Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért akarja rám erőlteti az...

Miért akarja rám erőlteti az oltást?

Figyelt kérdés

22L vagyok. Erős immunrendszerem van, nagyon ritkán vagyok beteg. Anyósoméknál mindenki be van oltva, nálunk senki nincs mert a családom se szeretné. Amúgy is ők ritkán járnak közösségbe mivel földet művelnek. Én úgy vagyok vele hogy ameddig nem kötelező addig nem szeretném magam beoltattni. De anyósom egyszerűen folyamatosan rám akarja erőltetni hogy már pedig nekem muszáj beoltattnom magam.

Két hetente szoktunk menni ebédelni, bár én néha kihagyom mivel amúgy sem kedveljük egymást, mindig volt valami ami miatt beszóljon.

De most hogy megtudta hogy én még nem szeretném magam beoltattni, elsőnek szó szerint leszidott hogy mi az hogy nem, miért nem, majd ha beteg leszel akkor is ezt mond. 16 évesen voltam utoljára beteg, azóta nem, vagy csak ritkán. És van mikor a férjemet is felhívja telefonon már egyből ezt kérdezi tőle, ha én beszélgetek vele rögtön ezt kérdezi. Már ott tartok hogy nem megyek hozzájuk és nem veszem fel neki a telefont sem. Amúgy már férjem se megy hozzájuk mert már ő is unja.

De a legjobban azzal húzta a ki a gyufát mikor náluk hagytam a táskám, és mikor elmentem érte, a táskám ott volt a gépe mellett és a papírjaim kivoltak rakva. Be akart regisztrálni, na akkor nagyon leszidtam hogy még is mit képzel ehhez semmi joga nincs, és egyből hozzám vágta hogy jó lenne hogy ha végre észhez térnél. Azzal lendülettel otthagytam és felé se néztem. Nagyon megharagudtam rá emiatt.

Nem tudom hogyan lehetne erről a témáról leakasztani, de már nagyon unom. Aki tud tanácsot adni az írjon nyugodtan. ( Olyan hozzászólást nem kérek hogy menj beoltattni magad, mert még nem szeretném)


2021. ápr. 16. 20:23
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 A kérdező kommentje:

Én nem írtam senkinek sem privátott. Én nem írnék senkinek sem.

Köszönöm szépen a válaszokat.

2021. ápr. 16. 20:55
 22/63 anonim ***** válasza:
87%
A saját döntésed, hogy beoltatod magad vagy sem, én speciel az oltás mellett vagyok. Az viszont biztos, hogy nem köszönte volna meg amit azért kap hogy kipakolta a táskát.
2021. ápr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
76%
Amíg nem kotelezo az oltás, addig mindenki azt csinal, amit akar. Ense oltatom magam, de szuleim pl igen, es egyikünk se pofazik a másiknak a sajat véleményéről, mert maganugy. Ezt kene mar felfognia a sok öregnek... ha ok be vannak oltva, akkor nem mindegy masokkal mivan?
2021. ápr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
79%
Széthúzàst okoz az biztos dehàt amúgyse olyan hú de jóindulatú és összetartó nemzet ez de mindegy
2021. ápr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
30%

Én sem értem ha valaki nem oltja magát(mármint ha erős immunrendszerre fogja vagy arra hogy az oltásban chip van-.-") de elfogadom és max én viselek maszkot és nincs puszi,ölelés.

a táskás rész túlzás, mert nagyanyám szavával élve "Mindenki magának hülye" elfogadnám, hogy a másik nem akarja és kész,de nem turkálnék más cuccában és szánalmas is, hisz így is megtehetted volna, hogy nem mész el ha behívnak.

2021. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, miért gondoljátok, hogy a k3rdező ír privátot. Én is megkapták már több kérdésem alatt, hogy gusztustalan privátot írogattam, pedig nem is, van itt néhány beteglelkű, aki másoknak írosgat.
2021. ápr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
75%

Ezt annyira nem értem.. A többség aki oltatni akar vagy már meg is tette, miért megy neki állandóan habzó szájjal azoknak, akik nem akarnak?! Nem tök mindegy, hogy aki nem oltat az miért nem akar?!

Senkinek semmi köze a másikhoz. Aki meg be van oltva, az elvileg védett, szóval nincs mi miatt aggódjon.


Aki azt írta, hogy mekkora kamu, hogy otthagyja valaki a táskáját másnál, mert ilyen a nőknél nincs.. :'DDD

Étteremben az asztal lábánál a földön hagytam a táskám. Benne volt mindenem. És nem, nem vettem észre, mert a kezembe volt a kaja amit elvittünk. Elmentünk onnan kocsival, majd csak azért tűnt fel, hogy nincs meg a táska, mert ki akartam venni belőle valamit. Addig le se esett, hogy otthagytam. :D Ennyit erről, hogy emiatt kamu.


És a kérdésre is válaszolva.

Véleményem szerint sokkal előbbre jutnának az emberek minden szempontból, ha tiszteletbe tartanák mások saját döntéseit, és gondolatait. Ezt elmondanám szépen az anyósnak is, és megkérném, hogy bár a véleménye nem egyezik a tiéddel, a döntésedet tartsa tiszteletben! Ha neki gond meg nem tud ettől az egésztől elvonatkoztatni, akkor egyszerűen nem mennék hozzájuk.

2021. ápr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
32%
ITO-s ápoló vagyok. Rengeteg ilyen “én nem szoktam beteg lenni” című jelenetet láttam már, sokan már nem élnek...
2021. ápr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
76%

Hahó, emberek, felfogtátok, hogy, nem az a kérdés, mi a véleményetek az oltásról vagy mit láttatok?


Ezért van állandóan vita a családokban, mert az emberek 90%-a olyan értetlen, más döntését nem tisztelő egyén, mint a kérdező anyósa.

2021. ápr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
21%
Mond neki,hogy megkaptad az orosz oltást.hagy nyugodjon neg. Nehogy ár ő irányítson..
2021. ápr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!