Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Amíg dolgoztok a gyerekek a...

Amíg dolgoztok a gyerekek a nagyszülőknél vannak, vagy hazamennek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ez egy elég negatív kérdés lesz, kérlek ne vessetek emiatt meg, mert engem ez tényleg bosszant.

Van 2 gyerekünk és én már visszamentem dolgozni.

A legkisebb ovis a legnagyobb sulis első osztályos.

Én délelőtt és délutános műszakban szoktam dolgozni.

Van, hogy 3-ra érek haza és van hogy 6-ra, ha délutános vagyok.

Csak akkor tudom a gyerekeket vinni du. munka előtt és de. Munka után hazavinni.

Párom 6-3 közt dolgozik folyton.

Igazából annyig szerettem volna ebből kihozni, ha délutános vagyok a pàrom 3-kor elmegy a gyerekekért átmennek anyósékhoz és ott vannak 6-ig mìg haza nem érnek.

És én nagyon nagy féltékenységet érzek, mert mindig mire odaérek ők szépen megvacsoráztak már mindent is megcsináltak és együtt ülnek az asztalnál.

Ilyenkor mindig azt érzem valamiről lemaradtam és hogy rám már nincs is szükség.

Haza viszem a gyerekeket és már nyilván nem éhesek és már fektethetem is le aludni őket és megy a párom is korán, mert korán kel.

Utálom a délutánost. Pedig tudom!!! A 6 óra nem is késő, mert van aki teljesen nincs is otthon, esetleg.

Ilyenkor azért vagyok szomorú, mert úgy érzem alig tudok lenni velük és olyan boldog lennék, ha en is màr 3-kor otthon lehetnék és mehetnék a gyerekeimért.

Mérges vagyok néha a páromra is, hogy mindig anyósékhoz viszi és ott foglalkoznak közösen velük, ahelyett, hogy hazavinné őket a sajàt házunkba.

Ez jó a gyerekeknek, a páromnak, a szüleinek is, de én féltékeny vagyok.

:(

Nyilván egyenek, nem kell megvárni engem, de úgy érzem mintha páromnak és a szüleinek szültem volna.

Hétvégén is mindig program van anyóséknál.

Ha délelőttösek vagyunk ők viszik oviba.

Munkát nagyon nem szeretnék váltani, mert ez a hivatásom, közelebb nem tudok menni.


Szüleim messze laknak.

Mi párommal közösen döntöttünk így, hogy itt fogunk lakni, mert segítseg nélkül nyilván megoldani nagyon nehéz lenne és másképp nem is menne. Még is féltekeny és rossz èrzés van bennem.


Negatív kommentet nem kérek attól, hogy ezek az érzéseim, amiket őszintén leírtam.


Csak olyat, amivel elmondjátok nálatok hogy van ez.



2022. dec. 3. 08:05
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
77%
Itt már tényleg a pszichés megtisztulás segít csak a világon.
2022. dec. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
69%

Egyébként nemhogy megköszönnéd, hogy anyósék vigyáznak a gyerekeidre.


Sokaknak bébiszittert kell fizetni, mert apa dolgozik, sajnos még a 64 éves a nagyszülő is (vagy rosszabbik esetben nem él).

2022. dec. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
19%

18-as, hát ha rendes szakmát szerez, és aztán gyerekezik, akkor normális munkahelye van.


Normális végzettséggel 8-16-os munkarendben dolgozhat (sok kisgyerekes ismerősöm van, diplomás, egyik sem 3 műszakozik a gyárban)

2022. dec. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
41%
Ezek szerint már döntött h melyik a fotnosabb.
2022. dec. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
19%
Egyértelműen, a munkája fontosabb neki. de akkor ne rinyáljon.
2022. dec. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
85%
#23 Lehet, hogy egészségügyi dolgozó? Egyébként nem értem, miért kell ilyen durván nekiesni, függetlenül attól, hogy az érzései valóban túlzottak. Kérdező, arra gondolj, mennyivel jobb így a gyerekeknek, mintha mondjuk napköziben lennének és pocsék menzakosztot ennének. Én becsüllek azért, mert visszamentél dolgozni.
2022. dec. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
80%

23,okés, de ez tök abszurd dolog gazdaságilag, mert ilyen alapon kb. a nők fele nem is vállalhatna gyereket.


Nem tudom, a magadfajta véleménnyel bírók mit szólnának, ha minden nő otthagyta volna a gyárat, boltot meg egyéb munkahelyet, elment volna diplomát szerezni, és 3000+másik nővel kellett volna a meglévő 8-4-ig tartó mujlnkahelyekért küzdenetek, ergo mondjuk nektek se lenne munkátokk és ezért gyereket se tudtatok volna vállalni. A boltban meg senki nem szolgált volna ki, és nem lett volna, aki a soron legyártsa az élelmiszert, műszaki cikkeket, egyebeket.


Szóval hagyjuk már ezt a képzettséggel dobálózást. Egyszerűen közel sincs annyi 8-4-ig tartó, családbarát munkahely, amennyi dolgozni akaró ember. Közgazdasàgilag nevetséges, amit írsz, ennyi ésszel illene bírni diplomásként.

2022. dec. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
15%
Túlzottak? Ha egy kétgyerekes anya úgy viselkedik mint egy kamasz, az több mint túlzott. Egyedül a gyerekeiket sajnálom a két gyermeteg, töketlen szülő között. Remélhetőleg a nagyszülök legalább normálisok.
2022. dec. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
80%

"Egyértelműen, a munkája fontosabb neki. de akkor ne rinyáljon."


Aki ilyen bődületes baromságot ír, az mi lenne, ha előmászna az online játék elől a kisszobából, ahol azért élhet, mert anyucija még 50 évesen is eltartja, és körülnézne, hogy milyen árak vannak? Persze, nyilván a munkája fontosabb a kérdezőnek és nem is azért dolgozik, hogy ne dögöljenek éhen gyerekestül. Te anyád majma.

2022. dec. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
27%

"Én becsüllek azért, mert visszamentél dolgozni."


Ez is milyen duma már???? Nyilvánvaló, hogy vissza KELL mennie dolgozni, tekintve, hogy valószínűleg nem egy milliárdoshoz ment hozzá, hogy munka nélkül megéljenek. A gyerekek már nem kicsik, TERMÉSZETES hogy visszamegy dolgozni, minek kell becsülni azért, mert egy teljesen természetes dolgot megtesz??? A férjet ki becsüli, amiért dolgozik? Nőként az agyamat eldobom, hogy egyesek milyen betegen gondolkoznak.


Aki meg a diplomát lobogtatja, megint csak egy idióta, hány diplomás van aki sosem tud elhelyezkedni a szakmájában? Ha meg mégis, akkor ötödannyit keres, mint más a nyóc osztályával.

2022. dec. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!