Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért ilyenek a fiús anyukák?

Miért ilyenek a fiús anyukák?

Figyelt kérdés
Többször hallottam már, meg tapasztaltam is, hogy a fius anyukák rettenetesen utálják a fiuk barátnőjét. Ez miért van? Biztos van valami pszichológiája. Azt akarják, hogy inkább ne legyen senkije a kisfiuknak és örökre mellettük éljen élete végéig?

2021. márc. 7. 08:29
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is tapasztalom, anyosjelölt szerintem legszívesebben megfojtana egy kanál vízben, a szemembe persze aranyoskodik.

A saját anyámon is látom, hogy öcsém barátnőjébe mintha direkt keresné a hibát, a páromat békénhagyja (tehát a lánya választottjával nincs annyi baja mint a fia választottjával és ez akkor is így volt amikor 5 évvel ezelőtt másokkal voltunk együtt)

2021. márc. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 A kérdező kommentje:
Kedves 60-as. Leírtam, hogy lányos anyuka vagyok és nem tervezek több gyereket szülni. Mellesleg a kérdése eléggé primitívre sikeredett.
2021. márc. 10. 15:09
 63/66 anonim ***** válasza:
100%
Mert irigykednek, hogy esetleg van tőlük jobb is. Mármint olyan értelemben, hogy eddig a pici fia évekig anyu foztehez és a mekis, gyroszoshoz volt szokva, aztán jön egy nő a fia életébe aki pl sokkal jobban főz és a fia meg is mondja az anyjának, na ekkor jönnek a gondok... Sajnos tapasztalat. A párom mikor osszeismerkedtunk olyan sovány volt, hogy az összes bordája látszott, én mivel mindig főzök,így több főtt kaját evett és szépen felszedett pár kilót, amitől férfinak néz ki. És anyósomnak meg is mondta, hogy én jobban főzök, onnantól jött az, hogy én vagyok a rossz....
2021. márc. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 A kérdező kommentje:
Akkor a te párod nagyon bátor volt. De egyébként jól tette. Sajnos nagyon kevés férfi áll ki a párja mellett az anyósával szemben.
2021. márc. 11. 11:39
 65/66 anonim ***** válasza:
77%

Mert eddig ők gondoskodtak a saját elképzeléseik szerint a fiukról, most pedig lehet nem tetszik nekik ahogy a menyük csinálja. (Légyszi ilyen vitákba ne menjünk bele, hogy nem kell gondoskodni egy férfiról, mert tényleg nem, viszont anyuka szemében sokszor a menye háztartása/főzése ami nem jó).

Sokaknak nehez megszokni, hogy új háztartás - más szabályok. Esetleg a főzés téma, az örök klasszikus. Az ő főztjüket ette éveken át a fiúk, és aggódnak, hogy most ez megváltozott. Esetleg ha nem is főznek minden nap mert pl dolgoznak és ott ebédelnek valahol...

Ha kicsit fordítva probalok gondolkozni, lehet tényleg nehéz más főzési stílusát megszokni, mint ahogy engem is zavar, hogy a férjeméknél fixen húsleves és rántott hús vár, vagy esetleg még van 2-3 masik opció.

2021. márc. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
54%

23 évesen 2 éve háztartást vezetek. Nem akárhogy sütök és főzök, kedves, okos, intelligens, segítőkész vagyok. Nincs 6 centis műkörmöm, egy teljesen átlagos lánynak tartom magam még akkor is, ha sokan különleges arcú, csinos szépségnek tartanak. Mégis miért nem vagyok elég jó az anyósjelöltnek? Folyton meg akarok neki felelni, de úgy érzem hiába.. Persze amikor segítségre van szüksége, egyből jó vagyok és úgy viselkedik velem szemben, ahogyan alapból kellene. Etikus dolog egy 50 éves nőtől, hogy nekem mondogatja hogy ez meg ez az exe milyen szép lány volt, meg ez meg ez a fia zsánere? Mindig van valami, amibe bele tud kötni. Szerintem ez annyira gyerekes szokás..Belegázolt a lelkivilágomba és abba a maradék kis önbizalmamba is, ami még maradt...

Az én szüleim miért nem szemétkednek a barátommal? Ők is megtehetnék, hiszen a picilányuk vagyok..

2021. márc. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!