Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért ilyenek a fiús anyukák?

Miért ilyenek a fiús anyukák?

Figyelt kérdés
Többször hallottam már, meg tapasztaltam is, hogy a fius anyukák rettenetesen utálják a fiuk barátnőjét. Ez miért van? Biztos van valami pszichológiája. Azt akarják, hogy inkább ne legyen senkije a kisfiuknak és örökre mellettük éljen élete végéig?

2021. márc. 7. 08:29
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
94%

De egyébként bár nekem 20-as lányom van,de én is megéltem azt,hogyha elköltözik én azt nem bírom elviselni és mindent bevetek,hogy ez ne így legyen.


Aztán ez mégse történt meg,mikor bejelentette, tudta,hogy így voltam nagy nehezen előadta órákon keresztül,hogy anya el kell,hogy mondjak valamit stb.


Én mondtam te úristen terhes vagy?Nem, 3 óra múlva kinyögte elköltözöm tőled.


Akkor viszont már úgy voltam,hogy a gyerekemnek önállósodnia kell.Úgyhogy "felnőttem" az elváláshoz,ezek a nők meg nem.

2021. márc. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
87%

Hát nem tudom,az én férjem egyedüli gyerek,anyósommal nagyon jóban vagyunk ,szeretem és ő is engem,semmi rosszat nem tudok róla mondani.

Kérdező, vannak ilyen nők ,de a legnagyobb igazság,hogy csak azt lehet zsarolni meg egrecíroztatni aki ezt hagyja. Egy egészséges felnőtt férfi leszakad az anyjáról ,kiáll a felesége/barátnője mellett ha az anyósa bántaná ,és megszabja a határokat ha az anyuka bele akar folyni az életükbe .

A gond az szokott lenni,hogy ezek nem férfiak,hanem nagyra nőtt csecsemők , így persze,hogy bármit megtehet velük a saját anyjuk.

2021. márc. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 A kérdező kommentje:

Ilyen válaszokra is számítottam, mert hát ki más lehetne ebben az esetben is a hibás, ha nem a nő. Nem, itt az volt a helyzet, hogy tényleg nem engedte, hogy elköltözzenek a családi házból, azzal a mondattal, hogy apád is itt hagyott, ha te is itt hagysz ki marad nekem? Mindketten dolgoztak, a lány is. Anyuka nem mosott, hanem a fia barátnőjével csináltatott mindent. A lány pedig azért csinálta meg, mert úgy gondolta, hogy akkor majd anyuka hátha megkedveli.

16: köszönöm, de nem rólam szól a kérdés. Lányos anyuka vagyok és a saját anyósommal nagyon is jól kijövünk és szoktunk is erről a témáról beszélgetni. Ő azt mondta, hogy az elején neki is voltak ilyen érzései, de tudta, hogy ha ezt hagyja kibontakozni, akkor a fiának és saját magának is rosszat tenne.

2021. márc. 7. 10:28
 24/66 A kérdező kommentje:
20-as: basszus :/ nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél. Remélem a párod azért kiáll melletted. Erre én is gondoltam, hogy szerelmesek a fiukba, de ez nagyon beteges.
2021. márc. 7. 10:31
 25/66 anonim ***** válasza:
93%

Lehet oltani a fius anyukakat, de kérdem en az apuka hol van? Sokszor ugy erzem kb dísznek vannak a családban. Nekik kellett volna egy hiteles apa mintat adni. Ez valami regi berögződés h apa szrik a nevelésre ha meg gebasz van megjegyzik h a masik mit rontott el.

Szerintem ehhez is köze van hiszen ha egy here a társ, apa akkor anyuka kissé beteg módon a fiát akarja magához láncolni. Anyósom nem ilyen amúgy de ott is látszik hogy pl ferjem tesója életét az apjuk nem díjazza ( felnőtt,családdal ) és megjegyezte h az anyja tehat az anyósom igy nevelte. Kérdés h ő mit csinált. Szóval ha egy gyerek életképtelen mama kedvence ott apuka is ludas( mas kérdés ha nem él, beteg stb)

2021. márc. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
91%
Most olvastam h elhagyták akkor innen fúj a szél. Nem kell engedni a zsarolasnak, bármennyire sz.r a gyereknek. Kellene egy önismereti csoportn, pszichologus, valami..vagy csak egy igazi barát aki nrm csak bólogat hanem elmondja a frankót.
2021. márc. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
84%
Hallottam sztorit ahol a fater részeges volt és az anyuka a fater halála után "leláncolta" a fiát. A kérdező általánosít mint állat, de rengetegféle nyomorult családi körülmény van ami tönkretehet egy fiú gyereket. Az idióták akik a fiugyereket hibáztatják, nem éltek még meg igazi toxikus családi légkört. És itt megint jön az amit a kérdező projektált, hogy "persze mindig a nő hibás". Hát nem, a szülők mindketten az ő rokonaik és a környezet mind hathat negatívan erre.
2021. márc. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
28%
hát ha ilyen lusta, telefonnyomkodó, partyk*vát választ párjának, akkor ne csodálkozzon, hogy nem szeretem. főzni nem tud, takarítani nem szeret, nyafog, de 5 cm-es színes körmei vannak. ilyent nem fogadok el. normális, dolgos, kimérten viselkedő, a diszkóban nem fetrengő lány ellen viszont nincs kifogásom és azt csinálhat a fiammal, amit csak akar
2021. márc. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
94%
Nem a fiús anyukák ilyenek, hanem az elvált, egyedül maradottak a gyerekükkel, vagy gyerekeikkel. Ők rettegnek, hogy mi lesz velük, ha a gyerekek felnőnek és ott hagyják magára ezért mindent megtesznek, hogy életképtelenek legyenek, inkább kiszolgálják, a kapcsolataiknak keresztbe tesznek. Én nem nem egy 30+os ilyen férfit, nőt ismerek, akinek az anyja piócaként szívja a vérét, mert retteg az egyedül léttől és lexarja, hogy a gyerekével mi lesz, csak maga önző érdekei számítanak, sok ilyen van, sajnos. :( Tudnék nagyon sok példást felhozni, volt olyan anyuka aki azzal fenyegetőzött a fiának, hogyha elveszi a lányt feleségül, akkor ő (anyja) felvágja az ereit.
2021. márc. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 A kérdező kommentje:
Senki sem mondta kedves utolsó, hogy lusta telefonnyomkodó lányról lenne szó, de köszönöm az értékes hozzászólást.2021-et írunk. A nők is dolgoznak. Talán a fiának is megkellett volna tanulnia főzni, az meg, hogy kinek milyen körmei vannak az az ő magánügye.
2021. márc. 7. 10:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!