Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért akarja rám erőlteti az...

Miért akarja rám erőlteti az oltást?

Figyelt kérdés

22L vagyok. Erős immunrendszerem van, nagyon ritkán vagyok beteg. Anyósoméknál mindenki be van oltva, nálunk senki nincs mert a családom se szeretné. Amúgy is ők ritkán járnak közösségbe mivel földet művelnek. Én úgy vagyok vele hogy ameddig nem kötelező addig nem szeretném magam beoltattni. De anyósom egyszerűen folyamatosan rám akarja erőltetni hogy már pedig nekem muszáj beoltattnom magam.

Két hetente szoktunk menni ebédelni, bár én néha kihagyom mivel amúgy sem kedveljük egymást, mindig volt valami ami miatt beszóljon.

De most hogy megtudta hogy én még nem szeretném magam beoltattni, elsőnek szó szerint leszidott hogy mi az hogy nem, miért nem, majd ha beteg leszel akkor is ezt mond. 16 évesen voltam utoljára beteg, azóta nem, vagy csak ritkán. És van mikor a férjemet is felhívja telefonon már egyből ezt kérdezi tőle, ha én beszélgetek vele rögtön ezt kérdezi. Már ott tartok hogy nem megyek hozzájuk és nem veszem fel neki a telefont sem. Amúgy már férjem se megy hozzájuk mert már ő is unja.

De a legjobban azzal húzta a ki a gyufát mikor náluk hagytam a táskám, és mikor elmentem érte, a táskám ott volt a gépe mellett és a papírjaim kivoltak rakva. Be akart regisztrálni, na akkor nagyon leszidtam hogy még is mit képzel ehhez semmi joga nincs, és egyből hozzám vágta hogy jó lenne hogy ha végre észhez térnél. Azzal lendülettel otthagytam és felé se néztem. Nagyon megharagudtam rá emiatt.

Nem tudom hogyan lehetne erről a témáról leakasztani, de már nagyon unom. Aki tud tanácsot adni az írjon nyugodtan. ( Olyan hozzászólást nem kérek hogy menj beoltattni magad, mert még nem szeretném)


2021. ápr. 16. 20:23
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
86%
Én mondjuk, azt látva, hogy anyós a táskámban és az irataimban kutat, akkorát rúgtam volna belé, hogy még a saját lábujjam is eltörik.
2021. ápr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim válasza:
42%

Szerintem mindketten túl makacsak vagytok.

Anyósod kicsit túltolja az aggódást, te pedig alulaggódod.

Ugyan a vakcina beadatása a te döntésed, de hordozó te magad is lehetsz, és megfertőzhetsz másokat. Te talán túléled, de mondjuk a szüleid, vagy akár anyósodék nem. Nem várhatod el, hogy a nyakadba ugorjanak a döntésed miatt. Kerüld őket jelenleg, az a legjobb. De te se nagyon menj ki. Sajnos egy számomra nagyon közeli embert veszítettem el most, pontosan amiatt, mert hordozók megfertőzték őt. A te döntésed a tied. De ne veszélyeztess tudat alatt más embereket te se,meg a családod se.

22/L szintén

2021. ápr. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
60%

“ ha az oltatlanok miatt sz elet nem tud újra a régi lenni.”


Aham, megint csak az egoizmus. Azt hiszed büntetlenül röpködsz majd újra unalmadban, meg mész tengerjáróra?

Nem az oltatlanok miatt nem lehet az életed a régi, hanem mert leamortizáltátok a Földet 50 évre előre. Akik ezek felett pedig rendelkeznek, nem akarják már, hogy ti használjátok el a kevés maradékot. Ennyi volt.

2021. ápr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
80%
40, akkor miert nem kotelezo? 😄 azert mert ok is tudjak, hogy a hosszútávú következményekről fingunk nincs. most meg mar jon ez a “fiatalok is halnak meg” kartya, mivel mi nem akarjuk oltatni magunkat. manipuláció az egesz
2021. ápr. 17. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
17%
Azért nem kötelező, mert ha az lenne egyből jönne egy csomó tiltakozó idióta, így viszont mindenki maga döntheti el és nem lesz hiszti...
2021. ápr. 17. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
16%

#44 azért nem kötelező mert egyesek szerint az olyan ostobaknak mint te is vannak jogaik a döntéshez vagy valami ilyesmi. Meg mert úgy gondolták a nagy többségnek lesz annyi esze hogy önként felveszi, de hát itt az eredménye annak hogy a béka segge alatt van az oktatás..


Kérdező, tele a kórház olyan erős immunrendszerű egyedekkel akik azt hitték ők halhatatlanok. De nem baj, majd szólunk az erdekedben hogy neked ne adjonak lelegeztetot ha kell.

Elég tájékozatlan vagy ha azt hiszed hogy a brit mutáns meg fogja kérdezni hogy te fiatal vagy e és egészséges. Ez nem az eredeti vírus. Az a kanyarban sincs hozzá képest. A brit mutáns nem válogat.

A másik amiért sok fiatal van kórházban hogy az idősek jó része már be van oltva.

Szóval a tapasztalat azt mondja a vakcina működik, te meg nem vagy halhatatlan.

2021. ápr. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
37%

Akik ezzel az immunrendszeres dumával jönnek, a kedvemért írják már be a gugliba, hogy citokinvihar, (te is, kérdező) és olvasgassák el mi mindent képes velük tenni a saját imádott immunrendszerük ha elkapják a covidot és elszabadulnak miatta a citokinek és az immunsejtek.

Annyit elspoilereznék, hogy a jó kis erős immunrendszer a vírus miatt túlműködésbe kezd, és elkezd az egészséges sejtek ellen is harcolni a fertőzöttek mellett. Nem jó buli.

2021. ápr. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
10%
Semmi gond, attól ugyanúgy belehalhatsz, erős immunrendszer ide vagy oda.
2021. ápr. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
84%

Csak nekem van olyan érzésem, hogy mindig az ostobák ostobáznak a leghangosabban?


Valahogy el tudom képzelni, ahogy az aljanépek 80 éve is hangosan ostobázhattak, ha valaki megkérdezte, miért kell elszállítani a Rosenzweig családot, hisz nem tettek semmit.

2021. ápr. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
64%
Ezt nem hiszem el, hogy milyen anyósok vannak, pedig én is az vagyok.
2021. ápr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!