Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért ilyenek a fiús anyukák?

Miért ilyenek a fiús anyukák?

Figyelt kérdés
Többször hallottam már, meg tapasztaltam is, hogy a fius anyukák rettenetesen utálják a fiuk barátnőjét. Ez miért van? Biztos van valami pszichológiája. Azt akarják, hogy inkább ne legyen senkije a kisfiuknak és örökre mellettük éljen élete végéig?

2021. márc. 7. 08:29
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
97%
28# nem neked kell szeretned. A fiad is főzhet dolgozhat. Véleményed is lehet. De amikor egyesek betegesen követelik hogy naluk kell enni minden vasarnap, vagy főz anyuka a felnőtt ( elvileg felnőtt gyakorlatban gyerek) fiacskájának mert a nő biztos nem tud nem olyan finom mint az övé, na az degradáló es elszomorító tud lenni. Te tudsz kotyvasztani , ezzel ki van pipálva eleted teljesítménye, gratula.
2021. márc. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
98%

Egy normális anya örül, ha a fia révbe ér.


A nemnormális meg hepciáskodik.


Röviden ennyi.


Teljesen eszement dolog, ha egy anya magához láncolja a gyerekét, és egy hospitalizált bábot nevelget magának, mint egy cserepesnövényt....

2021. márc. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
98%

Fenntartások? :D


Van házam, autóm, egyedül újítgattam a házat. Nincs adóstársam . Jó munkám van...

Nem iszok, nem cigizek, sportolok. Tudok főzni, mosok, takarítok, kertészkedek , virágot, veteményt... Füvet nyírok, férfi munkát is elvégzem mert apa nem él...


Mégis mikor eljöttek elsőnek vendégsébe meglettem a saját házamba szégyenítve, " ez szar az szar amaz szar, miből volt pénzed, miért így miért nem úgy?"


Közötök kinek miből mire van pénze? :D


Mégse vagyok jó az anyós jelöltnek :D


Elárulod kérlek, hogy akkor mi is velem a baj?



Amíg szerintem a fiatok egy full értelmes nővel van akkor akadjatok le róla szerintem

2021. márc. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
97%

Ja és lehet keresni a az apukákat meg a minta...


Párommal semmi gond. Dolgozik, értelmes normális...

Apja is. Persze ad tanácsot van mikor kicsit túltolja,de nem vészes.


Anyja az valami borzasztó. Sír ha nem úgy van valami, fiacskái akkor persze ugranak...

Mert náluk kell enni minden vasárnap, ha sógornőm anyja hazajön Londonból akkor megy a bőgés mert jajj nem ott esznek.


Felénk nem divat a madártej, hogy őszinte legyek 33 év alatt egyszerem ettem! Ebből adódóan nem tudom megcsinálni, főleg nem fejből. Ez volt a legnagyobb probléma

2021. márc. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
90%

Annak igaza van, aki írta, hogy az egyedülálló édesanyáknál jobban előfordul ez a jelenség.

Anyósom is egyedül nevelte fel a fiait, mindegyik menyével baja volt eddig. Szerinte az a nő lusta, aki nem főz minden nap, meg úgy általában ez a lustaság nála a fő téma, ki miért lusta, ki hogyan néz ki. Szerintem erősen bizonyítani akar, mivel egyedül nevelte fel a fiúkat és nem kaphatott sok elismerést.

Én tisztelem és elismerem, hogy emberenfelüli amit csinált.

Viszont azt nagyon nem bírom, hogy folyamatosan minden menyében a hibát keresi.

Nagyon csúnyán viselkedett velem is, hülyeségeket talált ki rólam és azt terjesztette.

Most már elvileg szeret, de bennem nagyon megmaradtak ezek a dolgok.

Tehát, ha tehetem inkább nem megyek hozzá. De mondom tisztelem, nem szólok neki vissza, ráhagyom, ha mondjuk a külsőmet kritizálja. Annak is örülök, hogy férjem segít neki, beszél vele, látogatja.


Az összes meny családját megszólta eddig, nálam az lenne a választóvonal, ha meghallanám, hogy a szüleimről mond valami csúnyát. Véleménye nyilván lehet, de hallottam, hogyan beszélt másoknak a sógornő szüleiről. "Ostoba, fogyatékos"

2021. márc. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
76%
28as az nem anyós, hanem az az incel aki itt szokott őrjöngeni, hogy a nők dolga a háztartás.
2021. márc. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
97%

Van a TLC-n egy műsor, mama kicsi fia vagy valami hasonlo a címe. Na az brutál. ( nem tudom mennyire megrendezett de mindegy, tuti van valóság alapja nem is kevés).

Kb ellehetetlenítik a fiuk életét. A hapsik meg azt hiszik h az anyjuk szereti őket. Pedig ez inkabb birtoklas mint szeretet.

A kedvenc az volt amikor valentin napra a srac es anyja vettek a srac barátnőjének szexy fehérneműt meg köntöst, anyuka meg kikönyörögte h neki is ugyanolyan kell

Majd otthon a fiáék előtt abban a hálóköntösben paradezott. A csaj meg kiakadt. Anyuka meg ecsetelte hogy a fiaeknak sz.r a szexuális élete..na vajon miért 😂😂😂

2021. márc. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
35%
34# es a minta apósod miert nem b.szott mar reges reg az asztalra hogy anyós allitsa le magát?
2021. márc. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
79%

Nézzd én nem árulkodtam páromnak sem, hogy kötekedik meg nem bír magával. Valószínű apuka se tudja.


Valóban érdemelne engem is tudja-e, mert valószínű azzal nem dicsekszik.



Múltkor borult nálam a bili mikor találgatózott, hogy én adjam el a házat azt költözzünk oda melléjük a szomszédba, mert ha nem ő nem fog másfél órát utazgatni az unokájához ( még nincs neki)


Ezt mondtam páromnak el se hitte, mert " anya nem ilyen"


Ha nem velem ugat én se hittem volna el... Tök kis cuki nő meg minden aztán kattant egyet.

2021. márc. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
95%

Szóval várom a hasonló kedves anyukákat én pl.ezzel a felállással miért vagyok szar egy pasinak? :)


Mert úgy látom a műkörmös lányok se jók meg akinek van egy alap a háta mögött amit egyedül épített az sem :)

2021. márc. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!