Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy kezelitek a párotok...

Hogy kezelitek a párotok családját, akik nem vigyáznak a Covid miatt?

Figyelt kérdés

Egyre nehezebben viselem ezt...

Eddig is végig menni kellett enni, hiába mondogattam hogy szerintem nem kellene együtt enni.

Találkozni igen, de enni nem.

Minket most oltottak be a párommal, de most hétvégén már megint családi együtt evős összejövetel lesz.

Én most úgy döntöttem, hogy nyárig nem megyek el többet ezekre a családi eseményekre, mert nem pont most szeretném elkapni, de attól ugye párom még megy.

Nem tilthatom el tőle természetesen és tiszteletben is tartom , hogy ő bevállalja, viszont nem tudom mit tegyek.....Már arra is gondoltam hogy külön szobában fogok aludni most tőle egy hónapig, ha ő mászkál....

Az a baj, hogy túl sok embertől hallottam már hogy harmincas , egészséges kollégájuk halt meg....

egyszerűen nem tudom mit tegyek, hogy védjem meg magam a párom családjától, mert jelen helyzetben úgy érzem, hogy ők vannak rám a legnagyobb veszéllyel ezekkel a családi összejövetelekkel....:(

Én tiszteletben tartok mindenkit, de hiába ha a párom ezáltal veszélyeztet engem is...

Legszívesebben külön költöznék most tőle 1 hónapra, de nem tehetem.

Van más is ilyen helyzetben?



2021. ápr. 14. 16:04
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
41%

Hidd el minél jobban parázol, annál rosszabb lesz, még a végén beképzeled a tüneteket.

Azért ez már túlzás egy kicsit kérdező. Napi szinten a világban emberek halnak meg autóbalesetben és egyébb betegségben. Covidban is meghalnak ez tény, de nem mindenki abba. Bármikor érhet szívroham kortól függetlenül.

Sőt a világban számos olyan betegség van amire nincs ellenszer.

Ne értsen félre senki, az oltással nincs bajom, de ha megkaptad minek ennyire félni? Ha úgy érzed gyenge az immunrendszered akkor miért nem erősíted? Meg ez sok rém hír elveszi az eszed. Nem tagadom hogy nincs vírus, de már unom hogy mindenhonnan ez folyik. Meg hogy ennyire sok az ilyen hipohonder emberke.

Nőj fel és ne hisztiz.

2021. ápr. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
64%

Szia!


#45-ös vagyok!


Ne törődődj a sok büdös lepontozó oltásellenes bunkóval!


Majd ha az Ő szerettük kapkod levegőért, vagy ők, esetleg a saját anyjukhoz, gyerekükhöz hívják be őket az intenzívre elbúcsúzni, majd akkor talán elgondolkodnak a fene nagy lazaságon!


Mégis miért lenne a kérdező hisztis?

Mert nem akar covidban megdögleni?


vagy a pasija?



Nem kötelezőek ezek a családi nagy zabák!


Igenis állj a sarkadra!


Ha a pasid ezt nem érti meg, akkor elgondolkodhatsz azon is,mekkora önző disznó ő is!

Avagy anyámasszony katonája, hogy nem int be a családnak!

2021. ápr. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
56%

Jó, hogy már ott tartunk, hogy az ember érkezzen bűntudatot, mert felelősségteljesen, másokra is figyelve próbál élni. :) aranyos...

Gondolom te nem a veszélyeztetett korosztályhoz tartozol, a többi ember meg kit érdekel igaz?

2021. ápr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:

Vizes ostorral csapkodom ilyenkor az erogén zónáikat...

Gyorsan rájönnek, hogy valami nincsen rendben.

2021. máj. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!