Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért akarja rám erőlteti az...

Miért akarja rám erőlteti az oltást?

Figyelt kérdés

22L vagyok. Erős immunrendszerem van, nagyon ritkán vagyok beteg. Anyósoméknál mindenki be van oltva, nálunk senki nincs mert a családom se szeretné. Amúgy is ők ritkán járnak közösségbe mivel földet művelnek. Én úgy vagyok vele hogy ameddig nem kötelező addig nem szeretném magam beoltattni. De anyósom egyszerűen folyamatosan rám akarja erőltetni hogy már pedig nekem muszáj beoltattnom magam.

Két hetente szoktunk menni ebédelni, bár én néha kihagyom mivel amúgy sem kedveljük egymást, mindig volt valami ami miatt beszóljon.

De most hogy megtudta hogy én még nem szeretném magam beoltattni, elsőnek szó szerint leszidott hogy mi az hogy nem, miért nem, majd ha beteg leszel akkor is ezt mond. 16 évesen voltam utoljára beteg, azóta nem, vagy csak ritkán. És van mikor a férjemet is felhívja telefonon már egyből ezt kérdezi tőle, ha én beszélgetek vele rögtön ezt kérdezi. Már ott tartok hogy nem megyek hozzájuk és nem veszem fel neki a telefont sem. Amúgy már férjem se megy hozzájuk mert már ő is unja.

De a legjobban azzal húzta a ki a gyufát mikor náluk hagytam a táskám, és mikor elmentem érte, a táskám ott volt a gépe mellett és a papírjaim kivoltak rakva. Be akart regisztrálni, na akkor nagyon leszidtam hogy még is mit képzel ehhez semmi joga nincs, és egyből hozzám vágta hogy jó lenne hogy ha végre észhez térnél. Azzal lendülettel otthagytam és felé se néztem. Nagyon megharagudtam rá emiatt.

Nem tudom hogyan lehetne erről a témáról leakasztani, de már nagyon unom. Aki tud tanácsot adni az írjon nyugodtan. ( Olyan hozzászólást nem kérek hogy menj beoltattni magad, mert még nem szeretném)


2021. ápr. 16. 20:23
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 A kérdező kommentje:
Nem tagadom a vírust mivel ismerősöm apukája tavaly abba halt meg 5 óra alatt. :( De ő már 65 éves volt és mellé előtte meg volt fázva.
2021. ápr. 16. 20:36
 12/63 anonim ***** válasza:
23%

Troll, kamu.


"náluk hagytam a táskám, és mikor elmentem érte, a táskám ott volt a gépe mellett és a papírjaim kivoltak rakva. Be akart regisztrálni"


Ki hagyja ott "véletlenül" a táskáját bárkinél is? Elképzelem a szitut, hogy ültök a kocsiban (egy női táska!!!!, amikor a nőknél mindig ott a táska, nálam is, meg a telefon beleragadva a népek kezébe) aztán 20 perc múlva realizálod, hogy nincs nálad. Még a kapuig se jutok el, és már érzem, hogy üres a kezem. -_-


Szép sztori, de ez ilyen tipik hangulat keltő kerdés.

2021. ápr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
36%
Addig hittem el amíg anyós feltúrta a táskád hogy regisztráljon. 😂
2021. ápr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
38%
Az mondjuk tényleg kamu szagú :D
2021. ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 A kérdező kommentje:

Pedig képes rá sajnos.

Vannak ilyen emberek nehéz elhinni, de sajnos vannak.

2021. ápr. 16. 20:40
 16/63 anonim ***** válasza:
26%
Köszönöm a privátot 🙏 remélem az előttem szólok is kaptak 😂
2021. ápr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
65%
Nem mégy hozzàjuk hisz ìrtad hogy amúgyse olyan nagy a szeretet közöttetek és majd le kattan rólad.Nem normàlis média àltal agymosott a mama
2021. ápr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
24%
17, engem is megáldott egy kulturált priváttal valaki :D
2021. ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
63%

Akik az immunrendszerrel jönnek: olyan immunhiányom van, ami csak 1 embernek van az 1000-ből és mégis 'túléltem' a nagy vírust 2 nap lázzal meg 1 hét fejfájassal. Nem fogom önként beadatni az oltást, amikor láthatóan rám nincs veszéllyel a vírus. Hadd döntse már el mindenki magának, hogy milyen szarokat ad be.


A kérdésedre válaszolva örülj neki, hogy anyós ilyen, legalább nem kell látogatnod 2 hetente. Az én anyósom is ilyen, évente 2x látogatom maximum. Senki nem mondta, hogy kötelező kellék vagy látogatásokkor a férjed mellé.

2021. ápr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
6%
Mit írt?Csúnyàt?
2021. ápr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!