Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Amíg dolgoztok a gyerekek a...

Amíg dolgoztok a gyerekek a nagyszülőknél vannak, vagy hazamennek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ez egy elég negatív kérdés lesz, kérlek ne vessetek emiatt meg, mert engem ez tényleg bosszant.

Van 2 gyerekünk és én már visszamentem dolgozni.

A legkisebb ovis a legnagyobb sulis első osztályos.

Én délelőtt és délutános műszakban szoktam dolgozni.

Van, hogy 3-ra érek haza és van hogy 6-ra, ha délutános vagyok.

Csak akkor tudom a gyerekeket vinni du. munka előtt és de. Munka után hazavinni.

Párom 6-3 közt dolgozik folyton.

Igazából annyig szerettem volna ebből kihozni, ha délutános vagyok a pàrom 3-kor elmegy a gyerekekért átmennek anyósékhoz és ott vannak 6-ig mìg haza nem érnek.

És én nagyon nagy féltékenységet érzek, mert mindig mire odaérek ők szépen megvacsoráztak már mindent is megcsináltak és együtt ülnek az asztalnál.

Ilyenkor mindig azt érzem valamiről lemaradtam és hogy rám már nincs is szükség.

Haza viszem a gyerekeket és már nyilván nem éhesek és már fektethetem is le aludni őket és megy a párom is korán, mert korán kel.

Utálom a délutánost. Pedig tudom!!! A 6 óra nem is késő, mert van aki teljesen nincs is otthon, esetleg.

Ilyenkor azért vagyok szomorú, mert úgy érzem alig tudok lenni velük és olyan boldog lennék, ha en is màr 3-kor otthon lehetnék és mehetnék a gyerekeimért.

Mérges vagyok néha a páromra is, hogy mindig anyósékhoz viszi és ott foglalkoznak közösen velük, ahelyett, hogy hazavinné őket a sajàt házunkba.

Ez jó a gyerekeknek, a páromnak, a szüleinek is, de én féltékeny vagyok.

:(

Nyilván egyenek, nem kell megvárni engem, de úgy érzem mintha páromnak és a szüleinek szültem volna.

Hétvégén is mindig program van anyóséknál.

Ha délelőttösek vagyunk ők viszik oviba.

Munkát nagyon nem szeretnék váltani, mert ez a hivatásom, közelebb nem tudok menni.


Szüleim messze laknak.

Mi párommal közösen döntöttünk így, hogy itt fogunk lakni, mert segítseg nélkül nyilván megoldani nagyon nehéz lenne és másképp nem is menne. Még is féltekeny és rossz èrzés van bennem.


Negatív kommentet nem kérek attól, hogy ezek az érzéseim, amiket őszintén leírtam.


Csak olyat, amivel elmondjátok nálatok hogy van ez.



2022. dec. 3. 08:05
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
89%

Csak rajtad múlik, lesz-e másik állásod, hogy otthon lehess. Erre nincs más mogoldás, nem is értem, mi a kérdés.

Vagy megszokod, vagy változtatsz.

2022. dec. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudom, nem akarlak megbantani, de az ilyet sosem ertettem. A nagyszulokhoz viszi oket, lehet azert, mert ha egyedul vigyazna rajuk a ferjed, hamar lefarasztanak ot. Lehet kenyelmi szempont is, odamennek ugy is kajalni, nyilvan ott is meg tudja csinalni a lecket, ha van, igy egyszerubb.

Az anyjanal vannak, nem kocsmazni megy, vagy vadidegen nokkel talalkozik. Attol meg te nem leszel folosleges a sajat csaladod szamara, mert kepesek jol erezni magukat nelkuled is.

A feltekenyseged sajat magadbol fakad, ezt magadban kell helyre tenni.

Nem attol leszel nelkulozhetetlen, h 0-24-ben veluk vagy. Ha hetvegen inkabb szeretnel szuk csaladi korben lenni, akkor arrol beszeljetek a ferjeddel.

Az o szuleivel milyen volt a kapcsolatod a gyerekek szuletese elott?

2022. dec. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
76%
És én nagyon nagy féltékenységet érzek, mert mindig mire odaérek ők szépen megvacsoráztak már mindent is megcsináltak és együtt ülnek az asztalnál. - akkor keresel más munkát. Ilyen egyszerű.
2022. dec. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem túlgondolod, az égvilàgon semmivel nem fognak kevésbé szeretni téged a gyerekeid, csak mert a nagyszüleik is foglalkoznak velük. Örülj, hogy amikor hazaérsz, tudsz velük érdemben foglalkozni, nem kaját csinálni és vacsoráztatni kell, hanem lehet velük játszani.


Mondjuk, a férjed sem értem, durva, hogy annyira nem tud mit kezdeni otthon magával és a gyerekeivel, annyira nem tudja ellátni őket, hogy inkább a szülőkhöz megy minden nap, hogy azok lássák el őket, ő maga nem is akar külön időt tölteni velük, dehát ez van, ha nincs rá igénye.

2022. dec. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
80%
Miért hiszed, hogy azért szeretnek, ha a te főztödet eszik és mindent te csinálsz? Mi ez a csinálásmánia a nőknél?
2022. dec. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
73%

Mennyit vagy délutános? Ugyanannyit, mint délelőttös, vagy jóval többet?

Érthető, hogy féltékeny vagy, de nézd azt is, mennyit vagy a gyerekekkel. Ha délutános vagy, te kelted és viszed őket oviba-suliba, ha délelőttös vagy, te viszed haza őket és velük vagy a nap hátralévő részében, tehát nem az van, hogy alig vagy jelen az életükben.

Beszéld meg a pároddal, hogy mivel hétköznapokon annyira nehéz megvalósítani, hogy minőségi időt tölthessetek négyen, ezért a hétvégéket töltsétek csak szűk családi körben.

2022. dec. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
75%
A te döntésed volt hogy ilyen munkát vállalsz kisgyerek mellett. Köszönd meg szépen anyóséknek hogy ekkora terhet magukra vesznek csak hogy segítsenek neked meg a párodnak, és mellőzd a nyafogást. Nálunk meg úgy volt ez hogy a gyerekek korának megfelelő melót vallatunk, ne sóztuk napi szinten a nagyiékra. És ha segítettek a nagyiék, azt nagyon megköszöntük nekik, hisz nem ingyen bébicsőszök egyikünk szülei sem.
2022. dec. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
38%
Amúgy meg: féltékenykedés helyett tedd helyre a teszetosza, apának alkalmatlan hapsidat. Minek szültél egy ilyennek második gyereket is, mikor tudtad hogy apaként szart se ér?
2022. dec. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
88%
Ez inkább kontrollmánia lesz.
2022. dec. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
87%

Inkább örülnél, hogy van aki segít.

Ha a gyerekek szeretnek ott lenni, ez miért baj?

Ha nagyobbak lesznek, úgyis fogják igényelni, hogy rögtön haza menjenek.

2022. dec. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!