Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért akarja rám erőlteti az...

Miért akarja rám erőlteti az oltást?

Figyelt kérdés

22L vagyok. Erős immunrendszerem van, nagyon ritkán vagyok beteg. Anyósoméknál mindenki be van oltva, nálunk senki nincs mert a családom se szeretné. Amúgy is ők ritkán járnak közösségbe mivel földet művelnek. Én úgy vagyok vele hogy ameddig nem kötelező addig nem szeretném magam beoltattni. De anyósom egyszerűen folyamatosan rám akarja erőltetni hogy már pedig nekem muszáj beoltattnom magam.

Két hetente szoktunk menni ebédelni, bár én néha kihagyom mivel amúgy sem kedveljük egymást, mindig volt valami ami miatt beszóljon.

De most hogy megtudta hogy én még nem szeretném magam beoltattni, elsőnek szó szerint leszidott hogy mi az hogy nem, miért nem, majd ha beteg leszel akkor is ezt mond. 16 évesen voltam utoljára beteg, azóta nem, vagy csak ritkán. És van mikor a férjemet is felhívja telefonon már egyből ezt kérdezi tőle, ha én beszélgetek vele rögtön ezt kérdezi. Már ott tartok hogy nem megyek hozzájuk és nem veszem fel neki a telefont sem. Amúgy már férjem se megy hozzájuk mert már ő is unja.

De a legjobban azzal húzta a ki a gyufát mikor náluk hagytam a táskám, és mikor elmentem érte, a táskám ott volt a gépe mellett és a papírjaim kivoltak rakva. Be akart regisztrálni, na akkor nagyon leszidtam hogy még is mit képzel ehhez semmi joga nincs, és egyből hozzám vágta hogy jó lenne hogy ha végre észhez térnél. Azzal lendülettel otthagytam és felé se néztem. Nagyon megharagudtam rá emiatt.

Nem tudom hogyan lehetne erről a témáról leakasztani, de már nagyon unom. Aki tud tanácsot adni az írjon nyugodtan. ( Olyan hozzászólást nem kérek hogy menj beoltattni magad, mert még nem szeretném)


2021. ápr. 16. 20:23
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
26%
46, szerintem te vagy ostoba, 2 kamuhir, kamustatisztika, aztan mar rohantok oltasert.. 😂 meg amugy az egesz város is venfaszokkal van tele, maszk nélkül, aztan csodálkoznak hogy meghalnak. ha féltek, miert nem maradtok otthon? mi meg hadd éljünk, ahogy akarunk. aki meg beoltatta magat, mit remeg, ti elvileg védettek vagytok, nem? ja nem, mégsem, mert szart sem er a nagy oltasotok, csak megint benyaltatok a hulyeseget
2021. ápr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
50%

Én biztos jól megvertem volna ha a táskámban túrkált. Senki nem nyúlhat a cuccaimhoz.

Hibbant vén trottyos... Nem mennék látogatni többet és kész. A saját dolgod, hogy beoltatod-e magad vagy sem.

2021. ápr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
31%
#51 nem állok le veled vitatkozni mert egyetlen érvet sem tudsz felhozni a saját igazad mellett. Ami az alacsony IQt nagyon jól mutatja. A galambal sakkozas hasonlatot remélem nem kell bemutatnom.
2021. ápr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
60%
53, hoztam fel érvet: maganugy az oltás. ezt az is mutatja, hogyha nem közlöm veled hogy nem vagyok beoltva akkor nem is tudod. az anyoshoz es a hozzad hasonlo idiotakat meg kepen torolnem, de érdekes, eloben egyik sem pattog ha közlöm hogy nem oltok, csak annyit mond, oke 🤣🤣
2021. ápr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
16%

Már eldőlt a kérdés.

Mivel az idióta vírus- és oltástagadókra nem lehet építeni egy ország átoltottságát, ezért az Orbán már megpendítette, hogy már gondolkoznak az oltás kötelezővé tételén, közérdekből.

Vagyis be lehet fejezni az értelmetlen női pampogást.

2021. ápr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:

“ Már eldőlt a kérdés”

Majd akkor dől el, ha nem csak pengeti, hanem meg is lépi.

2021. ápr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:

“ Mivel az idióta vírus- és oltástagadókra nem lehet építeni egy ország átoltottságát”


Elvileg azt mondták 60% átoltottságra van szükség.

Ha valóban több mint 40% nem akarja, az már az a kategória, ahol nem beszélhetünk egyértelmű kisebbségről, mert már nagyon közel van a feléhez, de akár túl is lépheti.


Gondolom rekordgyorsan (de tényleg) elérték a 30%-ot, aztán már annyira nem jönnek az emberek.

2021. ápr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
Kik azok az oltástagadók? Tagadják az oltás létezését? Ki tesz ilyet?
2021. ápr. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:

Egy provokáló kamukérdés elég, hogy egymásnak ugorjanak az emberek.

Lol.

Mondjuk az oltáselleneseknek nem kell sok, Tóth Verát is kicsinálták...

2021. ápr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
0%
Azért én felteszem a kérdést, aki be van oltva, az miért fosik ennyire azoktól, akik nincsenek? :D Jah, hogy te is tudod, hogy sza...t se ér az egész, de azért inkább mégiscsak beállsz a sorba?
2021. ápr. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!