Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy kezelitek a párotok...

Hogy kezelitek a párotok családját, akik nem vigyáznak a Covid miatt?

Figyelt kérdés

Egyre nehezebben viselem ezt...

Eddig is végig menni kellett enni, hiába mondogattam hogy szerintem nem kellene együtt enni.

Találkozni igen, de enni nem.

Minket most oltottak be a párommal, de most hétvégén már megint családi együtt evős összejövetel lesz.

Én most úgy döntöttem, hogy nyárig nem megyek el többet ezekre a családi eseményekre, mert nem pont most szeretném elkapni, de attól ugye párom még megy.

Nem tilthatom el tőle természetesen és tiszteletben is tartom , hogy ő bevállalja, viszont nem tudom mit tegyek.....Már arra is gondoltam hogy külön szobában fogok aludni most tőle egy hónapig, ha ő mászkál....

Az a baj, hogy túl sok embertől hallottam már hogy harmincas , egészséges kollégájuk halt meg....

egyszerűen nem tudom mit tegyek, hogy védjem meg magam a párom családjától, mert jelen helyzetben úgy érzem, hogy ők vannak rám a legnagyobb veszéllyel ezekkel a családi összejövetelekkel....:(

Én tiszteletben tartok mindenkit, de hiába ha a párom ezáltal veszélyeztet engem is...

Legszívesebben külön költöznék most tőle 1 hónapra, de nem tehetem.

Van más is ilyen helyzetben?



2021. ápr. 14. 16:04
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
75%

"Találkozni igen, de enni nem" ennek elmagyaráznád a logikáját légyszives?😀

Ezzel az erővel a párodtól se kell külön költöznöd, elég ha nem esztek együtt...

2021. ápr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
59%
Beteg vagy..
2021. ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 A kérdező kommentje:
a logika az hogy van maszk nincs maszk...egyszerűen nem értem, hogy hogy nem lehet felfogni, hogy a maszk véd. Járok dolgozni, boltba, kirándulni, de nem eszek együtt. De nyilván a főorvos főnököm is tiszta bolond amiért szigorúan megtiltotta a csapatnak, hogy együtt együnk, mert akkor terjed leginkább..de jó:D nem is tudom miért gondoltam, hogy itt normális válaszokat kapok..:D
2021. ápr. 14. 19:00
 24/54 anonim ***** válasza:
44%

Normális válaszokat kaptál.


Kegyetlenül paranoiás vagy! Gondolom a párod is azt hallgatja tőled naphosszat, szóval azért javasoltam, hogy neki kéne elköltöznie, de nem egy hónapra.

2021. ápr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
33%

Amúgy hány éves vagy?

De egy kérdésre még mindig nem válaszoltál: boltba elmersz menni?

2021. ápr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
58%
25-ös, a kérdező leírta már hogy megy boltba. Amúgy egyetértek vele, boltba én is megyek mert muszáj, de a családi ebéd egyáltalán nem létfontosság. Plusz boltban többnyire sokkal kevesebb ideig vagy mint egy nagy étkezésen és maszk is van rajtad.
2021. ápr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
56%

Nyárig nem egy hónap,hanem másfél.

Inkább valld be magadnak,nem akarsz a párod mellett maradni.

Túlzás,hiába vagyok lepontozva.

Ezt még én sem venném be.

Eddig nem zavart,hogy nem maszkban vagytok otthon?

2021. ápr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 A kérdező kommentje:

25.-ös: boltba elmerek menni maszkban....enni nem maszkban szoktam.

A maszk véd a fertőzéstől.

Nincs maszk= nincs védelem.

Akkor most melyik a veszélyesebb vajon?

Bolt vagy zárt térben 10-en összejönni enni/inni? Szerintem az utóbbi, de ha szerinted a bolt veszélyesebb akkor magyarázd meg hogy miért?

Majd elmesélem a főorvosnőnek is, hátha rosszul tudja, hogy a közös evés nem is olyan veszélyes...:D Na mindegy. Igen paranoiás vagyok, mert túl sok fiatal halálesetről (is) hallok..

2021. ápr. 14. 19:37
 29/54 A kérdező kommentje:
köszönöm 26-os ...megnyugtató hogy azért vannak akik megértették a vírus terjedésének a működését..
2021. ápr. 14. 19:38
 30/54 anonim ***** válasza:
92%

Tavaly március óta nem ettem éttermi vagy ilyen jellegű kaját.

Boltba csak csomagoltat veszek.

Ahol kell,hordom a maszkot.

De szerencsére a családom nem így gondolkodik,és igen,eszünk együtt is,maszk nélkül!(27-es voltam).

2021. ápr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!