Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy kezelitek a párotok...

Hogy kezelitek a párotok családját, akik nem vigyáznak a Covid miatt?

Figyelt kérdés

Egyre nehezebben viselem ezt...

Eddig is végig menni kellett enni, hiába mondogattam hogy szerintem nem kellene együtt enni.

Találkozni igen, de enni nem.

Minket most oltottak be a párommal, de most hétvégén már megint családi együtt evős összejövetel lesz.

Én most úgy döntöttem, hogy nyárig nem megyek el többet ezekre a családi eseményekre, mert nem pont most szeretném elkapni, de attól ugye párom még megy.

Nem tilthatom el tőle természetesen és tiszteletben is tartom , hogy ő bevállalja, viszont nem tudom mit tegyek.....Már arra is gondoltam hogy külön szobában fogok aludni most tőle egy hónapig, ha ő mászkál....

Az a baj, hogy túl sok embertől hallottam már hogy harmincas , egészséges kollégájuk halt meg....

egyszerűen nem tudom mit tegyek, hogy védjem meg magam a párom családjától, mert jelen helyzetben úgy érzem, hogy ők vannak rám a legnagyobb veszéllyel ezekkel a családi összejövetelekkel....:(

Én tiszteletben tartok mindenkit, de hiába ha a párom ezáltal veszélyeztet engem is...

Legszívesebben külön költöznék most tőle 1 hónapra, de nem tehetem.

Van más is ilyen helyzetben?



2021. ápr. 14. 16:04
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
58%

Az ilyen hülyék Miatt mint te, nem szűnik meg a vírus. Azért Maszkban aki dolgozni napi szinten 8 órát. Azért elviselni se könnyű, én fulladok és szédülök tőle, ez jobb? Most őszinténe. ​Ha védene az a szar nem lenne ennyi fertőzött. Na mindegy.

Én párod helyében elhagynálak, ha már ennyire félsz zárkózz be gumi szobába.

2021. ápr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
73%
Bocsi 31-es, igaz hogy nem feltétlenül értek a kérdezővel, de miért miatta nem szűnik meg vírus? Ő ponthogy túlságosan is óvatos, hogy akadályozza ezzel a vírus eltűnését? Csak kíváncsiság
2021. ápr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
40%
Nálunk is ez van, anyós és a férjem testvérei nem oltatnak és járkálnak mindenhova. Mi nem találkozunk velük és kész. Apósommal és az én szüleimmel, testvéremmel nemsokára összejárhatunk. Neked nehezebb, mert a párod sem veszi komolyan.
2021. ápr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
46%
Örülnék, hogy hozzám hasonlóan normálisan gondolkodó emberek, nem pedig rettegő birkák.
2021. ápr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
69%

Ha külön szobába alszolsz,attól még használod vele,utána konyhát,fürdőszobát,wc-t.

Együtt esztek,gondolom.

Légy már őszinte magadhoz,mert ez nem erről szól!

2021. ápr. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
76%
Én romániban élek...itt kötelező maszk viselés kint is és üzletekben is,mégis több a fertőzött mint az előtt mielőtt hordtuk volna , akkor miben is véd a maszk? Nem mondom hogy nincs semmi de nagyon fel fújták már az egészet, és csak úgy még súgóm 4 ismerősöm halt meg a Covid miatt de nem a Covid -tól ,hanem azért mert a más fajta betegeket számba sem veszik ,nem kapnak el látást a kórházakban, 1 rokonom 2 hete vár egy műtétre 1 másik városba, elég sürgős lenne már a műtét végbél daganata van , és el utasítottak, azt mondták esetleg 2 hét múlva mert nem engedélyezik a műtéteket most mivel a Covid miatt le zártak a kórházakat, tehát ő is meg halhat mert nem Covidos...
2021. ápr. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
67%

Félni valamitől alappal, az nem paranoia szerintem. Aki alapos ok ellenére nem fél, és következésképp nem próbál megtenni a lehetőségekhez képest mindent, hogy elkerülje a bajt, az hülye és nem bátor, bármennyire is próbálnak sokan olyan színben feltűnni, mint akik sérthetetlenek és a vasember és szuperman törvénytelen kapcsolatából születtek volna.

De ha valaki paranoiásnak nevez is téged ennek okán, én meg azt mondom erre, hogy viszont te még most is élsz sokakkal ellentétben, és feltehetően kevésbé valószínű, hogy megfertőzöl másokat (akik adott esetben belehalnának a betegségbe) sokakkal ellentétben.

2021. ápr. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
63%

Én se mennék, szerencsére az én családom normális.

De amúgy eleve se tetszene, ha állandóan anyóséknál kellene ülni, vírus ide vagy oda. gondolom, ha a párodat nem érdekli, akkor sok mindent nem tudsz tenni.

2021. ápr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem örülj hogy nem a férjed lép le tőled😀
2021. ápr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
76%

Korábban már említette valaki hogy külön akarsz tőle aludni. De édesem egy légtérbe lennétek ugyan úgy. Wc, konyha, fürdő stb az közös használatú. Jó hogy nem már azt nem írod hogy covid idejére elhagyod. 🤣

Bár párod helyében én hagynálak el téged. 😅

2021. ápr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!