy kib*szott gyűrűt nem tudott venni...


Az hagyján, hogy milyen az anyuka meg hogy veszekedtek de legalább ezt ne tudta volna a fejedhez vágni, hogy ő vette... Ez nagyon szánalmas

2021. febr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!