Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért ilyenek a fiús anyukák?

Miért ilyenek a fiús anyukák?

Figyelt kérdés
Többször hallottam már, meg tapasztaltam is, hogy a fius anyukák rettenetesen utálják a fiuk barátnőjét. Ez miért van? Biztos van valami pszichológiája. Azt akarják, hogy inkább ne legyen senkije a kisfiuknak és örökre mellettük éljen élete végéig?

2021. márc. 7. 08:29
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 A kérdező kommentje:

10-es. Valóban nem kötelező, de még mindig nem kaptam meg a választ a kérdésemre, hogy miért? Biztos kell találkozniuk ilyenolyan alkalmakkor, nem lenne jobb, ha nem gyomorgörccsel kéne végigcsinálni ezeket a találkozókat, hanem jó hangualatban? Mi a cél ezzel az egésszel?

3-as: nem lesz fiam.

2021. márc. 7. 09:01
 12/66 anonim ***** válasza:
91%

"Onnan hallottam, hogy tönkretette a fia 10 éves kapcsolatát, azzal, hogy nem engedte, hogy külön költözzenek. A fiú konrétan életképtelen lett 35 éves korára"

Hát nem is tudom hogy mondjam.....de azért itt a fiú is ludas. Miért hagyta hogy az anyja tönkre tegye a kapcsolatot, ha az olyan jó volt? Lehet hogy az anyukák próbálkoznak de az már rajtad mulik hogy hagysz e utána vagy nem. Annak idején a férjem is megmondta anyósomnak hogy ha meg egyszer megszületik sem engedi hogy a kapcsolatába beleszóljon. Úgyhogy lehet anyuka akármilyen "anya oroszlán", ha nem engeded hogy a fejedre másszon akkor nem fog.

2021. márc. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
93%
Hogy a kérdésedre is válaszoljak! Vannak anyukák akik saját magukhoz próbálják viszonyítani fiuk barátnőit. Azon az alapon hogy "én tudom mi a jó a fimanak, nálam jobban senki sem szereti, nálam senki sem jobb neki" Na meg persze alapból az a dolog hogy a nők féltékenyek egymásra. Mindegyik jobb akar lenni a másiknál, szebb akar lenni,mindent jobban akar csinálni a másiknál (tisztelet a kivétel, mert azért a nők sem egyformák) Na szóval ilyen alapon elődöntik magukban azt hogy "az én fiamnak sohasem lessz elég jó egy nő sem" ezért próbálkoznak elmarni fiaik párjait mellőlük.
2021. márc. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 A kérdező kommentje:
Szerintem azért hagyta, mert az anyja zsarolta érzelmileg. Amúgy szerette a lányt, még a mai napig szereti és vissza akarja kapni, pedig eltelt azóta két év.
2021. márc. 7. 09:26
 15/66 anonim ***** válasza:
86%

Kedves kérdező!

A te példádban nem igaz amit állítasz.

35 éves ember az minden csak nem fiú. Ott a “35éves fiúcskával” volt a gond. Nagyon komoly baj. Ilyen nincs hogy nem költözhetsz el. Olyan van hogy egy életképtelen paprika jancsi vagy és ráfogod anyádra az összes életképtelen sz.rodat. És még 60 évesen is anyádat szidod mindenért. Gondolom azért anyuka jó hogy fizesse a rezsit és mosson. Jegyezd meg, hogy mindenki a saját sorsa kovácsa és mindenért megkell harcolni. Nincs tökéletes kapcsolat és semmi sem egyszerű. Csak azt a nőt lehet elmarni az anyósnak aki hagyja. Ha hagyja a férfi és hagyja a nő. Ha ők rendben vannak szeretik egymást igazán akkor az anyós nem tehet semmit. Ezt tapasztalatból mondom. Úgy hogy a 35 éves agyban 15 éves fiú a hibás.

2021. márc. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
12%
Barátnőfüggő. Egy csomó fiús anya meg úgy szereti a fia barátnőjét, hogy azután is jóban vannak hogy a fiatalok szakítottak. Ha a pasijaid anyukái folyamatosan utálnak, el kéne gondolkodni hogy az anyósjelöltek-e a problémásak, vagy esetleg veled van a baj, és okkal haragszanak rád.
2021. márc. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
86%

"tönkretette a fia 10 éves kapcsolatát, azzal, hogy nem engedte, hogy külön költözzenek"

ha a kisfiúnak lette volna tökei, akkor még mindig együtt lennének

2021. márc. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 A kérdező kommentje:
13: köszönöm választ! Csak ilyenkor abba nem gondolnak bele, hogy rosszat tesznek ezzel a másiknak, miközben a legjobbat akarják.
2021. márc. 7. 09:39
 19/66 anonim ***** válasza:
93%
amúgy párom anyukájával imádjuk egymást, hasonló hobbiaink, érdeklődési köreink vannak, együtt főzünk, áthívjuk egymást, csajos napokat szoktunk tartani, együtt megyünk piacozni. persze nem a járvány alatt. majd 1 éve nem találkoztunk :(
2021. márc. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
91%

Ezt én az egyke fiús anyukáknál tapasztaltam,kivétel nélkül.Én most 3 éve vagyok együtt a párommal,egyetlen fiú 40-es,de még a lakásból is ki vagyok tiltva.


Hol azt találta ki,hogy nemi beteg vagyok tuti,hol meg az elején még az én agyamat kezdte mosni,hogy szakítsak a fiával,mert megbánom stb.


Persze mikor kórházba került akkor jó lettem,jöjjek stb.Mentem is a barátom miatt,nem miatta.Amint felépült újra én lettem a közellenség.Szerintem ők szerelmesek a kisfiukba.


Egyébként ha már két fia van egy anyának ezt nem tapasztaltam.

2021. márc. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!