Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért ilyenek a fiús anyukák?

Miért ilyenek a fiús anyukák?

Figyelt kérdés
Többször hallottam már, meg tapasztaltam is, hogy a fius anyukák rettenetesen utálják a fiuk barátnőjét. Ez miért van? Biztos van valami pszichológiája. Azt akarják, hogy inkább ne legyen senkije a kisfiuknak és örökre mellettük éljen élete végéig?

2021. márc. 7. 08:29
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
17%
Visszakérdeznék: a lányos apukák miért akarják különböző módszerekkel halálra kínozni a lányuknak udvarló fiúkat?
2021. márc. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
38%
#31 én csak azt akarom, hogy a közös élet terhein egységesen osztozzanak meg, ne az legyen, hogy a fiam éjjel nappal dolgozik, ő meg egész nap a kanapén fetreng, este meg veszi a kabátját és megy partizni. van ilyen barátnőm közel 50 éves létére, hogy nem dolgozik és minden hétvégén szórakozóhelyeken produkálja magát (amikor nyitva vannak), férje meg csak dolgozik... ez számomra is szégyen és fájó dolog lenne, ha a fiam egy ilyen nővel akadna össze. Végezze a házimunkát, főzzön magukra, kertet rendezze, becsületes normális legyen. Ne egy pénzéhes pióca. hozzám nem kell jönni, ha nem akarnak, én se mászkálok el hozzá, azt csinálnak, amit akarnak, eddig se érdekelt, mikre költi a fiam a pénzét, meg kikkel van, de komoly kapcsolatnál nálam a becsület és a komolyság elvárt.
2021. márc. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
96%
Ez meg már a pasi hibája ha neki ez az életvitel jó.
2021. márc. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
44%

Nálunk odaáig fajult a helyzet,hogy a párom a mama állandó uszítására úgy szétvert,hogy fogpótlásra szorultam.Ezek után csodálkozik valaki,hogy azt mondtam dögöljön meg az anyád.


Hozzáteszem semmi,az égegyadta világon semmi konfliktus nem volt köztünk másfél évig,amíg be nem mutatott azanyjának.


Aztán a párom persze 5 hétig tökrészegre itta magát töménnyel és február volt és a haverjai aggódtak érte,haza nem ment a qurvaanyjához.


Azóta nem ér hozzám,az anyjával meg alig beszél,ez már 2 éve van.

2021. márc. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
37%

41-es

Azért mert ők is voltak kamaszok és tudják milyen csúnyán lehet bánni egy lánnyal.

2021. márc. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
84%
41 mert bűntudatuk van mivel ők is anno biztos rosszul bántak pár nővel.
2021. márc. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
93%

Mert nem ők nevelik általában a lányukat,inkább csajoznak.


Amelyik meg neveli az viszont szintén ragad a lányára.

2021. márc. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
97%

42# ertem en mit akarsz, de te felteleket szabsz. Ha nem főz akkpr mar nem rendes neked, meg kanapen döglő pióca. Holott neki is lehwt ugyanolyan faraszto a munkaja mint a fiade. Kajat lehet rendelni, munkahelyen enni stb. Érthető ha normalis nőt akarsz a fiad mellé, de ne kezdj majd el ilyeneken pattogni h ki főz meg ilyenek mert mwg fognak utálni. Majd rendezik ahogy nekik jó. Hazimunkat meg kertet rendezni azert a fiadnak sem artana. Te sem gondolod komolyan hogy mindent otthon a nő fog csinálni. Foleg munka meg x db gyerek mellett. Dolgozni akkor is kene a fiadnak ha egyedul elne.

A barátnődhöz hasonló lustasag elég ritka valljuk be, de ezek szerint a ferje nem vált el, tehat jó neki.

2021. márc. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
19%
"Ilyen válaszokra is számítottam, mert hát ki más lehetne ebben az esetben is a hibás, ha nem a nő." Azt anyós is nő, meg te is.És te természetesen anyósgyűlölő, meg általánosító válaszokra számítottál...
2021. márc. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 A kérdező kommentje:
41: Az is egy elég érdekes téma és azt is betegesnek találom, de én most konkrétan az anyósokra voltam kiváncsi. Nem akarom elbagatelizálni, mert az is egy elég nagy probléma, de itt most nem ez a téma.
2021. márc. 7. 13:52
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!